Związki zawodowe: Mimo decyzji sądu, strajk w PLL LOT i tak się odbędzie

| Aktualizacja:

Mimo piątkowej decyzji sądu, strajk w PLL LOT i tak się odbędzie - poinformowały w piątek w nocy związki zawodowe w LOT. Decyzja sądu o zakazie strajku to ograniczanie swobód obywatelskich - dodawali związkowcy.

wróć do artykułu
  • ~Tadek.R.
    (2018-07-04 07:45)
    Piloci i personel Lufthansy " wystrajkowali " niedawno 3,7% corocznej podwyżki nie dajac sie zastraszyć dyrekcji koncernu. Podczas strajku skreślono 137 lotów a strajk dotknal ok 315 tysięcy pasażeròw ww różnych portach lotniczych świata . Tylko sie nie bać panowie!
  • ~JOZEK
    (2018-04-30 19:11)
    HER REDAKTOR.....NIE PISZ GLUPOT NIE UDALO SIE PRZEJAC LOTU
  • ~włóczykij
    (2018-04-30 07:13)
    A to się Lufthansa ucieszy :)
  • ~cv
    (2018-04-29 14:22)
    Mnie się przypomina rok 81 ,kiedy wszyscy strajkowali i z byle powodu co było jedną z przyczyn wprowadzenia stanu wojennego bo żadna gospodarka by tego nie wytrzymała.Panowie związkowcy już nie jeden zakład rozłożyli na łopatki jak choćby Ursus i jakby co to nie oni.W tym przypadku LOT trochę stanął na nogi to zostanie sprowadzony do gleby
  • ~Andreas
    (2018-04-29 09:54)
    Strajkujcie,strajkujcie-strzelcie sobie w kolano(a nawet w łeb). LUFTHANSA TYLKO NA TO CZEKA !
  • ~AntSt
    (2018-04-28 17:08)
    Ledwie LOT stanął na nogi i zaczyna przynosić zyski to już platfusów to mierzi i POdżegają do strajków!!!
  • ~??
    (2018-04-28 12:10)
    Za nielegalny strajk, biorącym w nim udział grozi do roku więzienia lub grzywna, która będzie sumą strat, rozłożoną na biorących w nim udział. Poza tym to tylko sabotaż, by doprowadzić firmę do upadku. Ciekawe ile Niemcy zapłacili związkowcom.
  • ~Wyjście
    (2018-04-28 10:55)
    Jeżeli nie polecą,to został jeszcze bliżniaczy TU 154M, to LOT go podstawi dla Vipów którzy muszą służbowo podróżować (czytaj, wycieczki na koszt budżetu)
  • ~Lotemblizej
    (2018-04-28 10:18)
    Dobrze,ze strajkuja. Lot zarobil w 2017 roku 280 milionow zl . Plan byl 175 milionow. Rzad traktuje ta firme jak pracodawca pracownika za komuny dajac mu 5% z zysku. Zlodziejski Rzad rozdaje bonusy na lewo i prawo swoim wyznawcom - nie zapominajac o sobie a ma problem podwyzszyc zarobki ludziom,ktorzy zwiekszyli produkcje o 105 milionow.
  • ~natan
    (2018-04-28 09:49)
    niech pokażą ten wyrok z nazwiskiem sędziego
  • ~Ciekawy
    (2018-04-28 09:39)
    A nie można im przekazać 800 mln z podatków?
  • ~Jarun
    (2018-04-28 08:52)
    Jeżeli jest tak dobrze -to dlaczego strajkują?
  • ~screw
    (2018-04-28 08:46)
    Co za czasy nastały.Trzeba się sądów pytać czy można strajkować .
  • ~marii
    (2018-04-28 08:39)
    OLT EXPRES przyjmie wszystkich.
  • ~Trwający układ
    (2018-04-28 08:21)
    Sąd nie może niczego zakazywać,sąd tylko może osądzać popełnione już czyny,chyba,że to sąd PRL-owski i prokurator tenże.
  • ~Drobiowy nielot
    (2018-04-28 08:15)
    RAYAN ogłosił niedawno,że potrzebuje już ok.150 pilotów pewnie zapłaci nie mniej od LOT-u?
  • ~Hgw
    (2018-04-28 08:10)
    Czy sąd będzie zapewniał połączenia lotnicze gdy pracownicy odejdą od stanowisk pracy??? Tak pytam bo chce wiedzieć czy zabierać śpiwór czy łóżko polowe????
  • ~Lotnik
    (2018-04-28 06:21)
    Cały zarząd LOT-u to pisowcy z nadania i oni dostali rozkaz aby strajk się nie odbył,ale czy reszta pracowników należy do pisiu?
  • ~Zorro
    (2018-04-27 23:30)
    Który sąd? Ten wymieniony przez PiS? Bua ha ha ha ha ha ha ha ha!!!!!!!!!!!!!!
  • ~tst
    (2018-04-27 20:34)
    A co sąd ma do tego, strajkuję kur... i już.