PKB wciąż pięknie w górę. Gospodarkę napędzać będą trzy silniki

| Aktualizacja:

Wygaśnięcie statystycznego efektu związanego z programem "Rodzina 500 plus" nie spowoduje spowolnienia wzrostu gospodarczego w Polsce – oceniają ekonomiści. Konsumpcja lekko przyhamuje, ale przyspieszą inwestycje.

wróć do artykułu
 • ~no bo PO to to i jeszcze tamto przez 8 lat - a PIS nie
  (2017-07-03 23:15)
  No popatrz Antek, cyrkowcy - ile można wyssać z ruin ?
 • ~zyx
  (2017-07-03 10:05)
  No proszę... A według proroka - ekonomisty Petru ten rząd miał splajtować w pół roku. Czyli nie warto słuchać kanapowych krytyków, na razie koniunktura nam sprzyja.Tak trzymać!
 • ~prezes
  (2017-07-03 09:50)
  do tych dobrych informacji doloze jeszcze moje przewidywania-konsumpcje w kraju bedzie wzmacniac powrot do kraju Polakow z emigracji,czytalem,ze z samej W.Brytanii moze wrocic ok 300 tys Polakow.Ludzie ci beda budowac w Polsce domy lub kupowac mieszkania,kupowac do nich meble,AGD,beda kupowac auta i nne rzeczy.Takze liczni obcokrajowcy,pracujacy u nas,beda kupowac liczne dobra u nas,dla siebie i dla rodzin.Liczni turysci zostawia u nas sporo kasy.Nowe przepisy ekologiczne zmusza ludzi i firmy do kupowania nowych kotlow gazowych wymiany systemow ogrzewania,wymiany aut.Dorastajacy Polacy maja teraz prace-oni tez beda duzo kupowac,nie tylko za 500 plus ale z wlasnych,zarobionych pieniedzy.U wielu ludzi koncza sie sprzety AGD i auta z lat 90,ja mam np. auto z 2001 roku,-ludzie ci tez beda teraz wymieniac ten sprzet i auta,juz sie to dzieje-np.co do nowych aut.Sprzyja temu tani kredyt i brak odetek w bankach-ludzie wycofuja lokaty i kupuja dobra trwale,ktore sa czesto duzo tansze niz kiedys,np.AGD,telewizory,laptopy,itp.Panstwo wycwiczylo sie juz w rozbijaniu mafii paliwowej,Vatowej,papierosowej i podobnych.Panstwo tak docisnie im srube,ze kolejne miliardy wejda do budzetu.paliwo bedzie kupowane na legalnych stacjach-juz Orlen ma maksymalne zyski i placi podatki i dywidendy w ogromnej ilosci.