Polacy bankrutują lawinowo. Alarmujący wzrost liczby upadłości

| Aktualizacja:

Według analizy Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, w tym roku ogłoszono 3591 upadłości konsumenckie. To o 70 proc. więcej niż w całym 2015 roku.

wróć do artykułu
  • ~kisiek
    (2016-11-10 07:20)
    Za PO ludzie nie ogłaszali upadłości...tylko popełniali samobójstwa...głównie podwykonawcy przy budowie autostrad
  • ~kisiek
    (2016-11-10 07:17)
    Ze spokojem czekam na bankructwo GW
  • ~Obywatel
    (2016-11-10 08:16)
    Bardzo dobra ustawa. Niech ludzie mają możliwość wyjścia z zadłużenia. Taki przedsiębiorca robi walki, nie płaci podatku i może ogłosić upadłość, a czemu normalny człowiek ciężko pracujący ma nie mieć takiej możliwości?
  • ~slazak
    (2016-11-10 07:16)
    SUWEREN bedzie zyl w panstwie zebrakow i zlodzieji
  • ~Nawigator
    (2016-11-10 07:46)
    Jednak największym bankrutem stała się PO, Wyborcza i pozostałe antynarodowe koterie!!
  • ~Myslenie Nie Boli z wyjatkiem zwolenników PiS
    (2016-11-10 08:15)
    Dobra Zmiana działa genialnie.
  • ~romank
    (2016-11-10 07:30)
    robicie dalej to co sie nie sprawdzilo,w usa wszelkie sondaze wsazywaly zwyciestwo clinton,reka w nocniku
  • ~Marek
    (2016-11-10 07:28)
    W styczniu 2015 roku rządziło PO z PSL i to ich zasługa. PIS powinien zmienić ustawę i to szybko. PO z PSL jak zwykle stworzyli patologię gospodarczą.
  • ~Gien
    (2016-11-10 07:04)
    Co za bzdura!!! Dopiero raport czytalem z firmy kojażonej z kawą... bzdura jeszcze raz bzdura!!!
  • ~Trywialny
    (2016-11-10 10:25)
    ZUS I WSZYSTKO JASNE !!! Bez komentarza.
  • ~J.
    (2016-11-10 09:10)
    bankrutuja bo Panstwo tak chce
  • ~ania
    (2016-11-10 11:24)
    całkowita bzdura
  • ~gostom
    (2016-11-13 08:30)
    Kasa dla tych dwóch partnerów przychodzi głównie z Uni i Niemiec. Ta impreza stworzona przed 25 lat, głównie przez zmieszanego kanclerza Helmuta Kohla i do dnia dzisiejszego kontynuowana przez panią Kanclerz Merkel. Wkrótce zakończy się ten teatr bez tłumu. Pozwalam sobie tylko przypomnieć o programie tzw. PHARE, z którego korzystała Polska i Węgry.
  • ~Pawel
    (2016-12-24 08:16)
    Co za ******* artykul Zmienila sie ustawa ktora umozliwia ludziom oddluzenie, wiec z nie korzysztaha. Zdecydowanie za mało
  • ~skrzypi
    (2016-12-20 22:35)
    Hej frankowicze !! co było dzisiaj na obiadek?? polski kawior, czyli kaszanka?!! Tfu!! niedobre. Sprzedawajcie swoje apartamenty, zanim komornik tego nie zrobi!! Przenoście się do , teściowej na kozetkę !! kozetka, niestety, skrzypi, więc bzykać się będziecie tylko raz w tygodniu gdy teściowa jest w kościółku na nieszporach !!
  • ~Marysia
    (2016-12-30 22:30)
    Odwrócony VAT. Wszystkie firmy splatają .przypomni się wam dziadek ibabcia..będzie więcej samobojstw