Protesty handlowców i szefa "S" w związku z projektem podatku od marketów

| Aktualizacja:

Przedsiębiorcy zrzeszeni w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan skierowali list otwarty do premier Beaty Szydło i do parlamentu. Przekonują w nim m.in., że skutkiem wejścia w życie ustawy o podatku od sprzedaży detalicznej będzie upadek setek małych przedsiębiorców i utrata pracy przez ponad 23 tys. osób.

wróć do artykułu
  • ~kinol
    (2016-02-03 22:48)
    może wreszcie niektórzy zaczną rozsądnie kupować? zajrzyjcie do śmietników ile jest żywności niszczonej.
  • ~lujowicz
    (2016-02-04 08:35)
    JEDEN DUDA I DRUGI DUDA TO PSY GONCZE PISu..PIS TO NAJGORSZA PARTIA OD CZASOW P.Z.P.R.
  • ~Nie robię zakupów w niedzielę
    (2016-02-04 21:28)
    Ja kupuję w Polskich sklepach , w " Społem" . Ceny nie wiele różnią się od cen w Biedronkach , Lidlach , Kauflandach . Szanuję tę sieć sklepów , bo nie pracują w niedzielę , i nikt tam nie jest zwalniany z tego powodu. Całe to zamieszanie wynika z tego , że nie klienci stracą ,tylko cwaniacy , tacy jak sieć "Lewiatan" "Lidl" . Kaufland.itp. .
  • ~Filip
    (2016-02-04 08:33)
    Podatek przeciwko dużym niepolskim biznesom a w interesie wszystkich Polaków będzie atakowany na wszystkie możliwe sposoby. Jest oczywiste, ze niemieckie media bedą prowadziły akcje propagandowa przeciwko poprawie sytuacji finansowej polskich przedsiębiorstw.
  • ~fred
    (2016-02-04 09:00)
    Do roboty nieroby zwiazkowe.Mieliscie swoje 5 minut to wam była w głowie polityka,AWS i balowanie a teraz pyski drzecie jak wam sie stołki konczą???????????
  • ~rycho
    (2016-02-04 18:49)
    Duda nie rób z siebie durnia przecież sam tego chciałeś .Powinny być jeszcze dużo większe podatki od ośrodków wczasowych przejętych za friko przez związkowców
  • ~klon
    (2016-02-04 09:54)
    Pierdu, pierdu - najbiedniejszy emeryt musi płacić podatek - banki, hipermarkety, właściciele 100 sklepów nie? Moja firma z udziałem kapitału "podejrzanie zagranicznego" 3 razy zmieniała nazwę uciekając przed podatkiem ( pracuję w niej dopiero od 8 lat). Jest potrzebny facet, który ogarnie całe to tatałajstwo.
  • ~Duda
    (2016-02-03 23:06)
    Duda, nie podskakuj.
  • ~Df
    (2016-02-04 10:49)
    , a ja jestem zadowolony bo w końcu będe kupował u Kowalskiej , a nie ABC BIEDRONKA STONKA ODiDO
  • ~wow
    (2016-02-04 09:06)
    Jakoś górników mi nie żal , dlaczego? .
  • ~wir
    (2016-02-04 11:29)
    Panie Przewodniczący Duda,tak naiwnego i beznadziejnie głupiego jak Pan,który uwierzył w te wszystkie pisowskie obiecanki to ja w życiu nie spotkałem.Myślę, że ludzie odpowiednio to ocenią.
  • ~kr
    (2016-02-07 20:14)
    ja pisdziele i tacy jak na zdjęciu rządzą tym socjalistyczno kleryklnym kraikiem. jakie społeczeństwo takie elyty
  • ~She
    (2016-02-04 13:44)
    Niech sie niemiecka gazeta nie martwi o Szydło i Dudę. Oni dadzą radę sie dogadać. A niemiecka gazeta niech przestanie judzić
  • ~Ed
    (2016-02-04 09:30)
    Duda napisz do siebie, Wybrałeś PIS!
  • ~slazak
    (2016-02-04 09:41)
    "My premier europy" damy dla Syrii az 3 Mil. euro, naturalnie tylko dla chrzescian.
  • ~wk-ony
    (2016-02-04 09:47)
    uuu pani Beatka z Brzeszcz tego nie przewidziała ?
  • ~jazgot totalny, ta ja - ~kate
    (2016-02-04 09:13)
    ~oficer prowadzący - już czeka na robotę. Kto jest przeciw władzy będzie łapy ucinał i wsadzał za kraty albo na Sybir. Dlaczego Duda nie solidaryzuje się z samotnymi matkami wychowującymi dzieci. Od prorodzinnej PIS-owskiej Mazurek usłyszały, że jak się chcą "załapać" (co za chamski język) na 500 stów to muszą se jeszcze dodatkowo urodzić. Wszystkie media mówią o tej ustawie, przedstawiają kto dostanie, a kto może sobie tylko pomarzyć o 500 zł, a dziennik TVP Kurskiego o oficerach szkolonych w GRU, o Cackiewiczu czy jakimś tam histeryku IPN, o stanie wojennym, o wodzu Kaczyńskim, o Dudzie i o Szydło. A Polaków, nawet tych swoich mają gdzieś. Propaganda rodem z PRL-u. Nic to n ie da panie Kurski. Sztandarowa dziennikarka Gazety Polskiej i wasza też, nijaka Kania została skazana przez sąd na 2,5 roku więzienia za wyłudzenie kilkudziesięciu tysięcy zł od żony Dohnala, w zamian za pomoc w wydobyciu go z aresztu, powołując się na znajomości na szczytach władzy, a wtedy sprawiedliwością rządził Ziobro z towarzyszami i Kępą, też towarzyszką. Duda napisz następny list do Szydło w sprawie ratowania życia chłopczyka. Rodzice w rozpaczy proszą o pomoc, gdyż tylko operacja w USA może uratować mu życie. Koszt jest olbrzymi - ok. 7 mln zł. Zamiast 30 mln Rydzykowi na hotel SPA i baseny termalne dla biskupów, a nie dla staruszków, przeznaczyć je dla faktycznie potrzebujących. Rodzina maryjna, gdzie jesteście? Rydzyk z takiej forsy nie zrezygnuje.
  • ~Kołobrzeżanka
    (2016-02-04 16:27)
    Czy ten proces o wydarzeniach w hotelu Bałtyk w Kołobrzegu, między panem Piotrem Dudą a czasopismem Newsweck, który obiecywał Piotr Duda się odbędzie? Jakoś o tym ucichło, a pan P. Duda zniknął i dopiero teraz o nim coś napisano.
  • ~ojej
    (2016-02-04 10:42)
    Nie będą pracować w weekendy, w dni powszednie też nie, to będą mieli dużo czasu na dorabianie pięćsetzłotowych dzieci, czyż nie o to chodzi?
  • ~oliwa wypływa
    (2016-02-04 12:37)
    Każdy oszust skończy na taczce . A ten , który nie dotrzyma obietnic - na taczce z żelaznym kółkiem.

Może zainteresować Cię też: