Wielki Brat zbada paragony. Ale nie będzie już przypadkowo wybierać firm do kontroli

| Aktualizacja:

Skarbówka nie będzie już przypadkowo wybierać firm do kontroli. Korzystając z JPK Paragon, porówna obroty z tymi wykazywanymi przez konkurencję, by uderzyć w nieuczciwych.

wróć do artykułu
  • ~jr
    (2017-08-24 10:47)
    Panie Morawiecki, proponuję obłożyć podatkiem stare panny i starych kawalerów - czyli powrócic do tzw. "bykowego ". Uzbiera się pokaźny grosz . No oczywiście jeśli ma pan odwagę .
  • ~mora-mora
    (2017-08-24 19:36)
    czyli zacznie sie ******** przedsiebiorcow, ktorym gorzej idzie biznes na podstawie porownan do sredniej. bo urzednik wie lepiej ile powinien wynosic obrot i ile bylo klientow (szkoda tylko ze sam ich nie przyprowadzi)
  • ~Haha
    (2017-08-24 10:57)
    Czy to co proponuje Morawiecki to ściema czy rzeczywiście poprzedni rząd był tak głupi że na to nie wpadł (i ograniczał się do losowej kontroli)?
  • ~Lulek
    (2017-08-25 06:23)
    O Jezusiku ! Wlasnie tak wyglada idealna komuna. Czy nie tesknilismy do tej zbyt mocno ?
  • ~Ob RP
    (2017-08-25 03:26)
    A co mam paragoniku używać jako tasiemki toaletowej? Calujcie mnie w nos.
  • ~Lenin
    (2017-08-24 10:53)
    Kontrola to podstawa zaufania.
  • ~kosmos
    (2017-08-24 11:12)
    Wreszcie koniec z tym wiecznym dziadowskim murzynskim biadoleniem jaka to bida i ze nic sie nie da zrobic bo prawo sady i wielki chu..
  • ~rara
    (2017-09-04 13:19)
    Czyli jeśli ktoś prowadzi remont i ma wyłączony lokal np przez miesiąc, albo dłużej lub krócej będzie musiał udowodnić że nie jest wielbłądem i farbę pije...
  • ~prezes
    (2017-08-25 13:57)
    bardzo dobrze rzad robi.Nie cierpie takich knajp,gdzie nie wystawiaja rachunku,leja wode do piwa i gotuja koszmarnie ale opowiadaja o sobie,ze to jest top i trendy-takich knajp jest mnostwo w Krakowie.Niech im skarbowka utrudni zakup kolejnego Porsche Cayenne ,oficjalnie do wozenia kapusty z placu.

Może zainteresować Cię też: