Ukraina sprzeda Polsce prąd. "Musimy wesprzeć przyjazny nam kraj"

| Aktualizacja:

Polska zmaga się z energetycznymi problemami. Z pomocą ruszają władze Ukrainy. Premier Arsenij Jaceniuk nakazał energetykom przygotować dostawy prądu do naszych sieci energetycznych.

wróć do artykułu
  • ~CELA CZEKA
    (2015-08-15 14:02)
    precz z peło ,,8 lat robienia ludu z BAMBUKOOOO
    Z PSL,PSL,PSL,PANIOM O LEKIM ZABARWIENIU ERO,,,
    PRECZ Z OSZUSTAMI I ZEGARKAMI
    8 LAT PRECZ NIEROBY
    MIRABELI I SZCZAW,KPIARZE Z POLI I SLD
  • ~elf
    (2015-08-15 10:52)
    Jakieś JAJA z tym MUSIMY ???
  • ~elf
    (2015-08-15 10:51)
    Jakieś JAJA z tym MUSIMY ??? panie D... gdzie pan jesteś ??? zejdz pan na ziemię !!!
  • ~elf
    (2015-08-15 10:48)
    Jakieś JAJA z tym MUSIMY ??? panie DUDA gdzie pan jesteś ??? zejdz pan na ziemię !!!
  • ~Maniek
    (2015-08-14 15:33)
    Ku...a ratujcie!!! prad od tych sku...synow!!! a to co za informacja? to juz jest przegiecie paly - my od nich prad!!! to juz lepiej po ciemku siedziec!!!
  • ~sofi
    (2015-08-14 13:57)
    a co robiliscie przez ostatnie lata tylko kradliscie. ja tam nie przepadam za nimi niech sobie wsadza w dupe prad i przestancie z tym braterstwem chyba ze sa bracmi tych z wiejskiej przestancie mowic za wszystkich te brednie
  • ~Stan2
    (2015-08-14 10:01)
    Państwa nie mają przyjaciół tylko interesy .
    Wolał bym, żeby kupili po normalnych cenach np. w Szwecji, a nie komercyjnych na Ukrainie.
  • ~olo
    (2015-08-14 09:47)
    a ruscy potrafia zrobic deszcz z niczego,
    a my co ? moze trzeba zrzucic bombe ?
    to cos spadnie z nieba ?
  • ~olo
    (2015-08-14 09:08)
    wiec jak sa upaly, jest susza i poziom wod opada
    to elektrownie nie moga pracowac na maxa,bo
    sie grzeja, i nie ma wody do chlodzenia turbin,
    a elektrownie atomowe wogole leżą z powodu
    suszy !! one potrzebuja duzo wody, nie ?
    wiec nie mozna robic atomu jak nie ma wody
    jak np. w Korei ,tak mysle ja, laik atomowy,
    kolega Yukawy
  • ~Lew
    (2015-08-14 08:30)
    Od ogarniętej wojna Ukrainy bierzemy prąd (jaja!!!).
    Z powodu suszy u nas maja byc kiepskie zbiory. Dziś sie nie martwię, wiem, ze Ukraina nas wyżywi.
    Brawo Ewka, brawo chłopaki i dziewczęta z PO (tak zwany rząd).
  • ~danke
    (2015-08-14 08:25)
    Teraz już wiadomo, po co było trąbienie w mendiach o zaciemnieniu. Angela nakazała Polsce kupować prąd z Ukrainy, żeby Ukraina miała czym płacić za niemiecką broń i trzeba jakoś to wszystko uzasadnić durnym Polaczkom.
  • ~Tadeusz.
    (2015-08-13 19:14)
    Ukraina sprzeda Polsce prąd.Ale JAJA ,żeby za jakiś czas nie było jaj że okradziona Polska przez bandę złodziejów i bandytów nie będzie miała czym zapłacić.
  • ~zyzio
    (2015-08-13 18:49)
    co by nie zrobili, jak widc w komentarzach - web-brygadom sie to nie spodoba, a to ze rzad nie daje rady, a to ze kradna z rosji. a goebbels cieszy sie w trumnie, ze nauka w las nie poszla:DD tylko w rosji wszystko cacy i nawet instytuty jadrowe nie zanotowaly wiekszych incydentow. wszystko w normie, palimy jedzenie. tak ma byc, wsio pod kontrola:D
  • ~EGON
    (2015-08-13 18:11)
    Powinni nam dać ten prąd za darmo,wszak bul i kopaczka zawieżli im już niezłą kasę a dotego utzymujemy ich studentów i dostarczamy ropę
  • ~zbysiunia
    (2015-08-13 18:07)
    co sie ni robi dl propagabdy. tow.L Miler pamieta jak ZSRR sprowadzał z zachodu ogromne ilości zboża ,ale,ale w tym czasie pomagał Polsce dostarczając nam zboże ? Starsi pamietaja
  • ~Kazek
    (2015-08-13 16:35)
    Chyba będą chcieli "krwawej"zapłaty -WOJSKA !...
  • ~tadek
    (2015-08-13 16:16)
    Nie osmieszajcie sie dziady z PO tym banderowskim braterstwem
  • ~ośmiorniczki
    (2015-08-13 16:10)
    Pytanie brzmi;DLACZEGO BANDA PRZEZ 8 LAT NIC W KWESTII ENERGETYCZNEJ KRAJU NIC NIE ZROBIŁA ? ? ?
  • ~śmiechuwarte
    (2015-08-13 16:00)
    Dwa tygodnie słoneczka, a my nie mamy prądu i wody. To w jakim my państwie żyjemy?
    Zima nas zaskakuje. Lato nas zaskoczyło. Nic u nas się nie opłaca. Żywność zagraniczna,droższa. Pensje malutkie, na
    wyprawkę dla dzieci idących do szkoły rodziców nie stać. I tak można bez końca wymieniać.
    A teraz ten prąd z Ukrainy. Na pewno nie tańszy, jak nasz. Płacz Polaku i płać.
  • ~cwel z peło
    (2015-08-13 15:23)
    ale jaja, kraj ogarnięty wojną i upałami większymi niż w pełolandzie będzie nam pomagał dostarczając prąd. co te złodzieje z peło robili przez 8 lat? prosta odpowiedź: KRADLI