Złoty i giełda na równi pochyłej? Polskiej gospodarce szkodzi nie tylko obniżony rating

| Aktualizacja:

Obniżenie ratingu Polski poszerzyło listę czynników, które mocno szkodzą złotemu, giełdzie i budżetowi.

wróć do artykułu
  • ~Rabin Mordechaj
    (2016-01-19 08:59)
    PETRU ma racje / nawet na TORBY NIE STARCZY!!!!
  • ~A POi Petru ZZAPAMIĘTAMY TĄ ZDRADĘ
    (2016-01-19 10:08)
    Dziś WIG 1,5nad kreską czyli na zielono giełda też w wększości na zielono więc o co KAMAN?Petru niech się nie martwi .Damy radę ,choć jego szczekanie za granicą doprowadziło do spadków ,to my Polacy jesteśmy mądrym narodem i wiemy kto SZKODZI Polsce .Do tego dołączył oczywiście klub PO.
  • ~slazak
    (2016-01-19 10:50)
    Euro za 6 zlotych ostudzi wasze zapaly zmiany ustroju, aly umyslu pana dyrektora Kaczynskiego nic nie da rady zmienic
  • ~Macisław Kereszeni
    (2016-01-19 09:06)
    Rabinom na pewno NIE starczy.Ale gdy rabin traci Polak zyskuje.( Kasa)
  • ~mmm
    (2016-01-19 10:32)
    Ostatni moment na wzmocnienie niezależności. Idąc dotychczasową drogą Polska zostałaby grecją już niebawem. Stąd furia niedoszłych beneficjentów naszego niedoszłego upadku.
  • ~misiek
    (2016-01-25 10:20)
    "słaba" złotówka przy odpowiednim działaniu może nieść dużo korzyści. Eksporterzy będą zarabiać więcej, a zamiast importować z zewnątrz trzeba szukać odpowiedników na polskim rynku. Rozwinie się lokalna gospodarka, a co za tym idzie konkurencja i ceny z czasem nie będą zmuszać do szukania zagranicznych dostawców.
  • ~eedek
    (2016-01-19 10:39)
    Za to wartość rezerw dewizowych wzrosła w ujęciu złotowym. Będzie mozna dodrukowac troche kasy.
  • ~.i..
    (2016-01-19 10:48)
    Ten pismak nie chyba żadnej wiedzy.DAX niemiecki spadł w tym samym czasie również o 30 % .Funt brytyjski w ciągu kilku miesięcy 10% na dół .Już nie mówiąc o takich walutach jak kiwi,dolar australijski,jen .Wszędzie gleba a ten się uparł na Polskę
  • ~minumi
    (2016-01-19 10:00)
    50 $ za darmo PokerStars na prawdziwe pieniądze kaucja nie jest pod tym linkiem: goo.gl/sUXuQw !!!