Spółki państwowe za PO-PSL radziły sobie lepiej niż za PiS. A warunki rynkowe były gorsze

Wiele dobrych słów wylało się ostatnio na menadżerów nominowanych przez rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zyski kilku spółek wzrosły spektakularnie, a za nimi ich wartość rynkowa. Teoretycznie menadżerowie mianowani przez PO PSL nie wytrzymują porównania. Ale tylko, jeśli nie weźmiemy pod uwagę, w jakich warunkach działali - pisze money.pl.

wróć do artykułu
  • ~fdd
    (2017-10-13 07:52)
    baju baju ... a ziemia jest płaska
  • ~Jack
    (2017-10-13 07:59)
    a które to były spolki?Może autor tego dennego artykulu poda?Chyba ze chodzilo o Amber Gold.
  • ~mmajestic
    (2017-10-13 08:05)
    Czy ten portal jest polski? Rzadko wchodzę tutaj ale po tym tendencyjnym artykule przecieram oczy. Mimo że w języku polskim to jakbym niemiecki czytał...
  • ~hanstutka
    (2017-10-13 08:51)
    Ten artykuł to stek bzdur przygotowany przez niemiecki portal - ŻENADA !!!
  • ~kisiek
    (2017-10-13 08:52)
    co za lewacka demagogia...spółki za PO-PSL traciły, ale jednak były lepiej zarządzane....co za absurd....teraz piszecie, że w Polsce przez 8 lat rządów oszustów koniunktura była zła, a przecież Tusk cały czas trąbił, że jesteśmy Zieloną Wyspą i że jest wspaniale i że słupki rosną..kto uwierzy w tę Pseudo Der Dziennikarską narrację waszego brukowca??????
  • ~porażonyczytelnik
    (2017-10-13 08:53)
    WIG 20 ,WIG - biją rekordy giełdowe a wy bredzicie , że za czasów PO-PSL było lepiej ??? SZCZYT BEZCZELNEJ MANIPULACJI !!!
  • ~dedik
    (2017-10-13 11:04)
    beszczelny artykuł
  • ~Bujać to my
    (2017-10-13 12:59)
    Może i lepiej sobie radziły ale koledzy za dużo kradli i.... było na minusie :)
  • ~ale żart
    (2017-10-14 18:27)
    radziły sobie lepiej a zarobione pieniądze, w sumie miliardy złotych, wydawały na prostytutki
  • ~adasfdasdasd
    (2017-10-15 15:21)
    Jasne to tak jak w szkole dziecko ma teraz piątki ale reszta klasy też więc jest przeciętne . Jak miało przedtem tróje ale reszta klasy miało mierne to było lepsze i lepiej zarządzane przez rodziców na tle klasy żenada .
  • ~kunta kinte
    (2017-10-15 16:57)
    a świstak zawijal to w sreberka
  • ~Igor
    (2017-10-15 23:43)
    Po ilości trolli pod artykułem, można stwierdzić, że coś jest na rzeczy;)
  • ~Jst
    (2017-10-16 08:03)
    Za "rzadów" PO- psl wig 20 leciał w dół n a łeb na szyję i był już w PObliżu dna 1500!!!! Teraz zmierza do 3000!!!!"Bujać to my panowie szlachta"
  • ~INFLACJA
    (2017-10-16 19:20)
    ja już zaczęłam żreć wasze pensyjki i emeryturki, mniam , mniam...
  • ~Jagi
    (2017-10-16 19:57)
    Jak mniej znaczy więcej. Jak się chce to statystycznie można wszystko udowodnić
  • ~walec
    (2017-10-17 15:32)
    rzeczywiście kradli jak sama Gronkowiec w Warszawie ! zysk był ale w ich kieszeniach !
  • ~o to chodzi ?
    (2017-10-17 15:38)
    AMBER GOLD najlepiej radził sobie za Tuska, za Kaczyńskiego ******** !
  • ~Zuza
    (2017-10-18 16:05)
    taka sama nieudaczna partyjna koteria rządziła i rządzi. To tylko nadzorcy polityczni a nie menadżerowie.Niech się porównają do prywatnych firm.
  • ~wpierniczony
    (2017-10-21 00:22)
    czekista Belzebub Myrcha odleciał w zupełności