Leszek Czarnecki podatku bankowego nie zapłaci? Inne banki też idą tą drogą

| Aktualizacja:

Wszystko wskazuje na to, że Getin Noble Bank należący do Leszka Czarneckiego nie zapłaci opracowanego przez rząd PiS i niedawno przyjętego podatku bankowego. Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała już odpowiedni wniosek w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~mmm
    (2016-03-25 13:42)
    Natychmiast wycofać lokaty z tego banku!
  • ~der
    (2016-03-25 13:25)
    Właśnie podjąłem decyzję o zmianie banku. ROR i lokatę zabieram.
  • ~Ja
    (2016-03-25 13:41)
    Ech, co za czasy, za Tuska to było życie, raj dla wszystkich banksterow! A teraz tęgie głowy muszą trudzić się i kombinować. Żal d..e ściska.
  • ~joko
    (2016-03-25 13:08)
    Szczyt bezczelnosci tego typa
  • ~ala
    (2016-03-25 13:47)
    Moje pieniądze znikają z tego banku, ciągle jakieś przekręty.
  • ~#
    (2016-03-25 13:13)
    I co na to Wałęsa? Gdzie jego bezpośredni „program naprawczy” dla banksterów — puszczanie w skarpetkach?
  • ~@@@@@@@@@
    (2016-03-25 13:09)
    Bank specjalnej troski.
  • ~bubul
    (2016-03-25 13:57)
    Sk.. dąży do upadłości. Trzeba UCIEKAĆ z tego szamba
  • ~Tomek72
    (2016-03-25 13:19)
    Postępowanie naprawcze powinno objąć także pensje kierownictwa. "... Ten urodzony w 1924 r. menedżer przemysłu samochodowego w swojej długoletniej karierze pełnił funkcję prezesa Forda oraz Chryslera. W 1978 r. ta druga marka borykała się z ogromnymi kłopotami finansowymi. Lee Iacocca stanął więc przed koniecznością dokonania restrukturyzacji i cięć w przedsiębiorstwie, aby uzyskać gwarancje kredytowe od amerykańskich władz. Iacocca zdecydował się pożegnać ze starą kadrą kierowniczą. Ponadto zmusił członków związku zawodowego do zaakceptowania cięć zarobków oraz premii. Jednak aby być bardziej wiarygodnym w oczach swoich pracowników, postanowił obniżyć swoją pensję do kwoty 1 dolara rocznie. W efekcie pod jego rządami firma wyszła na prostą..."
  • ~Aby żyło się lepiej
    (2016-03-25 13:09)
    Kaczy świr ze swoją sektą może Czarneckiego i innych pocałować w d.... Ale jak mawiał klasyk CIEMNY LUD SMOLEŃSKI KUPI WSZYSTKO. I zapłaci za podatki PiSdzielskich pomiotów
  • ~LAZ
    (2016-03-25 14:01)
    NA ZACHODZIE WSZYSTKIE BANKI PŁACĄ UCZCIWIE PODATKI I NIKT NIE MA MIGAWEK , pan leszek czarnecki CAŁY CZAS MYŚLI ŻE RZĄDZI JEGO MAFIA - PO , panie leszku czarnecki OD PRAWIE PIĘCIU MIESIĘCY RZĄDZI PIS I CZAS NA PRZEKRĘTY SIĘ JUŻ SKOŃCZYŁ JAK SIĘ NIE POdoba TO WYNOCHA NA ZACHÓD TAM pan SIĘ PRZEKONA ILE WYNOSI PODATEK BANKOWY .....................
  • ~TOWARZYSZ UBEK
    (2016-03-25 14:41)
    PODOBNO W SEKTORZE BANKOWYM W POLSCE DORABIAJĄ SAMI ESBECY. CZARNECKI, CZY TO PRAWDA ? NIE CHCESZ PŁACIĆ ? ZAPŁACISZ, ZAPŁACISZ...
  • ~rk
    (2016-03-25 13:59)
    chyba zapomnial ze ALCAPONE siedzial za podatki
  • ~mak
    (2016-03-25 14:08)
    .... a gdzie urząd skarbowy ????
  • ~lisowczyk
    (2016-03-25 13:39)
    no to przejąć ten bank za marne grosze , skoro taki lichy np przez SKOKi.
  • ~aaa
    (2016-03-25 16:00)
    Bojkot tego Juda! Jego banki i tak nie służą Polakom.
  • ~789
    (2016-03-25 14:11)
    ZAMKNĄĆ TEGO OSZUSTA.
  • ~roklop
    (2016-03-25 15:51)
    jeżeli ten plan "naprawczy" ma jedynie na celu uniknięcie podatku, KNF jako organ państwowy powinien go z miejsca odrzucić i podobnie uczynić względem innych kombinatorów
  • ~kisiek
    (2016-03-26 07:38)
    wystarczy przed ulokowaniem pieniędzy sprawdzić czy dany bank płaci podatek bankowy czy nie...i lokujemy tam gdzie nie oszukują Państwa..Tam gdzie unikają płacenia nie lokujemy i wycofujemy jeżeli coś tam mamy i dowidzenia...niech Kodowcy z Ubecją lokują i ludzie tzw kultury co to wygwizdują polski Rząd i biją brawo niemieckim ambasadorom ..Wesołych Świąt
  • ~lipa
    (2016-03-25 13:13)
    to się narazi chłop prezesowi i innym ..... co pis teraz wymyśli po trybunale ?? będzie ścigać biznesmenów ???