"Zamiast Wód Polskich mamy polskie bagno". Samorządowcy nie chcą współpracować z rządem

| Aktualizacja:

W przyszłorocznym planie finansowym instytucji brakuje 180 mln zł. Nie do końca wiadomo, ile osób rozpocznie tam pracę. Jedną z przyczyn problemów jest niechęć samorządowców do współpracy z rządem.

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2017-12-04 08:34)
    .Na pewno gdyby to był rząd Platformy tzw. Obywatelskiej kolesie z samorządu chcieli by współpracować z takim rządem.Dlatego zmiany w samorządach są konieczne.To nie są prywatne pieniądze samorządowców.
  • ~JMK
    (2017-12-04 08:38)
    To jest jeden z powodów dlaczego PIS chce zmian w samorządach.Tkwią w tych samorządach od lat ci sami luzie i blokują inwestycje tylko dlatego ,że to jest rząd PIS-u.
  • ~wyborca/ Dobrego Tygodnia Wszystkim.
    (2017-12-04 07:23)
    Samorzadowcy to My. Ktos ciagle wymysla jakies bzdury. Zakladajta cieple capki bo zimno na dworze, pijta duzo cieplej herbaty z konfiturami i myslta po zytywnie, bez bajerow. Pleease. Good Week.
  • ~rtx
    (2017-12-04 09:10)
    problemem jest jak zwykle spartolona ustawa ustanawiająca Wody Polskie
  • ~Kostka
    (2017-12-04 08:49)
    Kolejny sposób na wyciągnięcie pieniędzy i wsadzenie kolesiów na dobrze płatne stołki + wizjonerstwo centralnego zarządzania... to samo próbują zrobić w geologii.
  • ~Eah...i co PO je .busy ???
    (2017-12-04 07:52)
    Haka grundbaum TWIST KAMIENICA dziś z komisji prosto do ZK Grudziądz!
  • ~Karol L
    (2017-12-04 10:43)
    Tak to jest, jak wszystko robi się na łąpu-capu, bez przygotowania, przemyślenia. Potem chce się cała winę zrzucić na samorządy. No i oczywiście szczuć, jak to samorządy są złe, jak trzeba je wymienić na naszych, oczywiście "lepszych".
  • ~kotong
    (2017-12-04 12:58)
    Samorzady to od poczatku jedna wielka pomylka deficyty ino kolesiostwo korupcja i sromota wielka
  • ~raz dwa trzy
    (2017-12-04 21:46)
    Kto nic nie robi tak jak PO ten nie popełnia błędów A jak się reformuje kraj to te problemy są śmieszne....... No chyba że się jest lemingiem i zabraknie kawy w Starbucksie to koniec świata.
  • ~wikary
    (2017-12-05 07:54)
    To jest sabotaż proputinowskiej partii
  • ~wiedzący
    (2017-12-20 20:08)
    ********** to całe towarzystwo i przyjąć młodych wykształconych ludzi,teraz to tylko pijaństwo,łapówkarstwo,nadużycia,sobiepaństwo itp.itd.przykład zarząd melioracji w szczecinie na razie zarzuty postawiono 32 osobom
  • ~Janek z Norwegii
    (2017-12-05 18:10)
    Osiecki , Zolciak to dwa Ba**rany, co nie wiedza co to jest bagno. BAGNO to Zaodrzanski KALIFAT gdzie Sodoba POgania CaMOre...:)))))))))))))))))
  • ~topielec
    (2017-12-06 09:57)
    tylko stolki i tylko stolki sie licza nie my tyle nierobow trzeba wykarmic i to tlusto
  • ~Raca
    (2017-12-06 10:24)
    Wszystko wiedzące trolliki zanają się też na samorządach. Pod hasłami "Cała władza w ręce rad"(oczywiście mają na myśli jedynie słuczne rady parafialne) i "Pogłębimy dno jak dojdziemy do koryta" hunwejbini perrorują o wadach samorządności. O ile lepiej zostać terenowym namiestnikiem jedynej i przewodniej siłu narodu z jej wiecznie żywym wodzem. Pięknie, łatwo i żaden lewacki malkontent nie podskoczy. Co złego to oni nie my.I żadnych dylematów tylko utzymywać słuszną linię i wykonywać rozkazy.
  • ~~Ja(bis)
    (2017-12-06 07:05)
    Lanie wody ... WYJSZŁO z mody? I ... najlepsze: - "Nie do końca wiadomo, ile osób rozpocznie tam pracę." PIS-barony nie mają dostępu do małego ... zajętego rekonstrukcją o której się mówi ale nie robi. I jak tu doić ... gdy dojących znacznie więcej niż sutek?
  • ~żart
    (2017-12-06 19:32)
    Płynie Wisła,płynie po poiskiej krainie...(piosenka patriotyczna na YouTubu). Rzeka nieuregulowana od Bałtyku do Tatr. Oszczędzać wodę, bo będzie droższa.

Może zainteresować Cię też: