Były prezes KGHM Polska Miedź: Źródełko się wyczerpuje, czas beztroski się skończył

| Aktualizacja:

Źródełko się wyczerpuje – czas beztroski dla KGHM się skończył. Dlatego wprowadziliśmy kadry biznesowe, a nie polityczne – mówi Radosław Domagalski-Łabędzki, do 10 marca 2018 r. prezes KGHM Polska Miedź (rozmowa przeprowadzona dzień przed odwołaniem).

wróć do artykułu
  • ~kfjj
    (2018-03-12 09:02)
    dobrz że trump wpeowadza cła bo chinczycy między innimi okradają amerykę
  • ~marta
    (2018-03-12 09:08)
    To jest jedna wielka pralnia słuzaca do wyprowadzania pieniedzy. Polska w ostatnich latach straciła ponad 15 miliardów złotych przez KGHM, Amber Gold to przy tym pikuś . I co? Cisza!!!!
  • ~kawosz
    (2018-03-12 09:28)
    kghm to krowa dojna dla wszystkich , ktorzy sa zwiazani z kochana ziemia lubuska.
  • ~PP
    (2018-03-12 10:50)
    Teraz wiadomo ,czemu redukcja wiceministrów,KGHM czeka na nowe kadry.
  • ~Atlas Zbuntowany
    (2018-03-12 11:58)
    "Czy wydobycie z polskich złóż może być nieopłacalne? Już dzisiaj tak jest w kopalni „Lubin”. Zamkniecie „Lubin”? Taką decyzję można byłoby podjąć w warunkach skrajnie dramatycznych. Jej konsekwencje, zarówno dla budżetu, jak i lokalnych społeczności, byłyby bardzo wysokie. Nie rozważamy takiego scenariusza". PRL bis się umacnia.
  • ~Petrus
    (2018-03-12 11:59)
    Jak sto lat temu pisał Norwid " Nie ten ptak kala swoje gniazdo, który kala lecz ten co mówić o tym nie pozwala" . Prawda niektórych boli a odwołanie prezesa nie sprawi, że problemy o których mówi same znikną.
  • ~Złodziej z pis-u
    (2018-03-12 12:46)
    No znalazł się drugi taki co "AMERYKĘ" odkrył..To było dawno wiadomo.Tak jest ze wszystkimi kopalniami w Polsce.Nie tylko z miedzią,ale i węglem.Doić i doić..Co będzie póżniej ?...Niech się inni martwią.Byle swojego na stanowisko..
  • ~Kontemplyta
    (2018-03-12 16:41)
    Hłe,hłe z tymi kadrami biznesowymi.W serwisie małych maszyn budowlanych w Płd. Warszawie powiedzieli mi jesienią, że nie można przezwoić miedzianego silnika elektrycznego (ponoć zwoje spalone). Nie umieją też tu napełnić butli z gazem (kurek mosiężny) bo niby nie ma zaworu. W kraju o drugich swiatowych złożach miedzi po Chile.
  • ~zaniepokojony
    (2018-03-12 18:21)
    KGHM jest zbyt duży , aby Polacy byli w stanie efektywnie nim zarządzać. U nas w narodzie nie ma mentalnych i dziedzicznych cech i kompetencji do biznesu na naprawdę wielką skalę. Już góra się kruszy i sypie. Grozi lawina
  • ~sam
    (2018-03-12 19:15)
    Wcale sie nie dziwie , ze wylali prezesa. On zaczyna mowić o spokoju spolecznym ( dlatego nie zamyka kopaln), osczednosciach, zyskach, wprowadzaniu jakichs nie zwiazanych z PiSem osobnikow... W glowie musie po prostu przewrocilo..No i skonczyl sie sen o wyjexdzie do Japonii - tam pojedzie ktos, kto potrafi walic reka w stól...Japończycy maja nam oddać to co nasze!
  • ~nigdy w życiu manager
    (2018-03-12 19:32)
    No i taki superhero za 24 godziny dostał kopa w żyć?
  • ~chr,
    (2018-03-12 22:12)
    Kaczyzmu !! Lapy Precz od Polskiej Miedzi !!!
  • ~fajfus
    (2018-03-13 18:45)
    Jak pisowskie kulsony i związkowe darmozjady wszystko rozkradną, to kosztami utrzymania tego pisowskiego el-dorado obciąży się wszystkich Polaków - a co tam!