Resort i ZUS pracują nad likwidacją groszówek. Wysłanie emerytury w wysokości 4 gr kosztuje ok. 10 zł

Resort rodziny i pracy oraz ZUS pracują nad likwidacją świadczeń groszowych. Wysłanie beneficjentowi emerytury w wysokości czterech groszy miesięcznie kosztuje ZUS ok. 10 zł.

wróć do artykułu
  • ~leo
    (2018-07-03 22:13)
    czyli najtaniej wyszła by likwidacja ZUS-u ale gdzie te partyjki swoich kolesi wpakują
  • ~Witek Lutek
    (2018-07-03 23:07)
    "Obecnie emerytur niższych od minimalnych jest ponad 234 tys." i "Dziś od każdej emerytury, nawet jeśli wynosi ona kilka groszy, pobierana jest składka zdrowotna." Czyli rząd chce pozbawić 234 tys. emerytów ubezpieczenia w NFZ. Będą zbierać butelki, żeby wykupić prywatne ubezpieczenie.
  • ~Emil
    (2018-07-04 06:52)
    Wystarczy 10 lat popracowac zeby zyc beztrosko? To po co mi na takich obibokow pracowac? Tylko takim sposobem daleko nie zajdziemy. Ale po co sie martwic, Unia pomoze, tak sie nauczylo wiele ludzi myslec.👎👎👎
  • ~Boy
    (2018-07-04 07:12)
    Co to pałacowi nie chcą płacić.I tak żeby komuś dać trzeba komuś ukraść
  • ~p----ś
    (2018-07-04 07:22)
    H--e
  • ~z
    (2018-07-04 09:04)
    Jedno jest wyjscie. Wyplacac emeryture co rok albo co kilka lat
  • ~prezes
    (2018-07-04 09:13)
    ja jestem w takiej sytuacji-jakis czas wplacalem skladki do ZUS,moze bylo to razem 6 lat,potem bylem w KRUS,latem bylem ubezpieczony w RFN,bo tam legalnie pracowalem.Z ZUS dostane najmniej-moze 200 zl?Nie wiem.Wolalbym aby wyplacili mi cala kwote w momencie ukonczenia 65 lat,bo w KRUS dostane wtedy emeryture,wiec widomo,ze do 70 roku zycia nie mam po co czekac.mam zreszta 4 choroby wewn. i moge 70 lat nie dozyc.Wniskuje tu i to napisze tez do rzadu aby takie osoby ,jak ja,majace inna emeryture w wieku lat 65 dostaly cala sume do reki od ZUS w wieku lat 65.
  • ~qwerty
    (2018-07-04 11:19)
    albo likwidacja emerytów łahahahahahhaaaa
  • ~Bzikus
    (2018-07-04 12:39)
    W nl jak nie masz wypracowanej emerytury,za mało składek to wypłacają jednorazowo.
  • ~neptyk
    (2018-07-04 17:17)
    zus to firma bandycko -zlodziejska !! Do likwidacji !!
  • ~ela
    (2018-07-05 10:40)
    Wypłacić jednorazowo i wykreślić z systemu ZUS.
  • ~Dfgh
    (2018-07-25 20:56)
    jest jeszcze coś co PiS nie obiecal? Jest !! Podniosą pogrzebowe raz w roku wczasy za darmo !i talony na auto za darmo .A podatki idą w górę .i15% procent prąd gaz i woda .oTaki to doby PiS wszystko. obiecuje O żywności się nie mówi .
  • ~Przyszła emerytka
    (2018-09-15 21:50)
    Tak wypłacić jednorazowo w chwili osiągnięcia wieku emerytalnego a nie kombinować, żeby ludzie nie doczekali!

Może zainteresować Cię też: