Wielki plan Morawieckiego. Wiele propozycji, mało konkretów. SZCZEGÓŁOWA ANALIZA

| Aktualizacja:

Wiele propozycji, ale na razie mało konkretów. Tak się prezentuje plan głębokich zmian, który ma być największym gospodarczym sukcesem obecnego rządu. Eksperci powtarzają jak mantrę: za wcześnie na bicie braw.

wróć do artykułu
  • ~Ted Kaczynski
    (2016-06-15 18:09)
    Chcecie konkretów od Morawieckiego? Nie macie zielonego pojęcia o obecnym trójpodziale władzy. Konkrety jak zwykle ustali i ogłosi prezes w jakimś orędziu prasowym lub na mięsięcznicy.
  • ~contessa
    (2016-06-13 07:54)
    Odwróciliście się od prawdziwej matki. Od Polski! Poszliście za fałszywym ojcem - nierobem i alimenciarzem, który w „polityce” donoszenia na Polskę i przyprawiania jej gęby odkrył dla siebie luksusowy sposób na życie. Karmicie kleszcza, który doi frajerów i sprowadza ich na manowce. Uwierzyliście mu, że on zwalcza wyłącznie PiS podczas gdy cały świat widzi, że on wszelkimi siłami zwalcza właśnie Polskę! ...Patrzę na was od miesięcy. Jak wylegacie na ulice na byle gwizdek Mateusza by bronić - no właśnie czego, kogo? Łazicie za nim jak owce we mgle, z nadzianymi na kijek unijnymi gwiazdkami by bronić Europy... A przed kim jej bronicie? Przed Polską...? Przed tą Polską, która przez ponad 1000 lat broniła Europy przed najazdami wrogów! Która przez 10 wieków przelewała swą krew za wolność nie tylko swoją... Przed tą Polską, której demokracja jest starsza od wszystkich europejskich!... Wy, opijanieni spalinami z dyszy błyszczącego rumaka cwaniaka z kitką! Wy - frajerzy „zaprogramowani” przez tegoż cwaniaka-programistę, który zalega z tysiącami złotych alimentów na własne dzieci. Który tym samym daje świadectwo, że nie jest w stanie zadbać o nic, o nikogo. A, że nie jest to dlatego zrobił sobie nowe „dziecko”. Podobno mordowaną polską demokrację. Ta „krwawa ofiara kaczyzmu i PiS-uaryzmu” już jest dla niego tłustą dojną krową i obfitym, nieschnącym źródłem, otwierającym wiele drzwi... On na uregulowanie alimentów wciąż nie ma ale na całowanie senatorskich klamek w Waszyngtonie miał. A wy? On już jest w annałach Waszyngtonu. A wy? Wciąż w jego anale! On już jest w Brukseli, w Berlinie – stolicach europejskiego lewactwa. Jutro może w Moskwie, w Hawanie, w Phenianie A wy? Wy wciąż jesteście tam gdzie byliście i wciąż jesteście tym, czym mieliście być – redykiem owiec i obfitym źródłem kasy dla świętej krowy... A wiecie po co wasz ojciec Mateusz chciał was 250 tys. na marszu KOD-u? Żeby wyjść z tacą i zebrać nie skromne 180 tys. zł, a 1 800 000... On was nie potrzebuje, on potrzebuje waszych złotówek! Ilu z was zrzucało mu na tacę na spędach, a potem np.w aptece rezygnowało z wykupu recepty albo w dyskontach cierpiało na dylemat - margaryna czy smalec? Żeby wasz Mateusz miał na masełko...
  • ~WERT
    (2016-06-13 08:23)
    CZEKAMY, CZEKAMY na konkrety i doczekac sie nie mozemy !!!
  • ~Piotr
    (2016-06-13 07:37)
    Obecna wądza ma jakiś plan z którego będzie można ich rozliczć a beznadziejne śrdowisko KODomitów jak Nowoczesna,PO,PSL nie mieli i nie mają żadnego planu czyba ich planem jest dalej rozkradać Polskę!!
  • ~wogo
    (2016-06-13 08:42)
    Jak mówi, że coś poprawi - to mówi. Jak mówi, że nie poprawi - to nie poprawi.
  • ~wigraszek
    (2016-06-13 07:28)
    Gadać każdy może:jeden lepiej,drugi gorzej ...............
  • ~Słowianin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..
    (2016-06-13 08:48)
    NASTĘPNY ZBRODNIARZ I OSZUST :(, - A " 3 er pe " :(.....TO ZDRADA NA SKALĘ TYSIĄCLECIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...
  • ~Menek
    (2016-06-13 09:46)
    Banksterski karierowicz - wszystko co ma do zaprezentowania to pusta slajdologia.
  • ~jacek z podlasia
    (2016-06-13 09:46)
    jak taki madry to niech Smolnsk wyjasni
  • ~Malarz zTyrolu też myślał....
    (2016-06-13 10:53)
    Dziwota ? Plan taki sam jak obiecanki-cacanki wyborcze jedynie słusznej i "prawdziwie polskiej " partii. Jedynie co wyszło dobrze to 500+ - program , de facto, rozleniwiania i rozpijania "lepszego sortu". A za trzy lata będą wciskać ciemnemu ludowi ,że się nie udało bo... ta mniejszościowa opozycja skutecznie przeszkodziła. Tym samym, na okrętkę przyznając wyższość i większą skuteczność opozycji. Hahahaha
  • ~jk
    (2016-06-13 18:21)
    jedyny wielki plan to czystki polityczne i pomniki smolenskie, wraca PRL
  • ~krakowiaczek ci ja
    (2016-06-14 03:26)
    Moja odbytnica też niemiłosiernie bazgrze i wypisuje dalekosiężne plany na każdym kawałku użytej taśmy toaletowej ,nawet z zapachem ! On mnie śmieszy od pierwszego wejrzenia ?
  • ~KRZYSZTOF
    (2016-06-14 10:32)
    Morawiecki to jest jedno wielkie nieporozumienie jak można tak ważną dziedzinę jak gospodarka powierzać nie ekonomiście który plecie koszmarne bzdury a jego plan to wielka ściema która Polskę zdołuje na wiele lat . to że facet był prezesem banku to nie oznacza że ma kwalifikacje na takie stanowisko zwłaszcza nie jest tajemnica że hiszpański właściciel miał w planie go zdjąć z tego stanowiska dlatego tak ochoczo został na nieszczęście nas wszystkich tym pisowskim wicepremierem .
  • ~realista
    (2016-06-13 12:02)
    Nie ma to jak "analizy" nijakich dziennikarzy majacych niewielkie lub zadne pojecie o gospodarce i makroekonomii recenzujacych Morawieckiego, ktory w swjej branzy jest niekwestionowanym autorytetem z licznymi duzymi sukcesami. Osmieszacie sie co raz bardziej w tej waszej gazetce.
  • ~Szyba
    (2016-06-17 06:32)
    Pan Morawiecki przypomina serialowego ciecia Anioła , który komunikuje lokatorom że nie będzie kabaretu tylko będzie chór........ Ignorant który niema zielonego pojęcia o gospodarce !
  • ~nie chcem ale muszem się z tego śmiać
    (2016-06-14 03:57)
    Mówi się coś jabłku i jabłoni ? Wypisz wymaluj sprawdza się to w praktyce ?
  • ~helena
    (2016-06-13 10:39)
    Wierzę w te dobre zmiany! mam nadzieję ,że wreszcie otworzę jednoosobową firmę jeżeli będą te udogodnienia,wreszcie odrodzą się takie usługi jak szewc czy krawcowa ,szklarz itp. brawo rząd!!!!
  • ~Donek
    (2016-06-13 11:04)
    Bynajmniej facet ma plan i wie co mówi,w odróżnieniu od POwładzuni,która nie wiedziała co mówi,a plany miała beznadziejnie nieprzygotowane.Wystarczy wspomnieć tzw. PIR za PO,zero merytorycznego przygotowania i totalne fiasko...ale miliardy POszły.
  • ~PiS da każdemu
    (2016-06-13 14:02)
    A co tam z planami Boniego , Kołodki i Hausnera ? Już się zaczęły ? A kiedy zacznie się plan Pana M. ?
  • ~hahaha
    (2016-06-19 17:29)
    Kundle z PO i ZSL 8 lat mieli konkrety i to było wszystko. Kasę sobie nabijali a innych mieli za idiotów. Teraz sytuacja się odwróciła i słychać ujadanie kundli.

Może zainteresować Cię też: