Fitch utrzymał ratingi Polski na poziomie A- z perspektywą stabilną. A co z Moody's? Jest komunikat

| Aktualizacja:

Agencja ratingowa Fitch podtrzymała w piątek rating Polski na poziomie A-, z perspektywą stabilną, poinformowała agencja w wieczornym komunikacie. Ratingowy komunikat wydała także agencja Moody's.

wróć do artykułu
  • ~ojejejej
    (2017-01-13 22:46)
    Biedne te petruschetyny...
  • ~obserwator
    (2017-01-13 23:00)
    Balcerowicz i Petru pewnie są rozczarowani
  • ~soros
    (2017-01-13 23:00)
    a to ci klops
  • ~andrzej
    (2017-01-13 23:17)
    A co na to salonowcy? Będą szczuć na Fitch? Ale jaja.
  • ~wam
    (2017-01-13 23:53)
    Proszę zwrócić uwagę, że jedyne negatywy są związane ze szczuciem na Polskę za granicą przez łże elity i obce media.
  • ~artur
    (2017-01-13 23:55)
    W stylu Google News.Nie jest dobrze.Ponoć 2088 r.agencje obniżą nam prognozy. Nadredaktor News-
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2017-01-13 23:55)
    A co z Biernackim PIS od SKOKow ? Zlodziej 5.8 miliardow zl ( PIS kasa w Luksemburgu ) jest senatorem PIS ! PIS umorzyl sledztwo !! NIE MA SLEDZTWA !! dlaczego umorzyli sledztwo a amber-gold walkuja ?? Bo SKOKi to przekret PIS 5,8 mld zl wyparowalo....SKOKow... 5.200.000.000,= Tyle kasy nie ma......I NIKT NIE SIEDZI ???? a glowny PIS zlodziej Senator PIS Grzegorz Bierecki wygraza Komisji Nadzoru Finansowego dzieki glosom PiS zostal niedawno przewodniczacym senackiej komisji finansów. I PIS nie krzyczy i nie pomstuje.....?????? Siedza cicho bo cala kasa jest w Luksemburgu i poszla na wybory...pis-prezydenta i wybory PIS !
  • ~Analityk
    (2017-01-14 00:53)
    Ponadto agencja Fitch obniżyła rating dla Nowoczesnej z powody dziury dotacyjnej i braku poprawy z akcji dycha dla Rycha.Natomiast agencja Moodys obniżyła rating KODu do poziomu DDD - poniżej śmieciowego z powodu krachu zbiórek do puszek.
  • ~helena
    (2017-01-14 00:54)
    Gdyby nie szczucie i okupację sejmu przez Targowicę ,Polska o wiele lepiej mogła wypaść,ale niestety mamy to co mamy!!!!!Poza tym główny cesarz Europy który uznaje ,że Polskość to nienormalność tez dołożył swoje!! Mimo wszystko musi być dobrze w gospodarce i mamy dobry rząd bo inaczej by nas podsumowano na minus. Brawo rząd!!!!!!!!
  • ~Gienek
    (2017-01-14 00:58)
    Widocznie w tych agencjach zasiadają historycy pokroju bolszewika Morawieckiego, co nie mają zielonego pojęcia o ekonomii. Wszystkie działania tego rządu to uderzenie w gospodarkę. Niszczone są całe branże przemysłu energetyka do której włączono nierentowne górnictwo, co powoduje wzrost cen prądu i spadek inwestycji, a za kilka, kilkanaście lat zaniki prądu. W budownictwie odwrócony VAT spowoduje utratę płynności wielu firm, a później ich bankructwo. Dla małych firm zlikwidowano rozliczanie kwartalne VAT poprzez raporty miesięczne co odbije się na ich płynności etc.. Zakazali handlu ziemią co hamuje inwestycje. Patologia 500+ wyhamuje wzrost gospodarczy, a nie przyspieszy, poprzez dezaktywację kobiet z rynku pracy. Można tak wymieniać. Agencje dostały pieniądze od rządu za pudrowanie rzeczywistości znając życie, czyli wszędzie korupcja, ale co się odwlecze to nie uciecze. Jak mówi przysłowie.
  • ~z ostatniej chwili
    (2017-01-14 04:17)
    PIS rozwaza mozliwosc odznaczenia "Medalem zasuzonego dla PIS" Rzeplinskiego, Petru, Kijowskiego i Schetyne. Nie sa jeszcze jasne scisle powody tych nominacji, ale jak podaje nasz informator sprawa jest juz przesadzona. Potencialni laureaci odmawiaja jakiegokolwiek komentarzy (PAP+)
  • ~tylko pytam
    (2017-01-14 05:39)
    no a rejtan? gdzie rejtan ?der dzienniku
  • ~PetruSchet
    (2017-01-14 06:17)
    co za nieszczęście... Polsce się wiedzie... trzeba będzie jakoś inaczej zaszkodzić obrazowi Polski na zachodzie....
  • ~Widmo
    (2017-01-14 07:38)
    Opozycja na ulice ;)
  • ~slazak
    (2017-01-14 08:13)
    orginalny polski faszyzm, gawiedz jak na razie zadowolona
  • ~moher1316
    (2017-01-14 10:14)
    Co się odwlecze to nie uciecze !!
  • ~czytelnik
    (2017-01-14 11:22)
    Stronnictwo POtockich z PO niewiele zyskalo, bo Fitch nie obnizyl ratingu Polski.
  • ~Anton M
    (2017-01-14 16:35)
    PiS to Bieda z Nędzą!
  • ~autor nieznany
    (2017-01-14 18:18)
    moodys wlasnie dostal od sadu w usa 860 milionowa kare za falszowanie ratingu. sa jak widac super wiarygodni.
  • ~ttor
    (2017-01-15 08:38)
    Nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że to się wkrotce wszystko sypnie. Ratingi to polityczne zagrywki. Z ratingów zakupów nie robimy, pieniędzy coraz mniej, inflacja poszła do przodu.

Może zainteresować Cię też: