Frakcje PiS walczą o fotele. Personalna karuzela w spółkach Skarbu Państwa

| Aktualizacja:

Personalna karuzela w spółkach Skarbu Państwa trwa. W piątek KGHM zmienił wiceprezesa, kolejne zmiany już w tym tygodniu, między innymi w JSW.

wróć do artykułu
  • ~tadeusz
    (2017-02-12 20:29)
    do "pot-fox,Doro"i podobnie myslacych-Jesli nie posiadacie dostatecznej wiedzy-nie zabierajcie glosu!Rzecz nie w tym,ze zwalnieja ale w tym,ze po dojsciu do wladzy zostali "wykoszeni"rzekomi nieudacznicy poprzednich rzadzacych a na ich miejsce powolani"specjalisci"z listy pisowskiej!ktorych w miedzyczasie tez wymieniano jak nastepowaly zmiany w rzadzie!Teraz z kolei ci "fachowcy"znow ida w niebyt a mianowana zostaje nowa "ekipa"Ci poprzedni byli "be"bo pwolywani z inicjatywy pisowskich ministrow,ktorych tez juz niema!Wynika z tego,ze w szeregach ministrow istnieje walka o swoich i pod pretekstem dobrej zmiany dokonywane sa roszady!To metoda pozwalajaca wzbogacic portfele odchodzacych o kolejne miliony z tytuly"ODPRAWI!! Wam,popierajacych te dzialania widac to odpowiada,mnie nie,bez wzgledu na to kto ma wladze!Jesli chcecie wspomagac ta metode wzbogacania kolejnych nieudacznikow-to piszcie dalej peamy pod adresem pis!!!
  • ~Wołów
    (2017-02-10 08:33)
    A co z naszymi prezesami ?
  • ~Totenkopf
    (2017-02-09 14:13)
    PiS zapewni Polsce głód i nędze!
  • ~rita
    (2017-02-08 15:33)
    No i właśnie o to chodzi w tym parciu do władzy. O te fuchy, zaszczyty, możliwość ustawienia siebie i rodziny, itp. Jeśli więc jakiś polityk opowiada o miłości ojczyzny, patriotyzmie, dobru Polski i Polaków, dobrej zmianie i podobnych bzdurach - łże jak bura suka. Im chodzi tylko o własne dobro i swojej sitwy. Dla nich Polska, to łup, który trzeba odbić i zagarnąć dla siebie, a suweren - to banda ciemnego ludu, który tak trzeba omamić baśniami z mchu i paproci, aby zdurniały zagłosował na bajarzy.
  • ~Cesarz Jarosław
    (2017-02-07 05:43)
    Będzie program Miliard Plus na wsparcie kościoła i biskupów!
  • ~Bidul Podkarpacie
    (2017-02-06 20:44)
    PiS to gwarant Biedy w Polsce!
  • ~JanuszM
    (2017-02-06 17:20)
    a biedni i zrozpaczeni działacze PeO i chłopków wyrzuceni na bruk, co za niegodziwość
  • ~sil
    (2017-02-06 13:28)
    gdy zabraknie JK to cały PISssss się rozleci
  • ~byla pisowa
    (2017-02-06 12:29)
    Ale nie napisano ile te manewry ze stanowiskami beda kosztowac. Sami prezesi wezma setki tysiecy odpraw tylko dlatego.ze w pis walcza o swoje wplywy. Jesli ma tak byc to niech zrezygnuja z odpraw. Nie ma sie z czego cieszyc bo na razie cieniutko.wszystko co dane na kredyt a Polacy niech splacaja.zadnego pomyslu na gospodarke.same frazesy .juz minelo duzo czasu.a tu nic w zadnej dziedzinie.Ale misiewicze maja sie coraz lepij.dobrze doja.
  • ~Chorągiewa
    (2017-02-06 12:04)
    A Robert Szaj mocno związany z PO zostaje ????
  • ~sławek
    (2017-02-06 11:02)
    wole poczekac az pojawia sie jakies konkrety a nie tylko plwociny dgp ktora uwielbia siac ferment, bo wtedy im czytelnosc na chwile skacze
  • ~piotr
    (2017-02-06 10:50)
    henryk baranowski jest jednym z najlepszych prezesów PGE ostatnich lat, głupotą byłoby zdjecie go ze stanowiska
  • ~adam
    (2017-02-06 10:24)
    uwazam ze jeli ktos na swoim stanowisku sie sprawdza i robi dobra robite, a gawlik albo cudny do takich osob naleza, to nie widze powodu dla ktorego mieliby sie rozstawac
  • ~grzesik
    (2017-02-06 10:06)
    troche mecza mnie spekulacje, gazeta prawna od jakiegos czasu zamiast gazeta ktora przede wszystkim stawia na fakty, stała sie czymś co bliższe jest tabloidowi. Ciagle słyszymy o ploteczkach a zadnych konkretów
  • ~max
    (2017-02-06 09:51)
    publikacje dgp mało mają zazwyczaj prawdy, jeździ jedna reporterka po spółkach i zazwyczaj wypytuje zwiazkowców albo woźnych
  • ~jaro
    (2017-02-06 09:35)
    nie rozumiem troche, dlaczego gawlik miałby nie mieć swojego stanowiska, akurat działania z rozwodnieniem akcjonariatu sa świetne i jsw mimo wszystko bardzo dobrze prosperuje.
  • ~007
    (2017-02-06 09:19)
    Nie jest to karuzela stanowisk. Rząd PiS "wycina", a nie przesuwa ludzi którzy mogą być zagrażaniem dla mienia państwowego.
  • ~pot fox
    (2017-02-06 09:06)
    Polskę trzeba uwolnić od układów powstałych za rządów mafii Patologii Obywatelskiej i PSL ! Czas rozliczyć bywalców u Sowy a ośmiorniczki zamienić na wikt więzienny!
  • ~frank
    (2017-02-06 08:59)
    Nie ma ludzi niezastąpionych. Nie sprawdza się, nie radzi z obowiązkami, tylko radzi z braniem kasy to trzeba wymienić. Za 8 letnich-rzadów PO była zasada mierny ale wierny i w spółkach zasiadali kolesie bez żadnych kompetencji.
  • ~Gont
    (2017-02-06 08:44)
    Dobrze, już się chlają o stołki. I z tego co wiem, to nie tylko w spółkach, ale i w urzędach.