Znaleźli sposób, żeby podatek od marketów zapłaciły najbogatsze z nich

| Aktualizacja:

Podatek od hipermarketów liczony od obrotu, a nie od powierzchni. To efekt konsultacji daniny dla sklepów wielkopowierzchniowych z branżą, które odbyły się w Kancelarii Premiera. 

wróć do artykułu
  • ~Sru
    (2016-01-11 09:03)
    Mordasewicz! Ile to lat wątpliwej przyjemności oglądania Morda.Ten "polak" zawsze na nie,gdy należy się pracownikom,lub państwu.Wyznawca liberalizmu bez granic,raczej tylko na terytorium 3 RP.
  • ~jop
    (2016-01-09 18:45)
    maly kupuje od duzego i bedzie musial podniesc ceny
  • ~pi
    (2016-01-09 11:53)
    a kiedy podatki zaplaci kościół?
  • ~gard
    (2016-01-08 22:21)
    Sytuacja w Polsce to dojenie naszej gospodarki głównie przez niemieckie i francuskie markety. Dlatego tak mocno ujada cała unijna kundlarnia, te różne junkery, szulce, timmermase.
  • ~olo
    (2016-01-08 20:31)
    zaraz, hipermarkety leca na obrocie, cena niska ale sprzedaja 10 tys. bulek dziennie, a osiedlowy sprzedaje bulke 2 x drozej i tylko 50 sztuk, to kto placi wiecej podatku ? i w czym tu ochrona hipermarketow ? czy rownosc ?
  • ~emeryt
    (2016-01-08 16:45)
    Matole przecież za te niby zmiany zapłacimy my konsumenci.
  • ~Leonisio
    (2016-01-08 16:38)
    Pisowski gamoniu, w hipermarkecie zapłacisz drożej, a w mniejszych sklepach początkowo ani grosza mniej, a potem także drożej. Za wszystko płacisz ty - konsument. Zawsze! Władza potrzebuje twoich pieniędzy, aby finansować kupowanie sobie wyborców. Najlepsza władza to taka, która nic mi nie chce dać, bo niewiele wtedy zabiera. Już dzisiaj pracujemy ponad pół roku, żeby wyżywić wszystkie gęby, które politycy postanowili na naszych garbach utrzymać.
  • ~oBSERWATOR
    (2016-01-08 16:24)
    MAFIE HANDLOWE PŁACIĆ WSZYSTKIE PODATKI TAK JAK PŁACI OBYWATEL NASZEGO KRAJU , TYLKO MAFIA - PO DAWAŁA ULGI DLA CWANIACZKÓW ABY OMIJAŁY PODATKI , CZAS NA ZMIANY ......................
  • ~zzz
    (2016-01-08 15:51)
    brawo - bardzo dobry pomysł. Obejmie sieciówki.

Może zainteresować Cię też: