Najpierw masło, teraz jajka. Braki w sklepach i wysoka cena. Powód?

| Aktualizacja:

Europejczycy chętnie jedzą to, co zniosą nasze kury, ale apetyt może szybko minąć.

wróć do artykułu
  • ~Realny Socjalizm.
    (2017-11-04 07:09)
    A za P.R.L. Półki uginały się ale w odwrotną stronę. Dwa razy wprowadzano kartki na żywność, w imię realnego socjalizmu.
  • ~LUCYNKA
    (2017-11-03 21:00)
    PATTY - PATTY , NAJEMNA ŻURNALISTKO , NIE ROBISZ ZAKUPÓW WIĘC SKĄD MASZ WIEDZIEĆ CO JEST W SKLEPACH ? ŻADNYCH BRAKÓW NIE ZAUWAŻYŁEM , CENY JEDNAK IDĄ W GÓRĘ - ALE TO WASZA WINA - ZNISZCZYLIŚCIE POLSKI HANDEL ODDAJĄC GO W OBCE RĘCE . PASZŁA PRECZ - NAJEMNA ...........
  • ~Tajniak
    (2017-11-03 17:43)
    Internauci , zwykli konsumenci, jajojady, maslojady, zadne margarynojady, maslo bedzie wkrotce tansze i jaja tez! Obiecuje! Wiem to z pewnego zrodla! Troche cierpliwosci!
  • ~Babunia
    (2017-11-03 17:35)
    Przedwojenne jaja, to byly jaja! Zjadl chlop dwa na sniadanie i mogl caly dzien orac(glebe)!
  • ~rumcajs
    (2017-11-03 17:21)
    bo Krycha wyżera
  • ~Taka prawda
    (2017-11-03 16:48)
    Kury też muszą odpocząć nawet te PESELowskie PO-*-LECIE
  • ~blebleble
    (2017-11-02 21:27)
    irytuje ciągłe wypadanie komentarzy
  • ~noe
    (2017-11-02 21:18)
    może te jajka zanurzajcie w solach ołowiu i sprzedawajce eksta full wypas na zachód ale najpierw oddajcie pieniądz za urzytkowanie polskiej ziemi dla eksportu przez co zawyrzacie ceny bo wy do chin czy francji sprzedajecie które sobie skaziły teren produkcje no kpiny jak sprzedajecie więcej to cena powinna maleć ale wy jesteście złodziejami a złodziejami powinna się zająć komisja śledcza
  • ~żart
    (2017-11-02 20:30)
    Z jajeczek (jajników,spermy) coś się "wykluje" (narodzi) - nowe życie. Z pisania same bajki. Bogacze lubili "Jaja carskie" (smacznego).
  • ~Olka
    (2017-11-02 15:35)
    Powod? No , kurom sie tez juz nie chce!
  • ~Akasza
    (2017-11-02 15:15)
    Nie wiem czemu ta propaganda ma służyć. Masło jest -zdrożało to fakt, ale staniały inne rzeczy. Jajka są do oporu. O co zatem biega to nie wiem! Już ma czym straszyć biednego obywatela? Qui Bono?
  • ~czarna kura
    (2017-11-02 12:08)
    Powód ? kury chcą podwyżki i mają dość molestowania seksualnego przez koguty
  • ~BBW
    (2017-11-02 10:39)
    Totalna opozycja wykupuje jajka, żeby oczerniać Polski rząd
  • ~żart
    (2017-11-02 10:07)
    Nam polędwica ani schab, nie smakuje Tak jak szczaw (śpiewał B.Smoleń). Ale jaja, - będą w końcu Doceniane. Dawniej jadłem dziennie 2 x tyle,ile mam własnych (przeszedłem na mięso - Niepotrzebnie).
  • ~crossman
    (2017-11-02 10:01)
    Zwykłe masło i kupon Eurojackpot w tej normalnej Europie kosztują 2 Euro. W tym cudownym kraju kupon Eurojackpot 12,50 a masło od 8 w górę. Normalnie cud.
  • ~ky
    (2017-11-02 09:13)
    może lepiej wybić hodowców kur a nie kury bo to oni zarazili te kury a teraz odszkodowania dostają
  • ~cypis
    (2017-11-02 09:00)
    Krycha wszystko zeżre
  • ~PiS = PRL-bis
    (2017-11-02 08:51)
    No to rzeczywiście jak ktoś tęskni do PRL-u to powinien być kontent... Władza jak wtedy i może już wkrótce półki sklepowe też będą z epoki...
  • ~t.
    (2017-11-02 08:38)
    I tak wyglada caly eurokolchoz. Gdy komuchy biora sie za regulacje rynkow, wszedzie konczy sie tak samo. Wczesniej czy pozniej, jezeli Europejczycy nie pogania tego zblazowanego lewactwa, ten twor zwany Unia Europejska rozleci sie.
  • ~Genitaliusz
    (2017-11-02 08:34)
    Biedne zwierzęta. Barbarzynstwo. Przemyslowy chów zwierząt to barbarzynstwo i hańba dla tych, którzy czerpią z tego korzyść, w tym korzyść wynikająca z konsumpcji.