Równi i równiejsi, czyli o różnicach w portfelach mieszkańców UE. Polska ściga Zachód

 Po globalnym kryzysie finansowym nierówności w Unii Europejskiej wzrosły, aby następnie spaść do poziomu z końca lat 80. Przyczynił się do tego m.in. rozwój gospodarczy najmłodszych członków Wspólnoty.

wróć do artykułu
  • ~gostom
    (2018-08-06 22:02)
    Złodziejstwo na koszt biedaków z Zachodu jak i Wschodu. U iż to Robin Hood - tylko ze okrada biednaych i daje bogatym. Wtedy było odwrotnie. Niestety nie ma dzisiaj moralności i fairplayu.
  • ~posluchajcie cwaniaczki :
    (2018-08-06 22:12)
    Czy Polska sciga zachodni "raj" czy nie sciga i kiedy dogoni to jej sprawa. W kazdym razie Polska ma byc Polska a nie jakims wasalstwem brukselsko-berlinskim czy kremlowskim.
  • ~wyscig Tour de Europe trwa
    (2018-08-06 22:18)
    Najblizej Zachodu jest Herr Donald Tusk w Brukseli. On juz dogonil zachodnio europejski raj.
  • ~Hech....
    (2018-08-06 22:22)
    A dlaczego Roger Waters nie podziękował Merkel podczas jego krakowskiego koncertu na telebimach za zamachy salafizm w całej Europie jak on nie lubi Prawo i Sprawiedliwość ??????
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-08-06 22:29)
    Ze jak? ponad 50% Polaków zarabia ok 450 - 500 Euro netto.
  • ~Amused to Death
    (2018-08-06 22:35)
    Dziś w 2018 roku, są dwie drogi : "salafizm" albo "słowianofilstwo". Unia Europejska, to już nie jest jak dawniej po 1945 roku (marzenie) ! Marzenie o budowie Unia Europejska pojawił się po 1945 a nie "za" 1945. "Za" to juz dziś : destrukcja o "Unia Europejska Marzenie" przez Merkel i KE.
  • ~eu
    (2018-08-06 22:42)
    To zasluga Pisu Ha - Ha - Ha
  • ~Polska ściga Zachód. Polska coraz wyżej.
    (2018-08-06 22:48)
    W Francij, uchodźców od Merkel (wrzesień 2015) mają mieszkań socjalnych, smartphone, komputer, samochód... i oni myślą ze oni to wszystko wymyślili tą technologi i sie czują jak Krul z świata (jak kotsz poważny). Ciekawy czy oni mają odwagę pluć na grób od Maria Skłodowska-Curie w Panthéon de Paris ?
  • ~kołdziej
    (2018-08-06 23:08)
    Polska nie musi nikogo ścigać. Ani w "dobrobycie" Zachodu ani w jego wszystkich dewiacjach. Żyjmy spokojnie, po swojemu.
  • ~Tommy Robinson
    (2018-08-06 23:10)
    tylko nie gonić the Eurabii za mocno, zobacz co jest grane w Londonistanie (United Kalifates) na youtube: Tommy Robinson Song "How They Rule Ya" - Owen Benjamin
  • ~limes
    (2018-08-06 23:21)
    Zachód stoi nad egzystencjalną przepaścią. Po co więc z tą dekadencją się ścigać...
  • ~Statystyka czyli kłamstwo
    (2018-08-06 23:32)
    Jeśli jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle?
  • ~führer z TVN
    (2018-08-06 23:35)
    Jak bedziecie tak jak to robi policja na zachodzie lac tych obszczymorkow z KOD i Obywateli RP.co zaklocaja lad publiczny to nawet przegonicie.
  • ~Z nad fjordu w Norwegii
    (2018-08-07 00:34)
    Moja Ojczyzna Polska z czysto "techniczno/historycznych" powodow, nie moze porownac sie materialnie ze Zlodziejsko/Bandyckim Zachodem, ALE Nasza polska sila jest Nasz Duch Wiary w Boga, co daje nam Moralna przewage nad DEKADENCJA ZACHODU. NIKT i NIGDY Nas nie POkona, nie ma takiej sily -- jak sam zauwazyl i powiedzial CALEMU Swiatu Prezydent USA, Donald TRUMP. DZIEKI i Chwala Ci za to Prezydencie USA!!!!!!!!!
  • ~Józef
    (2018-08-07 00:47)
    Szkoda tylko, że dopuszczając PIS do władzy strzeliliśmy sobie w stopę i wrzuciliśmy wsteczny bieg. Długi po PIS będziemy spłacać dłużej niż po Gierku, chyba że w najbliższych wyborach zrobimy z nimi porządek.
  • ~rychu
    (2018-08-07 02:40)
    czytam te wpisy i dochodze do wniosku ze Polacy maja taki rzad na jaki zasluguja !!!!!!!!!!!!! nie potrafie uwierzyc ze Polacy sa tak bezdennie glupi !!!!!!!!!
  • ~Piekni i Szczesliwi
    (2018-08-07 06:46)
    Natychmiast wystapic z UE ,bo tylko tracimy.Gdyby nie Miller ,Kwasniewski ,Tusk i wielu innych nie bylibysmy w Unii i to dopiero by bylo *********** na krzywych ,drogach ,krowki walilyby na wszystko ,goowna mleku ,.mleko zwazone w gotowaniu itd itp.
  • ~Peter
    (2018-08-07 06:53)
    No...z ruskim domem kultury na czele. Niezle zaczynacie wasze wiadomosci....a na koniec jeszcze naplujcie na Polske sarkastycznym filmem "kler". NajwazNajwaznito gnac za Zachodem i pluc na Kosciol w ten sposob napewno sie wybijemy chociaz na chwile.
  • ~Alex
    (2018-08-07 08:56)
    wg Morawieckiego ok 66% pracujących w Polsce zarabia nie więcej niż 2500zł netto na miesiąc , trudno mu nie wierzyć bo sztywne dane mają ZUS i Urzędy Skarbowe, szara strefa nie jest już tak duża , żeby znacząco te dane zafałszowywać
  • ~smutas
    (2018-08-07 10:48)
    byt okresla swiadomosc - ale czy posiadacz wlasnej wyspy, jetow, willi z 20 sypialniami zyje jakos lepiej od tego co stoi pod blokiem ? my mamy to do tego, ze kiedys wszyscy kupowali jak w ******* - nowe telewizory, magnetowidy, gdzie nie grzaly sie kasety, wymieniali na gwalt okna -co z tej konsumpcji zostalo ? prawdziwa zmora jest poprostu pech - sa ludzie ktorym sie wszystko psuje, doslownie ich zycie jest walka. zeby kupic cos co w ogole przewidywalne funkcjonuje. Wstajesz rano, a tu automat do kawy za 8000 zl nie funkcjonuje -spluczka w toalecie nie dziala , a wczoraj jeszcze dzialaly. O takie to nasze zycie w dobrobycie.