Polska gospodarka rośnie wolniej, niż spodziewali się eksperci. Petru: To wina PiS

| Aktualizacja:

Wolniejszy niż zakładano wzrost dynamiki polskiej gospodarki w pierwszym kwartale bieżącego roku to skutek tego, co wyrabia PiS - uważa lider Nowoczesnej Ryszard Petru. W jego ocenie konsekwencją tej polityki będzie też ścięcie ratingu Polski.

wróć do artykułu
 • ~007
  (2016-05-13 14:08)
  A co ten głos "Moskwy" może coś innego przekazać.
 • ~Kris
  (2016-05-13 14:15)
  Naszczescie za gradobicie i blyskawice PIS jeszcze nie jest odpowiedzialny - niedlugo Petru cos wymysli.
 • ~~el-a
  (2016-05-13 15:51)
  Jak zawsze OSZUST. Niektórzy analitycy "mieli wrażenie" że dynamika osiągnie 3,5 proc. A w rzeczywistości jest niższa od spodziewanej o ok. 0,1 proc.Co nikogo nie może dziwić z uwagi na specyfikę wzrostu w IV kw.ub.r.opartego głównie na popycie wewnętrznym ,napędzanym w końcówce roku choćby z tyt.Świąt i Nowego Roku,itd.itp.Oczywiście że niczego innego nie można po tym ******* Petru się spodziewać."Zawinił PiS".Gdy wzrost przekroczy oczekiwania (a tak będzie) dowiemy się że PiS nie ma tu nic do rzeczy.To zasługa szczególnie Petru i Nowoczesnej,oraz KODu i PO które "wymusiły" swoimi spędami przyśpieszenie wzrostu gospodarczego.Cóż,taka już uroda tej MAŁPIARNI.Najlepsze wyjście to zamknąć do klatek i pobierać opłatę za oglądanie.Wtedy wzrost gospodarczy przyśpieszy jak nigdy.
 • ~tylko w polsce jest taki cyrk.
  (2016-05-18 15:26)
  szkoda ze sie nic mowi o kryzysie europy i silnym bezrobociu....tylko caly czas sie trzesa wszyscy nad polska i gnebieniem pisu za tk . Oj i strasza zolte kartki boze co to znaczy takie straszenia czy to jest deyktatura czy demokracja unia po co te strszenia Po i eu. Zobaczcie politycy jak duze jest juz bezrobocie w uni.Kloca sie i kloca cigle o cos i po co. Bogacze ciagle walcza o nie placenie podatkow a w innych krajach placi sie 34 % czas wiec tez na podatki w polsce ..Zlikwidowac TK i koniec klotni/ co daje to TK dla obywtaeli chyba nic tylko wysokie miljonowe pensje dla tych panow i tak nic nie robia !!.Sorry glowa boli od tych belkotan cale dnie i tych wywiadow bla bla sorry..W polsce jest za dobra demokracja i wolnosc slowa czego nie ma w innych krajach daje wam slowo..

Może zainteresować Cię też: