Auchan na Ursynowie założył zabezpieczenia na masło. Nie radził sobie z kradzieżami

| Aktualizacja:

Wcześniej zabezpieczenia antykradzieżowe montowano przede wszystkim na elektronice, ubraniach i drogich alkoholach, teraz także na… maśle.

wróć do artykułu
  • ~bitek
    (2017-10-08 09:09)
    Przecież Tindemmas i Junkier trzymaja łapę żeby u nas się nic nie produkowało.
  • ~Ciekawy
    (2017-10-07 14:10)
    Ostatnio poczułem się okradziony przez Auchan- na ponad sto złotych. Źle naliczyli ilość towaru na paragonie zamiast 1/2 szt. 12 szt. Robiąc bardzo duże zakupy, nie sprawdziłem od razu paragonu. Dopiero po miesiącu zerknąłem na niego, gdy szedł do kosza i ZONK. Oczywiście kasy nie oddali, bo minęło powyżej 30 dni. Kwota nieopłacalna do pozwu sądowego, a szkoda z chęcią zaskarżyłabym ich. Ja straciłem tylko 100zł, ale oni stracą znacznie więcej. Na jednych moich zakupach mieli ze dwie stówki. A ponadto mam zamiar nasyłać im kontrolę, kiedy tylko usłyszę o jakiś problemach w tych sklepach. Ciekawe, czy jakbym to ja wyniósł masło za tą samą kwotę, to oni anulowaliby swoją stratę po czasie. NIE POLECAM TEGO SKLEPU, RADZĘ IŚĆ DO KONKURENCJI.
  • ~Antykrucjata różańcowa
    (2017-10-07 09:53)
    Nie wierzę! To nie mogą być bogobojni, uczciwi, biali katolicy. To kradną na pewno ,muzułmany,,, sami uchodźcy!
  • ~Polo
    (2017-10-06 19:42)
    To wina PISu. Dobra zmiana.
  • ~Belzebub
    (2017-10-06 10:13)
    To jest jak z cukrem. Najpierw podnieśli ceny cukru, żeby wprowadzić niemiecki. Nasze cukrownie ucierpiały. Teraz to samo robią z masłem i polskimi produktami. Już niemieckie masło się pojawiło na rynku i to dużo tańsze od polskiego. Niemcy nie potrzebują wojny żeby podbić Polaków. Oni nas wykupują.
  • ~Wisła
    (2017-10-06 08:58)
    spekulantów powinno się puścić w skarpetkach.. cena mleka stoi.... jak rok długi..
  • ~ceny_a_place
    (2017-10-05 22:42)
    Polska powstala z kolan...cenowo ! Jak to jest mozliwe, ze ceny w biednej Polsce sa na takim samym poziomie, jezeli nie wyzsze, co w bogatych Niemczech ?
  • ~kkkk
    (2017-10-04 23:50)
    mamy kielbasianych kleptomanow to kto wie czy nie zmienio upodobania na nabial drozszy od szynki
  • ~ak51
    (2017-10-04 18:07)
    Polska katolicka i pod rządami pisu to trzeba zakładać zabezpieczenia na masło. Dobrobyt pełną gębą. 90 % katolików w Polsce 7 przykazanie.
  • ~konsument
    (2017-10-04 14:35)
    Polskie maslo jest dla pracowitych Chinczykow, dla pomyslowych Niemcow i dla handlujacych Brytyjczykow, a i swinie jada znowu na Zachod i na Wschod - tyle ze teraz nie do Rosji tylko do Chin. Zarzynane polskie swinie tak jak za PRL-u marza o tym, zeby przynajmniej ich serca zostaly w Polsce. Polska wrocila do roli prymitywnego kraju glodzacego wlsna ludnosc po to, zeby przetrwac finansowo.
  • ~Pani Jola
    (2017-10-04 13:29)
    The SUN będzie miał pożywkę na kolejne kilka tygodni. A angole zaraz łykną, że Polacy jedzą łabędzie z masłem...
  • ~stary śrup
    (2017-10-04 09:40)
    Polacy się bogacą. Margaryny nie chcą żreć?
  • ~DM
    (2017-10-04 08:34)
    Margaryna zdrowsza i tansza! Cukier - 1kg/ rok- dla gosci.
  • ~ik
    (2017-10-04 06:36)
    bo ten rząd to po pierwsze sklerotyczny opasly ze oczy zatyka to co robi lupie z idiotow co ich wybrali
  • ~Lolka
    (2017-10-03 18:31)
    Maslo zawiera cholesterol, czyli niezdrowe! Ludzie, zapomnieliscie margaryne ? Za komuny maslo bylo bardzo drogie , nie pamietacie? A teraz mamy Piskomune, czyli stare czasy wracaja!
  • ~Emerytka
    (2017-10-03 18:24)
    Moj Boze, ja jestem emerytka i jeszcze mnie stac na maslo. Czy ludzie jedza kilogramami? Mnie wystarczy jedno opakowanie na co najmniej 2 tygodnie. Uzywam tylko do smarowanie bulek a nie czego innego!
  • ~Georg
    (2017-10-03 18:21)
    W Polsce, w kraju zlodziei zabezpieczania musialoby sie zagladac na wszystko! Teraz juz maßlos kradna? Niewiarygodne! Czy w Polsce maßlos na wage zlota, a moze to zlota maslo, albo w masle zloto?
  • ~Stiff
    (2017-10-03 16:18)
    Nikt nie chronił sztabek złota ,za to teraz chronią osełki masła
  • ~Zimny już Lech
    (2017-10-03 16:13)
    Wiecie tak sobie myślę , że ten świat zmierza do katastrofy jeśli dobrze zarabiające miasto "Może najlepiej w Polsce zarabiające miasto" - walczy z kradzieżą masła . Napiszę tak "Jest źle" . Czas zacząć się wstydzić mieszkańców wybrańców .
  • ~chamówka kasabiedronka
    (2017-10-03 16:09)
    koniecznie zabezpieczyć pieczywo bo głodne polskie dzieci a nu z zeżrą z jedną bułkę i cukierki to koniecznie za siatkami, bo w kolejce żrą