Wybrali miejsce, w którym przekopią Mierzeję Wiślaną

Urząd Morski w Gdyni, a tym samym Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej wybrało lokalizację w miejscowości Nowy Świat, jako najlepszą do realizacji przekopu przez Mierzeję Wiślaną - poinformował szef MGMiŹŚ Marek Gróbarczyk.

wróć do artykułu
  • ~Jabis
    (2017-10-19 12:25)
    Pogłębiać dno i ... trzymać się koryta! ... ok. 880 mln zł. a ile to zabrakło dla lekarzy rezydentów? Lotna ministra Rafalska powiedział, że: - Fundusz Pracy nie służy środkom na ochronę zdrowia. Choć z tego funduszu opłacani są rezydenci. GENIUSIE ... rządzą!
  • ~Bicz na lewackie i zielone trolle
    (2017-10-19 13:16)
    Kopać i się nie zastanawiać! Kolejny etap uniezależniania się od sowietów. Brawo rząd!!
  • ~kota7
    (2017-10-19 13:38)
    dobrze, że taki płytki, Schleswig Holstein podstępnie nas nie napadnie
  • ~zyx
    (2017-10-19 14:51)
    No to czekamy na protesty "ekologów" i Komisji Europejskiej...
  • ~Rozbawiony
    (2017-10-19 15:09)
    Oczywiście jak tylko skończą kopać to Rosjanie otworzą cieśninę i znów Polaczki wyjdą na głupków
  • ~Eeee tam...do kopania z Przestępczości Organizowanej
    (2017-10-19 15:36)
    Pierwszy w kolejce-bez cygar,ośmiorniczek ,wina i drogich garniturów-TuskAmberGold ,Kopaczowa ,SikorSSki,SZECHTER ,WSI arz KOMOR uski w drelichu ZK.
  • ~Kaszub
    (2017-10-19 15:55)
    Na przymusowe roboty wysłać kodziarstwo i totalną opozycję, pora odkupić winy
  • ~żart
    (2017-10-19 19:35)
    Najwyższy Czas odświeżyć zasmrodziałą Zatokę. Byłem-Wąchałem (smrody rybne).
  • ~E.T.
    (2017-10-19 20:19)
    Niepotrzebna robota. Zmarnowany pieniądz. Będzie z tym tak jak z peronem we Włoszczowej.
  • ~tyle co amber,
    (2017-10-19 20:21)
    pi razy drzwi. Suma zblizona do sumy amberowej. przydalyby sie kamieni kupy na budowe nabrzezy,
  • ~Cimermmanse
    (2017-10-19 21:38)
    A co na to komisja weneryczna ? Czy to jest zgodne z prostytucją ?
  • ~Human
    (2017-10-20 09:09)
    Krasna Rassija już pewnie wyzwie nas od faszystów, najważniejsze by atakować Polak
  • ~pisak
    (2017-10-20 10:08)
    A co z linią kolejową?
  • ~wodnik
    (2017-10-20 14:53)
    Te 5 metrów to trochę mało ,bo daje to jedynie metr zapasu od dna a trzeba się liczyć z osiadaniem osadów itp. zatem lepiej byłoby wykopać głębiej chociaż 8 metrów.
  • ~Filip
    (2017-10-22 11:11)
    To wspanialy projekt.

Może zainteresować Cię też: