Glapiński będzie jak Morawiecki. KNF i NBP będą miały jednego szefa [ZNAMY SZCZEGÓŁY PROJEKTU]

Komisja Nadzoru Finansowego i Narodowy Bank Polski połączy unia personalna. Szefem obu instytucji zostanie Adam Glapiński – to najnowszy pomysł na przeniesienie nadzoru nad rynkiem do banku centralnego. DGP dotarł do projektu ustawy w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Polacy
    (2016-10-19 09:04)
    Kiedy zaczną się pierwsze aresztowania GANGSTERÓW z Przestępczości Organizowanej (PO).
  • ~załamany
    (2016-10-19 09:15)
    ... a na końcu jedna osoba będzie rządziła wszystkim. W sumie to już tak jest, tylko na razie robi to zza pleców.
  • ~Frodo
    (2016-10-19 09:22)
    One to rule them all !
  • ~CTRL SH DEL ENTER pyk, pyk ....
    (2016-10-19 09:37)
    A w szpitalach biała mafia szaleje, zadłużenie siega już wielu miliardów złotych, Boni to ojciec chrzestny tego interesu i nie tylko, także ojciec chrzestny od cyfryzacji. Wałesa słusznie wołal że suweren musi wyjść na ulice i wygarabować skórę bandziorom i rozgonić to państwo teoretyczne.
  • ~xxxx
    (2016-10-19 13:08)
    Po co oni tą ściemę walą z tymi prezesami, przecież jest jeden prezes wszystkich prezesów i wiadomo,że rządzi , dla nie poznaki zza pleców pani premierki
  • ~RobEarth
    (2016-10-19 14:26)
    To nie chodzi o centralizację tylko o brak kadr do obsadzania ważnych stanowisk. Nawet Kaczyński zdaje sobie sprawę że ważne resorty powinny być kierowane przez fachowców a jeżeli Glapiński uchodzi za fachowca to musi być bardzo źle z PiSowskimi kadrami.
  • ~Jula
    (2016-10-20 03:12)
    Glapinski tyle bzdur nagadal niegdys,ze moze byc nawet babcia klozetowa.Mnie to nie zdziwi !
  • ~SOkularczyk
    (2016-10-20 09:56)
    Ta koncentracja zadań i monitoringu rokuje transparentność w tej najważniejszej części funkcji Państwa-trafiona decyzja
  • ~Autor
    (2016-10-21 16:14)
    Unia personalna mało daje. Należy jak najszybciej włączyć nadzór bankowy w struktury NBP ! Wtedy był najlepszy model nadzoru bankowego, a do tego skuteczny. Wówczas nikt przez tyle lat nie mówił , że jest narażony na ryzyko bieżącego nadzoru. Wydzielenie nadzoru bankowego ze struktur NBP było dużym błędem.
  • ~rychu
    (2016-10-22 15:50)
    kiedy juz Jarek z kilkoma swoimi kretynskimi psami lancuchowymi ucieknie do Wenezueli, albo innego Peru to trzeba bedzie jednym pociagnieciem, jedna uchwala anulowac wszustkie uchwaly podjete przez Sejm / Senat Jareczkowej sekty !!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: