Polacy w kolejce po socjal. Rząd wyda na zasiłki ponad miliard złotych więcej niż planował

| Aktualizacja:

Skokowo rośnie liczba osób pobierających świadczenia rodzinne. Rząd wypłaci w tym roku ponad miliard złotych więcej, niż planował. Nadwyrężenie budżetu może doprowadzić do zmian w systemie 500 plus.

wróć do artykułu
  • ~obserwator 1
    (2016-11-29 16:18)
    No i tak Polska pikuje z finansami w dół jak T U - 154. Będzie katastrofa!!!!!!!!!!!! Zapewnić ludziom pracę a nie deprawować! Jak to powiedział starożytny mądrala cyt. Bezmyślnym życiem żyć człowiekowi nie warto. Bezmyślnością jest również rozdawnictwo nie swoich pieniędzy!
  • ~Jot5432123457
    (2016-11-29 07:57)
    Grzegorz Osiecki i Marek Chądzyński jak zwykle od chwili wygrania wyborów przez PIS wszystkie umne eksperty wiedzą wszystko najlepiej! Szkoda tylko, że im się to jakoś sprawdzać nie chce.
  • ~k
    (2016-11-29 09:53)
    Wstydliwe powinno byc branie 500zl na dzecko dla Petru i im podobnych ale oni pierwsi pobiegli bo im sie przeciez tez nalezy , oni ciagle biedni i nienasyceni .
  • ~AS
    (2016-11-29 08:32)
    Niech zaczną liczyć czy przybywa Polaków czy multi.
  • ~dobra zmiana, dobra, dobra
    (2016-11-30 23:42)
    A ten durno waty PIS daje każdemu na piwo - szkoda, że nie ze swojego majątku. Bierze dla siebie z wszystkich koryt i Prezio teraz śpi na złocie.
  • ~a5
    (2016-11-30 10:01)
    Zamiast 500 rozdawać 50 - i starczy dla każdego dziecka.
  • ~Bidul
    (2016-11-30 22:58)
    Wezmę te pincet i kupie se Pasztetowej
  • ~leming pracowity
    (2016-12-03 13:06)
    Polacy ida po socjal, bo Polacy to sa nieroby.
  • ~POparzony
    (2016-12-01 10:15)
    Ciekawe czy tak jak Krul Tusk w Kraju oPOdatkowanej Biedy nad Wisłą będą wypłacać te zasiłki dla bezrobotnych oPOdatkowane 18% PIT czy uwzględnią nową kwotę wolną od POdatków?
  • ~Z.O.
    (2016-12-04 12:34)
    No proszę. Tak dobrze żarło i zdechło. Zawsze wszystkim pisowcom mówiłem, że problem się zacznie gdy przyjdzie odbierać socjal elektoratowi. Do roboty, to jedyny program dla beneficjentów dotychczasowej polityki i dość oszukiwania ludzi. Jeśli w Polsce pracuje milion Ukraińców, to praca jest.
  • ~AND57
    (2016-12-03 21:38)
    U zachodnich sąsiadów uchwalono budżet na przyszły rok (ok. 520 mld Euro), połowa z tego idzie na socjal. Przywykliśmy że nasze dochody są podobne do niemieckich, tyle że wyrażane w polskich złotych. Czy już polski socjal to 260 mld złotych? Jeśli nie to nie ma co bić piany, każdy któremu powinie się noga powinien mieć zapewnione jako takie utrzymanie - to jest obowiązek państwa!

Może zainteresować Cię też: