Tesco wycofa się z Polski? Firma rozważa sprzedaż biznesu w Europie Środkowej i Wschodniej

| Aktualizacja:

Tesco, które ogłosiło sprzedaż swojego biznesu w Korei Południowej, rozważa również sprzedaż swojej sieci w Europie Środkowej i Wschodniej, w celu dalszej redukcji zadłużenia - podał Bloomberg.

wróć do artykułu
  • ~mala
    (2016-05-24 10:54)
    Kasy samoobsługowe w tesco to super rzecz.Zawsze w ten sposób płacimy za towar.
  • ~gg
    (2016-04-18 03:22)
    niech nie strasza bo tak jak w Polsce to nigdzie lepiej nie maja
  • ~sme
    (2016-04-17 23:55)
    Uf jak goraco, puf jak goraco. Podatki moze przyjdzie placic no I pensje trzeba by podniesc. Oj droga impreza lepiej albo zmienic nazwe I prosic rzad o ulgi dla nowego interesu albo zwiac zaczym sie do nas dobiora.
  • ~Warszawiak
    (2016-04-17 20:36)
    Każdego szkoda. Mają kilka ciekawych linii produktów. I paliwo. Ale jak nie będzie tej nazwy, to będzie inna. Każda sieć się kiedyś znudzi, to tak jakby zawsze w tej samej stołówce jeść obiad. Dobrze mieć wybór.
  • ~ja
    (2016-04-17 10:18)
    ale teksty!!!!Nikt nikomu nie każe tam kupować.najlepiej won i już.szok!!!!!!!!!!!!!ciekawe co te mądrale powiedzą pracownikom i ich rodzinom jak tysiące ludzi pójdzie na bruk.zapomniałem że Polska ma taki przemysł że nikt nie musi martwić się o pracę.życzę opamiętania i pozdrawiam
  • ~starszy PAN
    (2016-04-17 08:23)
    DLACZEGO - DLACZEGO - DLACZEGO do naszego kraju - strumieniem - nie płyną - różne gałęzie przemysłu a przemysł daję rozwój danego kraju .... Nie znam się na handlu i hurcie oraz bankach to powinno zostać w rękach danego kraju tj POLSKI
  • ~PIC
    (2016-04-16 15:47)
    OD STYCZNIA.
  • ~ect...
    (2016-04-16 15:03)
    I to jest bardzo dobra wiadomość dla nas Polaków, polskiej gospodarki i rodzimego biznesu. Wracamy do uzdrowienia rynku polskiego i zwalczania nieuczciwej konkurencji, która przez kilkanaście lat doprowadzała, dzięki ponadstandardowym ulgom podatkowym i stosowaniu cen dumpingowych do bankructwa setki małych polskich, rodzinnych firm i sklepów. Dlatego właśnie UE tak się wścieka na Polskę, bo uniezależniamy się od ich kapitału i chciwości, a dzięki temu spadać zacznie bezrobocie, rozwinie się gospodarka i cały zysk będzie inwestowany w Polsce. Tego pazerni unijni banksterzy nie mogą znieść.
  • ~Brawo!
    (2016-04-16 11:27)
    Żegnamy z radością! I to jak najszybciej!!!!
  • ~gaga
    (2015-11-09 19:10)
    Kiedy to bedzie wiadomo co z tesco? Pracownikow uprzedza odpowiednio wczesniej?
  • ~eedek
    (2015-10-06 02:01)
    Akurat Tesco obecnie jest lepszy i tańszy od Biedronki.

    Wwa Targówek. Tesco i Biedronka są oddalone od siebie ok. 1 km.

    To moja opinia. Teraz dawajcie swoje negatywy.
  • ~dfsf
    (2015-10-03 14:24)
    I to jest wlasnie to o czym wspominalem na przykladzie artykulu BMW ze to slaba marka, kiedys tez slyszalem negatywne opinie o tej sieci i mialem jakies nie najlepsze wrazenie o tej sieci dopoki dopuki sam nie zobaczylem jak wyglada (od rdzenia) to ********* siec majaca w swoich sklepach wiekszosc produktow i bardzo dobra infrastrukture dla osob w niej pracujacych. A prawda jest taka ze ci durnie ktorzy komentuja negatywnie nawe nie maja pojecia o tym ze tak morze wygladac i dzialac wielka firma zatrudniajaca tysiace osob. Wydaje im sie ze ich slowo moze cos znaczys skoro nawet nie maja pojecia o czym mowia. To taka mentalnosc jak tej starszej Pani co sie o Siwiec wypowiedziala zaczepie lepszego to o mnie bedzie glosniej wejde im w zycie. To osoby z mentalna porazka. Malo sie udzielam bo poprostu widze za duzo idiotyzmu w zachowaniach. Wydaje mi sie ze ktos powininen przesiewac takie niewiarygodne glupoty.
  • ~ja
    (2015-10-03 09:23)
    najgorsza sieciówa w Polsce w tych marketach zawsze brud brak towaru ogólnie syf i co wykorzystują pracowników za marne parę groszy
  • ~niki
    (2015-10-01 17:27)
    Sprzedaja buble. Lepiej by bylo gdyby odkupil ich Piotr i Pawel i zeby wprowadzili swoje marki. Piotr i Pawel ma produkty z najwyzszej pulki.
  • ~Pracownik
    (2015-09-28 12:19)
    Co z pracownikami ? Już od dłuższego czasu tesco zwalnia pracowników z umowami pod byle pretekstem ... Cos się złego dzieje ...
  • ~Jaś Fasola
    (2015-09-11 22:54)
    I co my teraz ze sobą poczniemy ? Biedronki nas oblezą do cna .
  • ~karoli
    (2015-09-11 08:00)
    mają svietne warzywa mrozonki
  • ~pan kalosz
    (2015-09-10 19:40)
    Tesco zawsze było jest i będzie !!! musimy uratować Tesco #RatujmyTesco!
  • ~v
    (2015-09-10 19:34)
    Chcieliście, nie protestowaliście jak solidaruchy demolowały gospodarkę i handel. Macie coście chcieli !
  • ~x
    (2015-09-09 19:26)
    Wysokie ceny, asortyment przeciętny, zła organizacja handlu, nieuprzejme kasjerki.