Rząd dementuje informacje Gazpromu: Nie prosliśmy o gaz z Nord Stream 2

| Aktualizacja:

Polska nie występowała z wnioskiem o dostawy gazu przez gazociąg Nord Stream 2 zapewnia Ministerstwo Energii. Resort zdementował w ten sposób informacje wiceprezesa Gazpromu Aleksandra Miedwiediewa. Doniesieniom tym zaprzeczył też polski Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System.

wróć do artykułu
 • ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ
  (2016-06-23 21:17)
  Polska "elita" rządząca to przecież spece od wszystkiego! Wystarczy przypomnieć zakup rafinerii Możejki czyli 11 miliardów wyrzucone w błoto! Ale na ten temat niech się wypowie Jarosław Kaczyński który za wszelką cenę chciał ją kupić aby tylko zrobić na złość Rosji!
 • ~mojse
  (2016-06-24 09:57)
  Do ~˙˙˙ɥɔɐɯǝlqoɹd o ǝıɔǝıʍ ʎʍ oɔ ---------- większą stratą było trwanie przy gazie od Rusków i POzwolenie na Nord Stream 1i2. A inwestycje mają to do sibie, że moga być nie trafione to się zdarza w biznesie. Mam Ci wyliczać i szkód i nie trafionych/zaniechanych inwestycji było ze strony PO_PLS
 • ~Bader
  (2016-10-18 18:59)
  "Polska nie występowała z wnioskiem o dostawy gazu przez gazociąg Nord Stream 2." A szkoda bo to pozwoliło by kupować gaz znacznie taniej niż obecnie. Tańsza energia to większa opłacalność produkcji. To szybszy wzrost polskiego przemysłu. To wreszcie szansa na normalizację Polsko Rosyjskich stosunków. Szkoda że wybieramy sobie za przyjaciół jawnych wrogów za nic mając własny interes. Szkoda wreszcie że kolejne rządy zamiast budować kraj na zasadzie kontynuacji toczą zacięte wojny. W tym ostatnim obecnie panujący "mesjasz & CO" pokonują wszelkie granice głupoty. I tak można by bez końca, a szkoda.