Sojusz przeciw Polsce. Porozumienie, które uderzy w naszych kierowców

| Aktualizacja:

Dziewięciu ministrów transportu, m.in. z Niemiec, Francji i państw skandynawskich, podpisało porozumienie, które wprost uderza w naszych kierowców i nasze firmy.

wróć do artykułu
  • ~klarneta
    (2017-02-02 07:58)
    Na pogrzebie kierowcy , kt. zostal zamordowany w Berlinie, zostal wygloszony apel, oskarzenie niesluszne obwiniajace rzad niemiecki i ....,ze zle sa traktowani polscy kierowcy. Teraz macie to czego chcecie.
  • ~Archer
    (2017-02-02 07:58)
    "płace kierowców z krajów nowej Europy są niższe" Dumping socjalny? No pewnie. W naszym kraju jedynie politycy i prostytutki zarabiaja tyle co w krajach starej unii. Place sprzataczek, fryzjerow i piekarzy sa rowniez nizsze. Moze, w zwiazku z tym, spotkaloby sie paru ministrow i cos z tym zrobilo? Mam oczywiscie na mysli ministrow nowej Europy, ktorzy uchwaliliby totalny exit z tej unii.
  • ~mhgk
    (2017-02-02 08:48)
    Jestem przekonany,że wbrew temu katastroficznemu tytułowi nic nie uderzy w naszych kierowców.Może raczej uderzyć Polskich dziad transów po kieszeni,stąd ten lament.
  • ~wam
    (2017-02-02 09:14)
    Nie porozumienie tylko zmowa.
  • ~jak najszybciej
    (2017-02-02 10:15)
    czas na Polexit ...
  • ~Fruzia
    (2017-02-02 10:26)
    dziwnym trafem nikt nie mówi o tym, że polscy kierowcy nie płacą w Polsce żadnych podatków, mimo zarobków między 4 a 9 tys. złotych.....
  • ~vh
    (2017-02-02 11:15)
    Zachodnie sieci supermarketowe, dyskonty itd powinny placic polskiemu pracownikowi te sama pensje co pracownikowm w swoim kraju.
  • ~jerzy
    (2017-02-02 11:55)
    Zemsta za niezaleznosc Polski? Wprowadza sie idiotyczne przepisy dyskryminujace polskich kierowcow.I znowu te same panstwa
  • ~kier
    (2017-02-02 12:00)
    Do tak wolnego rynku namawiają nas korwiniści - aby jeszcze bardziej ułatwić kolonizację Polski przez silniejszych, abyśmy byli jeszcze bardziej osamotnieni wobec wielkich korporacji (często bardziej agresywnych od lokalnych imperialnych państw)
  • ~Amerykanin
    (2017-02-02 13:27)
    Polska zbiera efekty swojej głupiej polityki i swoich wojenek z całym światem skończy się PiS skonczy się 500 + a długi po nich trzeba bedzie spłacać każdy podatnik a może lepiej by było by spłacał je tylko ciemny i chciwy suweren
  • ~Amerykanin
    (2017-02-02 13:32)
    Polacy zastanówcie się wreszcie czego chcecie ?
  • ~Łodzianin
    (2017-02-03 09:28)
    Nie popieram tego że państwa te bez negocjacji z nami coś ustalają, ale zastanówmy się czy my z naszym kombinatorstwem nie pasujemy pewnych norm standardów przecież wystarczy posłuchać na CB jak nasi kierowcy są wykorzystywani przez polskich pseudo-biznesmenów lewe ZUS płacenie pod stołem omijanie płacenia diet itd więc co się dziwić ze na tamtych rynkach gdzie ludzie między sobą zachowują się uciwie i z poszanowaniem nie chcą naszego modelu zdziczenia. Zobaczymy czy nasi transpotrowcy będą chcieli tak łatwo zaakceptować np. model ukraiński jak będzie do nas szerzej wchodził wraz ze swoi mi wypaczeniami
  • ~Pracujacy w Norwegii
    (2017-02-03 16:50)
    UE to juz dawno TRUP, reanimowany na zaPOtrzebowanie berlinka i bruxelki.
  • ~karla
    (2017-02-03 19:32)
    to zemsta na dobrej zmianie
  • ~Tomek
    (2017-02-04 03:53)
    W takim razie tylko się cieszyć z tego faktu. Droższe autostrady, płace dla kierowców, to mniejszy import, a więc wzrost polskiej produkcji, która i tak jest tańsza. Sami sobie strzelają gola...
  • ~myszka miki
    (2017-02-04 05:39)
    Nikt nie dyskryminuje polskich kierowcow. To po prostu pierwszy kroczek w drodze do wyrzucenia Polski kaczynskiej z Unii. Za chwile beda nastepne.
  • ~karla
    (2017-02-04 08:01)
    nam zawsze ktoś dmucha nie z tej strony a my sami to wzór, miłość i cnota, "przed mroźnym wiatrem co wieje ze wschodu przed wiatrem kłamstwa co z zachodu wraca", jak sierotka marysia, znikąd poparcia i pomocy?,
  • ~momo
    (2017-02-04 10:22)
    dla pisu najważniejszy priorytet to zwrot złomu smoleńskiego
  • ~misiek
    (2017-02-04 17:05)
    Nasi politycy wciąż powtarzają, żeby UE nie wtrącała się w nasze polskie sprawy ku uciesze durniów którzy na forach to pochwalają. To dlaczego UE ma się z nami liczyć? Nie mamy prawa wtrącać się do spraw UE. Każdy kij ma dwa końce.
  • ~xxx
    (2017-02-05 10:06)
    Nie ma jak wolny rynek w EU :D

Może zainteresować Cię też: