Morawiecki dla DGP: Plan Odpowiedzialnego Rozwoju nie jest zależny od decyzji Brytyjczyków

Wynik referendum w Wielkiej Brytanii to był sygnał ostrzegawczy dla całej Unii Europejskiej - mówi w rozmowie z DGP Mateusz Morawiecki, wicepremier i minister rozwoju.

wróć do artykułu
  • ~autorski autor
    (2016-06-27 09:24)
    ten bankster ma rację - tyle co piSSiory spriedoliły przez pięć miesięcy to peło nie śmiało tak szybko spriedolić i zajęło im to pięć lat. A takiego łajdactwa jak jest nagromadzone w piSSuarze to nie ma i nie będzie w historii ludzkości. Rekord Guinnessa - największa ilość szamba moralnego na cm kwadratowy.
  • ~lenin
    (2016-06-27 08:33)
    dwa pokolenia zapłacą za populizm pisuarów
  • ~mały ekonom
    (2016-06-27 09:03)
    dziwię się ,że tak długo Pan był na swoim poprzednim stanowisku... może jednak warto by było poznać podstawy ekonomii, bo politykiem Pan przednim jest... co wypowiedź, tym wychodzi z Pana totalny amator, no ale mając miliony na koncie można szastać sławami, wszak zabezpieczony to Pan jest nieźle a Polacy... a kogo to interesuje ... ciekaw jestem kto zapłaci za te głupoty, jak długo to będzie trwało i jak głęboko wpadniemy w dziurę zadłużenia i braku wiarygodności... p.s. a co Pan powie jak PKB spadnie i 1 punkt procentowy % , co Pan powie na obniżenie tempa wzrostu w kolejnych latach... ciemnogród ekonomii , lub zwykły hazardzista , tyle , że obstawiana kasa nie należy do gracza... kiedy w końcu ktoś huknie i powie : sprawdzam ???
  • ~Real
    (2016-06-27 08:42)
    Przez pięć miesięcy zwiększyli dług polski więcej niż poprzednicy przez całą kadencję.Każe kłamać, to kłamią pajace i papugi.
  • ~hey
    (2016-06-27 10:55)
    Okazuje się, że ten PiSbolszewicki bankster jest równie głupi jak jego tatuś ...
  • ~czytelnik
    (2016-06-27 09:38)
    Urojenia i paranoje zaczynają być znakiem rozpoznawczym PiS-u.
  • ~jednoroczniak marek
    (2016-06-27 09:29)
    Jeśli chodzi o zamieszanie to oczywiście Morawiecki ma rację!
  • ~wjw
    (2016-06-27 09:21)
    Więcej to chyba tylko na papierze, który jak wiadomo jest cierpliwy...
  • ~gustaw
    (2016-06-27 10:03)
    Rozkradziony przemysl oznacza tylko tyle, ze zostal sprywatyzowany. Jedna ze spolek PiSowskich jako fundacja zarzadzala majatkiem stoczni Gdanskiej. No i sprzedala tam duza czesc ...... rosyjskie spolce, ktora rowniez jest wspolwlascicielem jednego z polskich zakladow metalurgicznych.
  • ~Igor
    (2016-06-27 08:33)
    "na rachunkach naszych przedsiębiorców leży ponad 200 mld zł" - Wierzycie w to?
  • ~niepatriota
    (2016-06-27 09:56)
    Ten Morawiecki to pisowska fantazma! Prowadzę działalność gospodarczą i nie zaobserwowałem tych zmian na lepsze. Zauważyłem natomiast wyższe składki na ZUS, wyższe opłaty bankowe, więcej biurokracji (jednolity plik kontrolny), powrót do niezapowiedzianych kontroli i narastający chaos prawny. Czyli pisowska "dobra zmiana".
  • ~st.ryj fu.jar podsmoleński oczywiście
    (2016-06-27 10:41)
    Yhy, no wstaliśmy z kolan wreszcie, no i jeszcze postawiliśmy fundamenty pod pomniki podsmoleńskie i rozwaliliśmy Trybunał Konstytucyjny. Mało ?
  • ~obserwator
    (2016-06-27 10:37)
    Czym on się chwali, że przez pięć miesięcy narobili takiego burdelu, że strach pomyśleć. Następcy będą mieli trudny orzech do zgryzienia.Naprawiać to wszystko po nieudacznikach ich ministrach nie do pozazdroszczenia. Widać to po ich niekompetentnych ministrach pełna amatorszczyzna. Strach pomyśleć jak długo będą robić ten rozgardiasz. Wysłać ich w kosmos, tam też narobią pewnie bałagan.
  • ~jula
    (2016-06-27 10:28)
    Pnie Morawiecki głupot i guana kaczego narobiliście naprawdę dużo za dużo . Wasza tępota będzie przysłowiowa jak mydło Zabłockiego . Jeszcze poczekajmy ,jeszcze się nie spieszmy !
  • ~cer
    (2016-06-27 08:39)
    Ho, ho jak sroczka chwali swój ogonek!!
  • ~ala
    (2016-06-27 11:27)
    walniety jak tatus
  • ~rychu
    (2016-06-27 12:53)
    ja uwazam ze zrobiliscie duzo wiecej niz wszystkie rzady przez ostatnie 27 lat !!!!!! ba uwazam ze zrobiliscie wiecej niz Gierek z Gomulka i Bierutem !!!!!!!!!!!!!!!! zniszczyliscie moja Polske !!!!!!!! osmieszyliscie moja Polske !!!!!!! doprowadziliscie moja Polske do swiatowej izolacji !!!!!!!
  • ~Hana montana
    (2016-06-27 12:01)
    Co wyście zrobili przez 5 miesięcy matoły buraczane?? Nawet 500+ porządnie nie wprowadzilisie, ogromna kasa, którą za rok nie będzie funduszy, a patologia pelną gębą. Jednym pomagacie, a inny potrzebującym nie. Amatorszczyzna, bolszewizm i warcholstwo we wszystkim czego sie nie dotkniecie. PO zajęlo 8 lat psucie kraju, wam potrzeba na to kilka miesięcy!
  • ~krzysztof
    (2016-06-27 12:29)
    Panie morawiecki pan nie zrealizuje żadnego planu, pan oszukuje swoich wyborców. Nikt w unii nie będzie słuchał polski biednego kraju, gdzie prawo jest wypychane przez bezprawie.Obiecywaliście naiwnym różne rzeczy, nie chcę wymieniać jakie. Jedno jest pewne ludziom żyje się coraz gorzej, a to dopiero początek
  • ~Ed
    (2016-06-27 09:56)
    W Polsce buduje się tylko supermarkety banki i biura. Tysiące biur, gdy zniszczony i rozkradziony przemysł. Tysiące biurokratów co biorą duże pieniądze za p.ierdz. w stołek będą popierać UE, UE nic nam nie dała i nic nie da. 70 dotacji wraca do Niemiec i Francji. Po d zaborami to my już byliśmy. Precz z UE.