PiS wprowadza nowy rodzaj banków. Oszczędzający dostaną 900 zł rocznie. PO poprze?

| Aktualizacja:

Niewykluczone, że wkrótce powstanie zupełnie nowy rodzaj banków – kasy oszczędnościowo-budowlane. Inicjatywę ustawodawczą w tej sprawie zapowiedzieli w minionym tygodniu senatorowie Prawa i Sprawiedliwości. I niewykluczone, że podpisze się pod nią również Platforma Obywatelska. – Jeżeli projekt zyska pozytywną rekomendację Ministerstwa Finansów, to jesteśmy gotowi go poprzeć – deklaruje Kazimierz Kleina, senator PO. I przypomina, że prace nad kasami trwały już w poprzedniej kadencji.

wróć do artykułu
  • ~jorgens
    (2016-03-14 07:14)
    POtologia nic nie POprze, nigdy jeszcze nic dla Polski nie zrobiła, oprócz tego że ją okradła, a przez 8 lat zniszczyła całkiem.
  • ~Szyba
    (2016-03-14 07:25)
    Już widzę te "Skoki" bis ze wszystkimi patologiami w udoskonalonym wydaniu !!!!
  • ~friko
    (2016-03-14 07:26)
    A kiedy PiS weżmie się za roboty szydełkowe żeby robić ciepłe skarpetki dla głodujących dzieci w Afryce.
  • ~licznik
    (2016-03-14 07:37)
    rocznie 6 tys pln, dołożą 900 pln, razy 4 lata, potem kredyt dwukrotnie większy i ile to mamy ? 55 tys pln ! to akurat starczy na kupno 7m2 (przy obecnej średniej 7,5tys/m2), dziękuję, dobry początek tygodnia, uśmiałem się jak norka
  • ~jorry123
    (2016-03-14 07:57)
    Słusznie, skończy się drenowanie Polski i wyprowadzanie kapitału przez złodziejskie legalne banki...
  • ~Wojtek
    (2016-03-14 07:58)
    80% bankow ma zagranica. Jakaś przyczyna tego była że tyle dostali i chcieli, ale nic wam to nie dało jak widać i dlatego złość odbiera rozum niemiaszkom i chcą rozwalić UE. A targowica PO,Nowoczesna/KOD dostaną to na co zasłużyła targowica. Społeczeństwo juz dokładnie wie kto współpracuje z zagraicą.
  • ~Politykierzy bedą budowali gospodarkę...
    (2016-03-14 07:58)
    Gospodarczo PIS leży i płacze. Nic nie wdrożyli i nie wdrozą....no bo kto miałby sie tym zająć....Pawłowicz czy Maciarewicz?
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-03-14 07:59)
    peło nie poprze bo co z tego będzie miało ? żeby było że peło dostanie 900 zł od każdego łebka to głosowali by na 2 ręce i 2 nogi
  • ~cos czuje
    (2016-03-14 08:08)
    Dobre, ale czemu tak pozno? - bo u wladzy byla POkomuna i jak znowu przyjdzie to wszystko rozkradnie.
  • ~Chore.... Budżet nie jest
    (2016-03-14 08:45)
    z gumy.Niedługo zaczną dodrukowywać banknoty czyli papierki bezwartościowe.Kretyństwo.
  • ~tyle
    (2016-03-14 08:51)
    ale numer bedzie jak z ksiazeczkami mieszkaniowymi, ja sie na to nie nabiore
  • ~jk
    (2016-03-14 08:53)
    skoki padaja wiec bereckiemu trzeba dac nowa robote- skoki bis powołac-żenada
  • ~co?
    (2016-03-14 08:54)
    alae jaj odlozysz 24 tys dostaniesz 24 tys kredytu- jaja z nas robia? co za to kupic? garaz?
  • ~ulisse
    (2016-03-14 09:02)
    Nikodem Dyzma obejmuje prezesurę Banku Zbożowego.
  • ~Zuza
    (2016-03-14 09:07)
    Oby to nie była POlska powtórka w wykonaniu PiS-u
  • ~Zuza
    (2016-03-14 09:09)
    Oby to nie była POlska powtórka ,,Amber Goold"w wykonaniu PiS-u
  • ~Ruda
    (2016-03-14 09:26)
    Czym się tak zachwycacie? Najpierw przez 4 lata trzeba odkładać kasę, a potem pożyczą Wam tyle ile odłożyliście, a odsetek zapłacicie więcej, niż dostaniecie bonusu. Jak ma być dobrze w tym kraju, jak się ludzie tak w balona dają robić i jeszcze skaczą z radości?!
  • ~jdae
    (2016-03-14 09:50)
    BRAWO , BRAWO PIS , TRZEBA DĄŻYĆ DO POLSKIEGO SEKTORA BANKOWEGO , ZAROBIONE PIENIĄDZE ZOSTANĄ W POLSCE A NIE BĘDĄ WYPROWADZANE PRZEZ ZACHODNIE BANKI ZA GRANICĘ .......................
  • ~demos
    (2016-03-14 09:52)
    Po komentarzach zawsze można się zorientować, czego boi się opozycja. Ten wrzask pokazuje jaki to dobry pomysł. Identyczne ryki były przy 500+.
  • ~Sprzeciw!
    (2016-03-14 10:12)
    Kodoraści będą wiecować!!!!