Wielka fuzja węglowa bez zgody UOKiK. Przez złośliwych zwana wielką klapą

Akt notarialny przejęcia KHW przez Polską Grupę Górniczą ma zostać podpisany w sobotę. I dopiero zaczną się problemy.

wróć do artykułu
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2017-03-30 08:12)
    Za pudrowanie "ekonomicznych trupów" zapłaci suweren, a górnicy być może nie będą palić opon i rzucać śrubami.
  • ~marks_
    (2017-03-30 07:57)
    oho !!! ostatnie godziny uokiku ;-))) wszak trza zamknąć mordy związkowców, pieniędzmi polskiego podatnika ! a biedak z dołu, dostanie najwyżej śrubki i opony, żeby się zabawić.
  • ~Vp
    (2017-03-30 08:34)
    Jako były gornik życzę gornictwu szczęśliwego rozwoju.Pod zarządem ch......?zmiany górnicy i ich ZZ będą nas wszystkich ciągnąć w czeluści Rowu Marianskiego.Przykre to koledzy górnicy ! .
  • ~Michał
    (2017-03-30 07:53)
    Może pora zredukować odpowiedzialnych za ten bajzel? Na przykład wiceministra który przynosić swoimi działaniami wstyd Śląskowi? A czy jego asystent Jacek S. juz został wiceprezesem Bogdanki?
  • ~POdcierasz się przed czy PO ?...
    (2017-03-30 08:11)
    Eeee tam...a na ile przestępcy z PEŁO zadłużyli Polskę przez 8lat swoich złodziejskich rządów i gdzie ukryli kasę zrabowaną POLAKOM z AmberGold?
  • ~Tusk WARIOGRAF i transmisja online ......
    (2017-03-30 08:15)
    O to to...przestępcy z Patologii Oprychów to tylko kradli KAMIENICE i działki w Warszawie ,kasę z OFE i pieniądze Polaków z TuskAmberGold
  • ~marks_
    (2017-03-30 08:13)
    Lubię sobie wciągnąć kreskę i POdkręć PEJSY.
  • ~helena
    (2017-03-30 09:37)
    Jezeli rząd ratuje polskie przedsiębiorstwa to tylko nalezy się cieszyć!!!!! Ale targowica nie reaguje na patologie z wyrzucaniem lokatorow z mieszkan i oddawania kamienic w rece kombinatorow,tam była cisza ?????żenada.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-03-30 10:18)
    Trzeba było ogłosić BANKRUCTWO Holdingu . Ludzi na Bruk. A nie za wszelką cenę Ich ratować. Ktoś chcę wywołać dragę na Śląsku.
  • ~patr
    (2017-03-30 11:51)
    kopalnia kościuszko nie był przekonujący tchurzewski panie JAROSŁAWIE SZYKUJĄ JAKIŚ PRZEKRĘT Z KOPALNIĄ POGOŃ PAN BO TAM JEST WIELKIE KORUPSTWO A BEATA DEKLAROWAŁA ŻE NIE BĘDZIE LIKWIDACJI KOPALŃ A SZWAB JUŻ SIĘ SZYKUJE NA NASZE ZŁOŻA A POMAGA IM NIE KTO INNY JAK BYŁY MINISTER Z TAMTEGO ROZDANIA
  • ~Kiliński
    (2017-03-30 12:36)
    Jeśli KWK przynosi od lat tylko straty a analizy mówią o trwałej nierentowności, itp to jedyna sensowna decyzja JSW i udziałowców. A nikt nie traci pracy, wydaje się że ujadają tylko Ci co tracą dochód bo byli powiązani z Krupem różnymi nie jasnymi powiązaniami.

Może zainteresować Cię też: