Ustawa antyterrorystyczna sobie, a Polacy sobie. W sieci kwitnie handel zarejestrowanymi kartami SIM

| Aktualizacja:

W internecie kwitnie handel zarejestrowanymi kartami SIM. Jak to możliwe, skoro od 25 lipca każdy posiadacz telefonu na kartę musi zarejestrować numer? - zastanawia się "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~fjucik
    (2016-08-20 10:11)
    chca TYLKO wszystkich ludzi pod KONTROLA
  • ~olo
    (2016-08-20 10:31)
    jaka jest pewnosc, ze facet operatora rejestrujacy moja karta na DO nie zarejestruje na moje dane kart SIM kolegi ?? zadna, moze rowniez puscic moje dane z DO na inny cel, itp, to fikcja skoro kartami mozna handlowac legalnie, a tablicami rejestracyjnymi tez ? kto pisal te ustawe i po co ? chodzilo o szwindel ? i wrabianie ludzi na podstawione/sprzedane karty ? no ?
  • ~olo
    (2016-08-20 10:35)
    wiecie jak mozna sczytywac nr telefonu z karty SIM tylko internetowej ? tego numeru nie widac na stronie netu, no ? i po co to komu ? haker z phishingiem ??
  • ~@@@
    (2016-08-20 10:38)
    Wygląda na to ,że Dobra Zmiana kolejną "dobrą ustawę" przepchnęła. Motłoch wziąć pod kontrolę , swojaczki - jak zawsze - jakoś sobie poradzą .
  • ~komu wciskają ten kit ?
    (2016-08-20 10:57)
    antyterrorystyczna ? brednie ... to jest ustawa inwigilacyjna ... czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli, że prawdziwi terroryści nie będą wiedzieli jak zrobić /zaplanować zamach bez użycia telefonu ?
  • ~xxx
    (2016-08-20 11:14)
    niech teraz pan Blaszczak z panem Ziobro zagrożą karą 3 lat więzienia za tak niecny proceder, to jedyne co potrafią.
  • ~ect...
    (2016-08-20 12:27)
    Jeśli ktokolwiek wierzy w to, że tę ustawę wymyślił PiS i że ta ustawa będzie skuteczną bronią w walce z terroryzmem - to jest IDIOTĄ. Którykolwiek rząd by nie rządził w Polsce, to taka ustawa i tak zostałaby wprowadzona. Nie manipuluj der szmatławcu ludźmi, bo pół Europy ma takie same zasady rejestracji kart SIM, a TERRORYZM JAK KWITNĄŁ TAK KWITNIE!!!
  • ~ktoś
    (2016-08-20 13:26)
    Zawsze na DEBILIZM ubecji znajdzie się antidotum! :)))
  • ~niemanicka
    (2016-08-20 14:41)
    Czytałem kiedyś historię o niejakim Midasie, królu zresztą. Czego nie dotknął - zamieniało się w złoto. Przez krótki czas mu się to bardzo podobało, ale dosyć szybko przestało. Nasz umiłowany dobrozmian ma podobną cechę, z tym że wszystko czego dotknie zamienia w g....
  • ~Dno
    (2016-08-20 15:34)
    Każdy głupi wie że te karty to pozorne bezpieczeństwo a raczej tu chodzi o pasztet dla mas by przeforsować tandetną ustawę niby antyterroystyczną.....
  • ~Fvck USA !!!
    (2016-08-20 19:52)
    Ale bzdura, amerykanie kazali to rzad wporwadzil. ci wasi "terrorysci" ktorych sposoruja amerykanie turcja i arabia saudyjska uzywaja internetu i zaszyfrowanych programow czy innych komunikatorow, jest to duzo lepsze niz karty sim. nieudolna unia eurpoejska walczy z "terrorystami" ale technika posunela sie bardzo do przodu, nikt nie korzysta z komorki do przekretow bo latwiej namierzyc i podluchac niz numer stacjonarny. inwigilacja obywateli to slowo klucz.
  • ~E tam...,,,
    (2016-08-20 20:21)
    Sprawa jest oczywista. Przyg.łupy u władzy boją się własnego naród, widocznie będzie coraz gorzej, więc trzeba szpiegować Polaków . Karty telefoniczne kupione za granicą nie będą wymagały rejestracji, a będą służyć prawdziwym terror.ystom.
  • ~dsafgd
    (2016-08-30 13:50)
    koniec wolności , koniec prawdy jest blisko .Będą wsadzać do więzień i zabierać haracze.Za wpisy niepoprawne politycznie i najgorsze że to Platforma zaczeła a PIS skończy. Na łańcuszku Komisji Europejskiej i niemieckiej doktryny kontroli myśli obywatelskiej. Podobnie jak Hitler kontrolował masy.

Może zainteresować Cię też: