Wolne niedziele w 2018. Sprawdź, kiedy nie zrobisz zakupów [KALENDARZ]

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda podpisał we wtorek ustawę ograniczającą handel w niedziele. Od 1 marca 2018 r. będą dwie niedziele handlowe w miesiącu, w 2019 r. - tylko jedna w miesiącu, a od 2020 r. ma obowiązywać zakaz handlu we wszystkie niedziele z wyjątkiem siedmiu w roku - zakłada ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele.

wróć do artykułu
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-05-21 02:56)
    Sa rozne grupy ludzi---kazdy z nas ma inne potrzeby--ludzie chca wolnosci . W Niedziele zwykla powinny byc sklepy spozywcze otwarte do godz.7 pm.Wszystkich jednadowo traktowac i wszystkim ludziom dac mozliwosc wyboru nie zmuszac nie zakazywac ,
  • ~jozef
    (2018-04-29 13:58)
    Bardzo dobrze w niedzile powinien być czas wolny od pracy w markietach ludzie wypoczną bo awanturnicy z PO tylko robia zamet
  • ~ona2
    (2018-03-19 14:29)
    niedziela niehandlowa rano: cisza praktycznie nie jeżdzą samochody, sensor w okolicy pokazuje dobre powietrze. Sprzedawczynie w markecie cieszą się na wolną niedzielę.CUDOWNA NIEDZIELA.
  • ~wiatr
    (2018-03-17 19:04)
    Nie interesuje mnie to, która niedziela będzie handlowa! Zamykają, to na pewno nie będzie moja strata, poradzę sobie i poczekam do czasu aż będą prosić żeby ludzie wrócili do sklepów
  • ~Ryszard Słowianin Polak.
    (2018-03-16 09:53)
    Kiedy Wolne Niedziele od handlu w Kwietniu ?. Na internecie wszystkie są zamalowane na czerwono. Okupant wprowadził nowe pojęcie tj. Niedziela Wolna od Handlu .
  • ~Bubu
    (2018-03-16 08:19)
    Podziwiam kościół za skuteczność. Nie odda łatwo to co wziął w ciągu 2000 lat.
  • ~ZXCQ
    (2018-03-14 12:53)
    PIP i Rzecznik Praw Dziecka: Czy wolno zmuszać ministrantów do darmowej pracy w niedzielę, narażając ich na niebezpieczeństwo molestowania?
  • ~niezłapany
    (2018-03-12 19:13)
    Jestem mocno zaniepokojony, gdyż od trzech tygodni tak bardzo podnieciło się "środowisko dziennikarskie" że nie znajduję nigdzie informacji o liczbie zatrzymanych nietrzeźwych kierowców...
  • ~hahaha
    (2018-03-12 12:30)
    Dobrze sobie tylko zapisz abyś się tylko nie POmylił.
  • ~student
    (2018-03-11 20:34)
    To kolejny wielki sukces , niedziela jest dla rodziny a cement kupię we wtorek. Cyrk w wykonaniu PO i N, protesty przed zagranicznymi centrami świadczą o całkowitym rozminięciu się z rzeczywistością i pogardą dla ciężko pracujących - głownie kobiet.
  • ~_Karol_
    (2018-03-11 17:20)
    Nareszcie !!! Rodzina, park, wspolny wypoczynek a nie gonitwa w zatłoczonych marketach po nikomu niepotrzebne łachy ipsujące się po dwóch dniach żarcie. Czekamy na więcej wolnych niedziel!!! BRAWO
  • ~billi52
    (2018-03-11 11:02)
    niech głupkowaty duda zabroni oddychać w niedziele
  • ~xcvbn
    (2018-03-11 09:33)
    Warszawa Marywilska 44 - oglasza, ze bedzie otwarte w KAZDA niedziele, bo tam wlaciciele sklepow sa u siebie. Jest tam1400 boksow, jesli otowrza tylko polwe, to bedzie 700 sklepow otwartych w kazda niedziele.
  • ~figa
    (2018-03-11 08:58)
    No i super. Już dziecko mi nie powie. Mamo ...kup mi.Ja na takie dictum..Zamknięte kochanie....Piękna dziś pogoda..
  • ~ZXCQ
    (2018-03-10 19:31)
    Ilość zakazów i nakazów jest wprost proporcjonalna do głupoty pomysłodawców i to w postępie, co najmniej, geometrycznym. Żenada, kiedy w miarę mądrzy ludzie, zaczynają tworzyć uzasadnienia dla oczywistych bredni. Powiedzcie wprost kto ma zarobić, a kto zapłacić?
  • ~Borsa
    (2018-03-10 13:41)
    Durnie koła nie wymyślą, ale zakazów i nakazów ile kto chce, byleby było bardzo głośno. Gdyby nie takie wrzaski, to kto by o nich pamiętał i ich utrzymywał? Kiedy kasy fiskalne w kościołach?
  • ~Stary Wiarus
    (2018-03-10 07:28)
    Trzeba być skończonym kretynem , żeby cos takiego robić , zamiast się zająć gospodarką, wstrzymaniem emigracją młodych i wykształconych to czego się nie dotkną to śmierdzi. Nie długa będą chyba grali w salonowca tzw. d u p n i a k a gdy wyczerpie się ta ich "pomysłowość"
  • ~ajax
    (2018-03-09 15:04)
    Jak latami główną rozrywką było spędzanie wolnej niedzieli w centrach handlowych to dla niektórych będzie to szok.
  • ~rychu
    (2018-03-09 14:51)
    sekta Jareczka nie zdaje sobie sprawy z jednej konsekwencji "wolnych niedziel" - Polacy sie bardziej rozdyskutuja i w niedziele, zamiast do pracy, beda chodzic na manifestacje, protesty i konfrontacje !!!!!!!!! a co, moze fizyczny z magazynu w Biedronce pojdzie do filharmonii, a kasjerka do opery ??!!! beda mniej zarabiac i nawet do kina nie pojda !!! oj, bedzie sie dzialo !!!!!
  • ~hahahaha
    (2018-03-09 13:37)
    No i jak Nowoczesna głupota i POmioty odnajdą się w niedziele bez zakupów. Pewnie POjadą na zakupy do niemieć. Hahahaha

Może zainteresować Cię też: