Koniec bezrobocia Marka Belki. Były prezes NBP ma nową pracę

| Aktualizacja:

Były prezes Narodowego Banku Polskiego znalazł sobie nową pracę.

wróć do artykułu
  • ~GS
    (2016-08-12 08:40)
    Do spekulacji nieruchomościami w dużym mieście trzeba mieć dobre kontakty z sitwami politycznymi, administracyjnymi oraz finansowymi. Czy Belka je jeszcze posiada? Wątpliwe. Taki Marcinkiewicz zawiódł pod tym względem na całej linii. Belka to też błędna inwestycja.
  • ~ciesla
    (2016-08-11 17:22)
    teraz belka bedzie obrabial kantowki
  • ~kongo
    (2016-08-11 19:43)
    ..czy będzie prał pieniądze?????.....
  • ~HwwD
    (2016-08-11 20:04)
    to ten sam członek (dosłowny!) elity IIIRP, ten sam siermiężno szmaciany "gentleman" który "na taśmach" obwieścił że ma belkę między nogami. Z takim atutem winien łatwo znaleźć pracę w każdym zamtuzie jako tester!
  • ~n. n.
    (2016-08-11 20:01)
    Byle się 3mał z daleka od Wiejskiej, bo znowu gotów jakieś podatki nawymyślać.
  • ~galazka
    (2016-08-11 19:47)
    Dlugo roboty nie szukal w tym wieku, może przekaże bezrobotnym po 60+ jak to sie robi. Taki Marcinkiewicz co o finansach nie ma pojęcia trafil do GoldmanSachs natomiast Belka ze swoim doświadczeniem chyba myslal o czyms większym , a może to tylko sypialnia by sie wdrapać wyżej i wejdzie na miejsce tego kto się wyhuśta.
  • ~Fruzia
    (2016-08-11 17:27)
    no to parch kartoflany ze złości ugryzł się w d...
  • ~Bajkopisarz
    (2016-08-12 09:52)
    Echo niesie,że będzie "prostował" sprawy w Katowicach, bo znowu spierd..li wizualizację i węzeł komunikacyjny trzeba scedować na miasto, tak by ludziom żyło się lepiej ... Michał nie może , bo psy węszą po okolicy
  • ~Nawigator
    (2016-08-12 10:24)
    Belka to pracowity i nie głupi komuch. Miał 17 lat zabiegał i przyjęli go do PZPR!
  • ~robson
    (2016-08-12 07:55)
    Belką to Ty możesz ale dostać NIEOCIOSANĄ> ale GARBOWANĄ>
  • ~Belka stropowa
    (2016-08-13 09:54)
    Mialem dla tego faceta robote u mnie w tuczarni. Belka stropowa nad swiniami jest do wymiany.
  • ~taka ciosana
    (2016-08-11 23:07)
    U mojego sąsiada strop stodoły się wali!! Potrzebna jest BELKA, aby go podeprzeć!
  • ~F.
    (2016-08-12 13:42)
    A już tak się martwiłem. No po prostu po nocach nie spałem. A tu - proszę - jest praca, towarzyszu, jest praca! Co prawda tylko za 50 tys. euro miesięcznie, ale nie wybrzydzajmy. Jest praca! Mogę teraz spać spokojnie...
  • ~Lekarz
    (2016-08-13 10:07)
    Polskę zżera gangrena korupcji
  • ~STANSIO
    (2016-08-14 17:26)
    HA HA HA TAK OD KORYTA DO KORYTA ...................A CO Z ZŁODZIEJSKIM PODATKIEM " BELKI "
  • ~Tarantula
    (2016-08-15 21:03)
    To jest samograj. W pracy, którą aktualnie masz, załatwiasz sobie nastepną, albo dwie. Są też takie mądre kobiety, zanim się rozwiedzie, ma już załatwionego nastepnego męża.
  • ~Wujek zła rada
    (2016-08-14 12:14)
    Prostytutka intelektualna znalazła nowego alfonsa...
  • ~ateista
    (2016-08-12 16:53)
    A wy Buraki lascie dalej na Pielgrzymki!!!! moze wam ta maryja cos kapnie do talerza!!!!!! Frajerzy!!!
  • ~komentarz do wypowiedzi
    (2016-08-12 19:24)
    Skąd tyle zawiści, w forumowiczach, do inteligentnego i mądrego człowieka. Na swoich stanowiskach się sprawdzał. Po rządach PiS z ferajną rzymską, to chyba żadna następna ekipa sobie nie da rady. A on pewnie do rządu i parlamentu nie będzie chciał wracać.

Może zainteresować Cię też: