Polska rośnie jak Niemcy czy Francja. Tylko dużo szybciej. Takiego wzrostu nad Wisłą nie było od sześciu lat

Ubiegłoroczny wzrost gospodarczy nad Wisłą był największy od sześciu lat. Ale nie tylko my możemy świętować tak spektakularny sukces.

wróć do artykułu
  • ~kreatywny
    (2018-01-31 06:44)
    Jak by POlacy nie przeszkadzali, to Polska, już na równi z Niemcami była by.
  • ~PO to ARMAGEDONN dla Polski...ZDELEGALIZOWAĆ natychmiast...
    (2018-01-31 07:14)
    A na ile POlactwo z PEŁO+zsl +TuskAmberGold zadłużyło Polskę przez 8lat swoich złodziejsko-bandyckich nie rządów? Na ile?
  • ~ajax
    (2018-01-31 07:36)
    Polacy wcale nie wracają z zagranicy i dalej emigrują w poszukiwaniu godnej pracy i płacy.Cenami w sklepach już dawno dogoniliśmy, a nawet przegoniliśmy Niemcy i Francję, ale jeśli chodzi o płace to ciągle gonimy, gonimy i gonimy i w tym tempie to przez następne ćwierć wieku nie dogonimy.
  • ~LuC
    (2018-01-31 09:49)
    Trzeba cos pisac zeby innych oglupic a tak przy okazji ile to dlugu juz mamy dobra zmiano ile placilismy
  • ~Beata
    (2018-01-31 10:47)
    Wystarczy nie krasc
  • ~tiaaa, żebractwo kwitnie
    (2018-01-31 11:03)
    MOPSy i GOPSy przeżywają ją oblężenie, królikowe i wyżebrane w miejskich i gminnych ośrodkach żebractwa makarony symbolem pis dackiej Wolski , a propaganda większa jak za komuny
  • ~xxxx
    (2018-01-31 11:22)
    Tylko czemu stoją inwestycje i firmą spadają obroty?
  • ~Prawda
    (2018-01-31 11:43)
    O jakim wzroscie niemieckie 2% to 1/5 naszego pkb panstwa.jak wchodzilismy do uni to marka byla po 2 zl po czym zrobilo sie 4 zl za 1 euro a obce panstwa mialy w tedy pkb tez x10 to tak jagbysmy odali caly kraj i jeszcze doplacili 9 takich polsk.To bylo rozmontowamie kraju a teraz jesteśmy montownia.
  • ~HeH6
    (2018-01-31 13:59)
    Gdzie jest Aaron Bucholz ?
  • ~On
    (2018-01-31 14:55)
    Takiego wzrostu nie bylo od 6 lat? No to widac, ze lewacki rzad, tez odnosil sukcesy, tez im zawdzieczamy dobry rozwoj gospodarki. 6 lat, w tym tylko 2 lata rzadow Pisu! Ciekawe, ze oni wszystko, co dobre przywlaszczaja sobie, a co zle bylemu rzadowi!
  • ~Filip
    (2018-02-01 09:28)
    Francuska gospodarka się kurczy.
  • ~malek
    (2018-02-01 09:29)
    Coś się tu nie zgadza. Jeżeli kraj tak znakomicie się rozwija, to powinniśmy odczuć jakąś poprawę sytuacji finansowej. Tymczasem wynagrodzenia na wyższych uczelniach zostały obniżone, a co chwila czytam o różnych nowych opłatach i podatkach. Taki postęp. Bajki to dzieciom opowiadać.
  • ~gostom
    (2018-02-02 11:19)
    Będąc w Polsce przed dosłownie paru dni, stwiedziłem, że w Polsce Ludzie żyją sobie o wiele lepiej jak na Zachodzie. Wszyscy się bawili, Imprezy były takie, że Niektórzy po prostu oszaleli z radości. Niemal wszyscy posiadali luksusowe samochody. Każdy z Nich jest Menedżerem lub Półbogiem, przynajmniej. Młodzi to znaczy ich dzieci, akurat po studiach, wiedzą tylko tak imponują, że poprostu dostaje się kompleksy. Ja widzę, że Polskie społeczeństwo rozwija się w wielkim tempie do przoooodu - Nie chyba nieee!. Powodzenia życzę - aby nie wjechać do muru.
  • ~gostom
    (2018-02-02 11:22)
    Wiecie wogóle Kretyni, że w Berlinie mieszka ponad 5 tysiący bezdomnych Obywateli z Europy wschodniej. W tym największa grupa z Polski potem dłogo nic a następni z Rumuni i Bułgari. Do tego bałaganu jeszcze dochodzą ponad milion Polaków, którzy nielegalnie przyjechali do Niemiec, aby doić systemy socjalne lub szukać pracy - bo ich kraj nie jest w stanie się nimi opiekować.
  • ~Zmartwiony
    (2018-02-02 15:12)
    Gonimy,gonimy,ten zgnily zachód i jakos za 1zł. nie kupimy ani 1 euro ani 1 dolara a jak kupimy to uwierzę żeśmy dogonili. Jak wczesniej nie wybuchnie jakaś wojna to moze za 50 lat. Mowi się,że ktoś sprzedał Polske przecież nie ktoś bo ci co to zrobili przecież żyją.Teraz też nie jest za dobrze,jak się z wszystkimi skłócimy to z kim będziemy handlować,sami z sobą.
  • ~Jeszcze normalny
    (2018-02-04 17:23)
    tak!!!!!! rozwija sie dzieki kondomonium niemiecko , francuskim ....oraz innch kon.......
  • ~kamila
    (2018-02-04 17:45)
    Tak jak- króldópel chciwy !!!!!
  • ~pokojowe kondominium
    (2018-02-04 19:13)
    Do czego zmierza prezes Kaczyński? - do kondominium , teraz inwestycje wojenne z USA