500+ uniosło Biedronkę. "Była dobrze przygotowana, by wykorzystać efekt programu"

Przychody Biedronki, największej sieci spożywczej w Polsce, w pierwszym półroczu 2016 r. wzrosły o 9,8 proc. Drugi kwartał, gdy do polskich domów zaczęły napływać pieniądze z 500+, wypadł dla dyskontowego giganta wręcz świetnie – pisze "Puls Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~PIS realist
    (2016-08-18 14:20)
    Dziękujemy wszystkim ludziom PIS za wspaniały dar dla głodnych dzieci i udręczonych rodziców. Dziś możemy śmiało powiedzieć krwiożerczym kapitalistom i liberałom że budowali swoje biznesy na krzywdzie ludzkiej na bandyckim systemie tak jak to porównuje pan Kukiz i ma racje. Dość upokażania zdrowych rodzin z małymi dziećmi. Państwo Polskie odżywa ,dzieci dobrze odżywione odżywają na lepszych i dłuższych wakacjach i będą zdrowsze , naród więc dziękuje. Tylko KODY sieją nienawiść i węszą alkochol a to u nich patologia za patologią przecież.
  • ~xxxx
    (2016-08-01 08:40)
    Ha!ha!Ha! I znów zarobił obcy kapitał przed którym pis tak bardzo chce nas obronić i którego się boi jak diabeł święconej wody !
  • ~Kris
    (2016-07-30 20:49)
    I jak to bywa znów zarobił obcy kapitał jak przypiepszą im podatek to podniosą ceny lub przeniosą koszty na dostawcy czyli rolnika co orze 5 hektarów konikiem bo farmer co ma kilkaset hektarów da radę. Dobra zmiana
  • ~Fruzia
    (2016-07-30 10:36)
    as matole...biedronka jest portugalska.....
  • ~Antoś Alkasz
    (2016-07-30 08:39)
    Pincet Plus i jest na wódkę i zagrychę.
  • ~osiedlowy dziad
    (2016-07-29 20:31)
    To "winaTuska " bo to On robił zakupy w " biedronce" a nie w sklepach osiedlowych wizytowanych przez Ją i Jego . No ale jak chodzą słuchy o n i nauczyli nas grilowania /podobno / .
  • ~cid
    (2016-07-29 20:02)
    Też robię zakupy najczęściej w "biedzie" ale o obleganiu stoiska monopolowego u nas nie ma mowy. W dziwnym środowisku widać żyjesz... Rodzinki gratuluję! (jeśli rzeczywiście ją masz)
  • ~Jaro Kapusta
    (2016-07-29 12:56)
    Wreszcie mam na wodkie!
  • ~AS
    (2016-07-29 12:40)
    Co nie Polskie niech upadnie.
  • ~autor
    (2016-07-29 12:31)
    Było jasne, że pieniądze przepompujemy z programu do obcych korporacji. Gratulacje :)
  • ~Tatuś pięciorga
    (2016-07-29 09:35)
    Tak monopolowe stoiska w Biedronce są oblegane... No to cyk za 500 plus...
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-07-29 08:47)
    Po protu wóda jest najtańsza w biedronce.