Fachowcy rozpaczliwie poszukiwani na rynku pracy

W skali Polski prym wśród deficytowych zawodów wiodą wykwalifikowani pracownicy fizyczni, a w dużych miastach specjaliści IT. Najbardziej poszukiwani są kierowcy tirów, budowlańcy ze spawaczami oraz administratorzy stron internetowych - pisze "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu
  • ~Kacap Leśny
    (2016-05-04 10:21)
    Najwięcej "fahofcuf" ma tzw. dobra zmiana.....opiekunki zostają członkami rad nadzorczych, historycy ministrami, przestępcy szefami komisji sejmowych itp.
  • ~widz
    (2016-05-03 14:36)
    Jacy fachowcy,gdzie i za ile i przez agencje i na jakich umowach,powróciłem zobaczyłem sprawdziłem i ********* z powrotem.
  • ~Au
    (2016-05-03 09:09)
    Poszukiwani niewolnicy do pracy za darmo! 2000 dla fachowca w budownictwie, gdzie wyksztalciuchy zarabiają 6000-10000. Takie dysproporcje prowadzą do patologii.
  • ~Elvis
    (2016-05-03 00:01)
    Dlaczego nie działa w Polsce prawo podaży i popytu--jeżeli jest czegoś mało rośnie jego cena aż wyrównuje się podaż z popytem.
  • ~ja ja
    (2016-05-02 18:02)
    Darmozjady i alimenciarze z KOD do pożytecznej roboty, a nie łazić bez celu i niszczyć bruki.
  • ~lolik
    (2016-05-02 17:07)
    Analizę UP można sobie wsadzić w... niszczarkę
  • ~walenty ociec
    (2016-05-02 15:40)
    Buzek, Krzaklewski, Handke - to wybitne łby, które przyczyniły się do zapaści. Co oni na to? Wykształcili polską młodzież, poziom spadł niesłychanie. A zabrakło rąk do pracy w normalnych zawodach. Uważajcie na rządzących, oni nie zawsze mają poukładane w mózgownicach. Vide, sytuacja aktualna. My dalej brniemy, efekty za kilka lat.
  • ~Macisław Płatow
    (2016-05-02 14:33)
    A Ja wiem gdzie są Polscy fachowcy.W Londynie raju D.T,czyli na zmywaku.Bucha,cha,ha.
  • ~bul
    (2016-05-02 13:35)
    Każdy kto popiera KOD powinien w obozie pracy pracować 3 lata
  • ~Archer
    (2016-05-02 13:18)
    "Fachowcy rozpaczliwie poszukiwani (...)" A jak daleko posunieta jest ta rozpacz? Bo ja w Niemczech wyciagam miesiecznie do 3000€ za murarska robote. Kto w Polsce przebije mojego niemieckiego pracodawce?
  • ~ggg
    (2016-05-02 11:59)
    Słyszycie Polacy w Anglii? Rozpaczliwie brakuje pracowników fizycznych i call centres - wracajcie ;)
  • ~Cicero.Cicero.
    (2016-05-02 10:34)
    Kłania wam się tu wasz lewicowy GURU, Ansztajn ekonomista,najmądrzejszy z mądrych, posiadacz wszelkich nauk wszechświata,który powiedział onegdaj,że wolny rynek wszystko wyreguluje.
  • ~WMP
    (2016-05-02 10:01)
    Wlasnie duzo zwolnien jest w telewizji i w ministerstwach. To sa wykwalifikowani ludzie wiec krotki kurs murarstwa i do pracy.