Żabka w niedzielę już nie podskoczy, będą kontrole. Solidarność pilnuje zakazu handlu

| Aktualizacja:

Solidarność nie chce, aby śladem tej sieci sklepów, obchodzącej zakaz niedzielnej sprzedaży, poszły kolejne. I podejmuje działania, które mają temu zapobiec.

wróć do artykułu
  • ~lon
    (2018-05-15 09:16)
    Jedno w tym jest pocieszające, w kościołach na tacach dalej dzwoni i dzwoni a przecież miało szeleścić. Głowna przesłanka tej ustawy się nie spełnia .
  • ~AbyAby
    (2018-05-15 09:11)
    Kolejny przykład na to jak bezmyślne prawodawstwo tworzy przestępczość. Co dalej? Zakaz kochania się w poniedziałki i nakaz prania majtek we wtorki?
  • ~górol
    (2018-05-15 09:11)
    wracamy do komuny ,ORMO w akcji czowa ,zebys ******* czas w kosciele ,zaje..ć to mało
  • ~SJJ
    (2018-05-15 09:05)
    Przeciez to takie proste - Stwozenie mádrego prawa pozwoli wszystkim podjác taká decyzjé, która bédzie zgodna i wygodna dla dwuch stron. Zabezpieczajác w miesiácu pracownikom dwie wolne niedziele i tym którzy pracujá płacic 100 % za té pracé. dajemy mozliwosc obu stronom i nie potrzeba róznych trików. Zadowoleni bédá tez ci, którzy muszá pracowac w niedzielé, a takich jest bardzo wiele. To nie SOLIDARNOSC ma prawo dyktowac, co ma robic dana rodzina, tylko rodzina bédzie robic to co uwaza za stosowne. Wiara, Wolnosc, oraz Wybór pochodzi od BOGA, wiéc kazdy ma do nich prawo. Kretynów nalezy pozamykac.
  • ~Polak
    (2018-05-15 09:05)
    Przystawka PiS-u to niech lepiej pod kościołami pilnuje aby tam nie prowadzono handlu w niedzielę!
  • ~lon
    (2018-05-15 08:58)
    Solidarność to jedyny ""związek zawodowy " na świecie , który zwalcza miejsca pracy.Podobno Pan Piotrek wystąpi niedługo o zmykanie w niedzielę następnych działalności w tym nawet tych kulturalnych , muzea, itp. Niedziela jest dla rodziny i boga, socjalizm nie --wypaczenia tak .
  • ~SJJ
    (2018-05-15 08:55)
    Tych kretynów, co wymyslili te wolne niedziele powinnismy pozamykac w szpitalach dla umysłowo chorych. Jak mozna stwarzac prawo wybiórcze, jeden moze innemu sié zabrania ? Wégrzy w jeden rok stracili 1,5% PKB przez nierozsádnosc i głupoté takich propozycji. W POLSCE bédzie to 2-3 %
  • ~korwinista
    (2018-05-15 08:43)
    W czyim interesie działają związkowcy skoro wprowadzają zakaz pracy??? Skoro Konstytucja w "Art. 24. Zasada ochrony pracy Praca znajduje się pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy." chroni pracę to nikt nie ma prawa jej zabraniać. Skoro ludzie chcą pracować w niedziele to po prostu realizują swoje prawo do pracy.
  • ~lon
    (2018-05-15 08:29)
    nie ma to walczyć sam ze sobą , uchwalili wyjątki , które teraz chcą wykreślić , cha cha cha .
  • ~hey
    (2018-05-15 08:28)
    Tzw. Solidarność czyli reżimowe pseudo związki, a tak naprawdę trampolina do kariery cwaniaków z PiSbolszewi na czele której stoi sługus reżimów Jaruzelskiego a teraz reżimu PiSbolszewickiego ZOMOWIEC Duda !!!
  • ~pozdrawiam
    (2018-05-15 08:26)
    To towarzystwo szemranych kolesi (bujar,fujar i kacperków wszelkiej maści, bo nie można tego nazwać związkiem zawodowym) zostanie przez ludzi zlinczowane. Ludzie zrozumieli, w co ci idioci ich wpakowali. Sprzedawcy już żałują ich kretyńskich posunięć, ponieważ chcą pracować w niedzielę, ponieważ zarabiali za ten dzień znacznie więcej. Niestety w ramach tego pseudo związku, rozwinęła się komórka "p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y", którzy bezmyślnie zniszczą każdy biznes dający zatrudnienie, w myśl zasady "ja nie mam, ciebie tez pociągnę na dno". Dziwić się potem, że poziom inwestycji w PL jest tak niski nikt tu nie chce inwestować, bo ciemniaki komunopodobni nie potrafią zrozumieć na czym polega świat.Jak mówi przysłowie: "lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać". To obraz "solidarności" AD 2018.
  • ~klient zabki
    (2018-05-15 08:23)
    niech sie szambo odczepi od zabki banda nierobow

Może zainteresować Cię też: