Holenderska sieć dyskontów Action otworzyła dwa pierwsze sklepy w Polsce

Międzynarodowa sieć dyskontów z artykułami nieżywnościowymi Action otworzyła 12 października w Lesznie pierwszy sklep w Polsce, poinformowała spółka. Kolejny sklep pod szyldem Action otwarto 19 października w Legnicy, cztery kolejne sklepy powstaną w ciągu najbliższych miesięcy.

wróć do artykułu
  • ~Obserwator najstarszy
    (2017-10-24 17:03)
    Ci Holendrzy to głupi jacyś. Stracili orientację. W Polsce już mija moda na śmieciowe jedzenie, a oni myślą że zbiją kasę na swoim gó..ie. Apel do MF aby ich odpowiednio opodatkować. Jak się pchają to niech mają.
  • ~utylizator styropianu
    (2017-10-24 09:00)
    Od razu zwrócić się do Rady Europy, o to, aby zgodnie z jej dyrektywą polscy pracownicy tam zatrudnieni mieli stawki godzinowe jak w Holandii !!!
  • ~z Oslo
    (2017-10-23 19:05)
    Ze wzgledu na CI**UL**ERMANNSSa, NIE KUPUJ Polaku u Zachodniej S**wi**ni!!!!!! Swietnym przykladem jest LIDL w Norwegii, skad szybko sie wyniosl, poniewaz Norwedzy bojkotowali ta siec, ze wzgledu na nieludzkie traktowanie zatrudnionych tam norweskich pracownikow. A wiec idzie dac zachodnim Sw**i**niom skutecznie kopa w d**up**e. :)))
  • ~gostom
    (2017-10-23 18:36)
    do ~fakty. Bo Polacy sami nic nie potrafią. Co dzisiaj mają, to dostali albo sobie "wzięli" od Sąsiada z Zachodu.
  • ~as
    (2017-10-23 16:52)
    Jak to jest, że w Polsce nie otwierają sklepów Polacy, tylko jakieś firmy nie wiadomo skąd? Oszukują państwo na podatkach i blokują rynek. Polacy maja kapitał i mogą zainwestować, ale wtedy zapłacą podatki niewspółmierne do tych, które zapłaci taki Action. Action cały dochód wywiezie za granicę pod pozorem opłat franchisingowych i innych wymyślonych na te potrzeby kosztów. Albo zapłaci podatki w rajach podatkowych. Polak tego nie może. Trzeba to zmienić natychmiast.
  • ~fakty
    (2017-10-23 15:52)
    Dlaczego Polska nie otwiera sklepów ,Lewiatan , Żabka ,Groszek i nie budujemy centrów chandlowych w Holandi ,Niemczech ,Francji
  • ~_AjWaj_
    (2017-10-23 15:49)
    Mieszkam w Holandii i Action to takie "Szwarc-mydlo-i-powidlo". Naprawde, masakra, sklep tragedia. Asortyment tez kiepski. Z reszta ... sami zobaczycie, beda sie szybciej pakowac, niz przybeda. Ciekaw tylko jestem, czy kasjerom beda placic tyle co w Holandii? W koncu polscy kierowcy TIRow nie moga w Niemczech zarabiac polskich stawek, tylko niemieckie.
  • ~#
    (2017-10-23 15:44)
    Action, Lidl, Netto, Kaufman, Biedronka… — wysysanie 500+ trwa. Dystrybucja produktów zagranicznych wspieranych sieciowym programem, a przy okazji niszczenie polskiego producentów dumpingiem cen.
  • ~wścieklizna
    (2017-10-23 14:35)
    a czy płacą podatki czy tylko niewolnicza praca za 1500zł