Rada Polityki Pieniężnej, czyli rada polityki Prawa i Sprawiedliwości

| Aktualizacja:

PiS bierze pod uwagę obecność w nowej Radzie Polityki Pieniężnej kandydata wskazanego przez opozycję, ale i tak to jego ludzie będą decydowali o obowiązujących zasadach gry

wróć do artykułu
  • ~Qba
    (2015-12-17 08:49)
    Wcześniej było państwo PO: zegarków, kradzionych sokowirówek, ciągnionego Pendolino, upadających firm budowlanych przy budowie autostrad i 3letnich kolejek do lekarza, oraz napadów służb na świętujących 11 listopada i wsadzania do więzień niewinnych Polaków.
  • ~joanka
    (2015-12-17 08:53)
    no i git. A co miała być nadal Rada Polityki Salonu (czytaj: PZPR). Bravo Kaczyński. Tak trzymać. Pogonić tałatajstwo.
  • ~Karol
    (2015-12-17 08:54)
    To dobrze że chcą uruchomi odpowiednie fundusze aby PKB w Polsce było wyższe! Na osmiorniczki pieniądze juz wydali a właśnie ci najwięcej krzyczą!
  • ~piotr_antywszystko
    (2015-12-17 08:59)
    Powiem szczerze, ze nie wiem co dzieje się w ostatnim czasie w kraju nad Wisla, ze wszystkich stron plucie jadem na temat PiS, na każdym kanale przerywają program z bangsterem petru po to żeby porozmawiać na zywo z petru. W Niemczech to samo wszędzie tylko mowia i pisza o tym ze w Polsce mamy nacjonalizm, ze zyjemy w reżimie gorszym niż konuna wuja Kima :). Do tego coraz więcej wpisow na temat "Kaczy swir" i tym podobnych. Zdaje mi się ze ktoś się niezle zdenerwowal tym, iż wladza przeszla w inne rece, a do tego te rece robia jakiś pozadek w naszym kraju i mimo tego ze nigdy nie byłem Pisowcem, musze napisac ze jestem jak najbardziej za - a jeki i steki swin odciąganych od koryta daje mi wiele przyjemności. Szynowni Panowie Chądzyński/Osiecki nie jesteście obiektywni, placa wam wiec piszecie .....byle pisać.
  • ~kunta
    (2015-12-17 09:10)
    to PIS wygrało wybory a bolszewia chce rzadzić dalej
  • ~sandrzej
    (2015-12-17 09:21)
    PiS= Partia i System.
  • ~Jolanta
    (2015-12-17 09:21)
    jak wszędzie było PO-PSL-SLD to git, jest demokracja, a jak jest PIS to jest dyktatura. Czerwone swinie kwiczą, ale to juz ostatnie podrygi. Nie jestem za PIS bo nie chce zmiany ordynacji na JOW, ale w sprzatniu komuszej stajni Augiasza całkowicie popieram. Mam nadzieję, że PIS w koncu zrozumie, że tylko JOW to dzien sadu nad politykami, tak jak Orban to zrozumiał, gdy w 2010 roku wprowadził JOW wygrał ponownie z wiekszoscia 3/4.
  • ~Kajetan
    (2015-12-17 09:27)
    no straszne! przecież powinni zostawić wszędzie ludzi Platformy, tak byłoby dobrze, prawda ???
  • ~DSDD
    (2015-12-17 11:50)
    JE -- B - AĆ TVN,GW,KOD I PETRU
  • ~Zbysio
    (2015-12-17 15:15)
    Panowie Osiecki i Chądzyński napiszcie coś budującego co by Polaków podniosło na duchu że nie będzie źle
  • ~new
    (2015-12-17 15:36)
    no i co z tego, że PIS będzie decydował? PIS wygrał wybory, to decyduje. Kto ma decydować, PO?
  • ~hurrrra
    (2015-12-18 12:39)
    No i klawo.. niech to bedzia Rada reprezentujaca polskie interesy a nie niemieckie ..
  • ~ree