Boom gospodarczy niedługo przeminie. Jak się przygotować?

| Aktualizacja:

Dynamicznie zwiększający się PKB, rosnące płace i malejące bezrobocie zawdzięczamy poprawie koniunktury w strefie euro oraz na świecie. Niestety, z dużym prawdopodobieństwem to krótkotrwały stan. Nikłe są perspektywy, by ok. 4-procentowy wzrost utrzymał się w Polsce dłużej niż przez kilka najbliższych kwartałów - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

wróć do artykułu
  • ~ha, ha, ha
    (2017-10-25 14:24)
    E nie straszcie szwaby, targowica przez trzy kadencje nie zobaczy koryta !!!!
  • ~zyx
    (2017-10-25 14:34)
    W artykule błędy. MFW podniósł szacunek wzrostu gospodarczego dla Polski do 3,7 % nie z poziomu 0,5% - lecz z poziomu 3,4%. Wśród krajów o stosunkowo wysokim deficycie na pewno poza Francją i Rumunią jest Hiszpania. Włochy - na poziomie Polski. Rady na końcu artykułu rozsądne. Wiadomo, że dobra koniunktura nie trwa wiecznie.
  • ~jaro
    (2017-10-25 14:57)
    "Jak się przygotować?" Dać emerytury zaraz po maturze. Byleby głosowali na *******
  • ~#
    (2017-10-25 15:16)
    18.000.000.000 $rebrików pracuje…
  • ~Ppp
    (2017-10-25 15:56)
    To nie jest najlepszy moment na oszczędzanie - takowy nadejdzie, jak RPP podniesie stopy procentowe. Chyba, że ma cie na myśli przygotowanie zapasu gotówki na jakimś koncie, by założyć duża lokatę za rok czy dwa - wtedy zgoda. Pozdrawiam.
  • ~Cz. Piątek
    (2017-10-25 18:03)
    PiS doprowadzi do do takiego kryzysu, że ho, ho
  • ~Olaf