Panika na warszawskiej giełdzie. Akcje banków poleciały na łeb na szyję

| Aktualizacja:

Akcje banków na warszawskiej giełdzie straciły dziś nawet po kilkanaście procent. To efekt przyjęcia przez Sejm zmodyfikowanej ustawy o przewalutowaniu kredytów we frankach.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2015-08-07 05:27)
    Spadły akcje oszustów i wielka panika. Te banki powinny zostać znacjonalizowane.
  • ~up&down
    (2015-08-07 00:48)
    Jak wasze oszczędnosci przepadną, bo sterowani albo sami drobni ciułacze z braku informacji panicznie wycofując depozyty spowodują niewypłacalność banków to inaczej zaśpiewacie i odechce sie wam żarcików !
    A kto za to zapłaci ? Kto zapłaci za straty niefrankowiczów , za zerwane lokaty w obawie o upadek banku itp., chowanie do skarpety, za jeszcze mniejszą efektywność produktów bankowych i komfort oszczędzania!
    Za ewentualne roszczenia odszkodowawcze, bo posły zaczynaja już mówic o pomyłce w uchwalaniu tego prezentu ! Za dezorganizowanie gospodarki ?
    Dla paru frankowych cwaniaków i ciemniaków do których po latach świetlnych dotrze co podpisali !
  • ~salwatore
    (2015-08-06 22:23)
    Do jasnej chorery. Co mnie te dupki obchodza! Stracilem juz sporo kasy na gieldzie. Nie mam zamiaru dokladac sie do jakis frankowych kredytow! Trzeba czytac i rozumiec. Nie mam zamiaru finansowac cwaniakow i nieukow. Stac mnie, zeby wyniesc sie z tego kraju i to zrobie. Przez to straci prace kilkanascie ludzi, Trudno . Nie bede finansowal glupoty, durnego glosowania w wyborach by -dac, nalezy sie-. Dziwicie sie, ze ludzie opuszczaja ten kraj?
  • ~gabi621
    (2015-08-06 20:35)
    Nareszcie Balcerowicz, Petru, Olechowski, oraz wszyscy, którzy zarobili na prywatyzacji
    banków i zasiadali w ich radach nadzorczych stracili dywidendę i trochę kasy ze spuchniętych kont !
  • ~olo
    (2015-08-06 16:33)
    napiszcie prawde,kto wzial te kredyty,
    ci co zarabiaja 10-20 tys. miesiecznie,
    poslowie, v-ce ministrowie, dla dzieci,
    Tusk wzial kredyt, w czym ? dla syna/corki,
    to wiec o kogo byl boj w sejmie ?
    o biednych ludzi ? bo ci na ulicach, to
    mogli byc oplaconymi slupami, "biedakami",
    i wyszla ustawa "wyborcza" dla ludu,
    rzad dobry, kase rozdaje cudza, broni !!!
    przegranych w kasynie
  • ~Adam
    (2015-08-06 15:53)
    Miałem kredyt we frankach i w zeszłym roku spłaciłem ostatnią ratę. Mam konto emerytalne w OFE ING, które jest współwłaścicielem dwóch z wymienionych banków o najwiekszych spadkach. Mój fuundusz emerytalny straci tym samym na wartości jakieś 10%. To jest cena za populizm. Dlaczego państwo nierówno traktuje ludzi???
  • ~Justyna
    (2015-08-06 15:23)
    W takim razie niech banki też zwrócą kredytobiorcom złotówkowym różnicę w oprocentowaniu między złotówkami a frankami. W ciągu dwóch lat rządów PIS wpłaciłam do banku 102 tys złotych, z czego tylko 19 tys. było spłatą kredytu, reszta odsetkami. Frankowicze w tym czasie spłacali przede wszystkim kredyt i śmiesznie niskie odsetki...
  • ~pk
    (2015-08-06 13:59)
    wypowiedzi "olo" wyglądają na 'trolla' działającego na zlecenie
  • ~Madzia
    (2015-08-06 13:51)
    Chcieli mieszkania to brali kredyt we frankach bo tanszy a terez im dopłacac? a z jakiej racji pytam się.Ci co mają kredyt w złotówkach to są gorsi? też trzeba im pomóc. Cwaniacy trzeba było się liczyc z tym że frank może podskoczyc w górę. Boże gdzie my żyjemy, gdzie sprawiedliwośc.
  • ~olo
    (2015-08-06 13:37)
    mowicie,ze banki nie nasze bo tu
    podatkow nie placa, czyli cudze ?
    to mozna doic cudzego, to jego problem
    byle nam sie... dobrze rzadzilo a lud kochal ?
  • ~Fruzia
    (2015-08-06 13:17)
    Moje przewidywania powoli się sprawdzają. Wygrał Duda,przewalutowali kredyty i Euro idzie cały czas do góry. Jak wygrają pisdzielce będzie jeszcze lepiej...złotówka zrówna się z rublem...
    Niech żyje katoland...
  • ~thorgal
    (2015-08-06 13:15)
    ten' olo' to jakis popapraniec- lobby bankowe
  • ~Polak z oddali
    (2015-08-06 13:12)
    ,,olo" ty trolu PO-wski.Ile zarobisz na tych wpisach?Chyba że der Dziennik ci dokłada.Bo jakoś nie widze by inni mogli tyle tu bzdur wypisywać.Precz z ewrokomuną.Precz z neokolonializmem.Węgrzy udowodnili że można nie bać się ani bankstertów,ani mędrców z mumi ewropejskiej
  • ~olo
    (2015-08-06 12:56)
    masz racje ~~ja, na ulice wyjda miliony
    a nie te "drobne" 60 tys. bogaczy frankowych,
    60 tys. nibywywborcow co chce wydoic
    bank na miliardy ? a skad ci frankowicze
    wzieli tyle kasy ?
  • ~olo
    (2015-08-06 12:50)
    prawo nie dziala wstecz
    umowa podpisana ? podpisana
    byla dobra przez lata ? byla..
    a co sie stalo,ze teraz niedobra ?
    bo zysku nie ma ? jest strata ?
    a kto gwarantowal wieczny zysk ?
    byl jakis żyrant/gwarant wiecznego zysku ?
  • ~olo
    (2015-08-06 12:23)
    zaden bank nie upadl, kase banki zarabialy
    bo takie prawo bylo i jest i dlatego przyszli,
    a teraz nie dadza sie doic na ustawy
    WYBORCZE dla nibyludu, i nie beda kasy
    rozdawac, bo poslowie spali i osmiorniczki
    jedli, tez za cudze, a teraz kase rzucaja ludziom
    tez cudza, i jada doic Bruxelke, tez cudza,
    ODDAJCIE NAM NASZE PIENIADZE, FRANKOWiCZE
  • ~ja
    (2015-08-06 12:18)
    Proponuję aby na ulicę wyszli posiadacze kredytów w złotówkach i zażądali dopłat do ich kredytów!!!
  • ~janinaH
    (2015-08-06 12:10)
    Już widzę jak banki uciekają do swoich macierzy z powodu frankowiczow , a zostawiają kury znoszące złote jajka w Polsce .
  • ~olo
    (2015-08-06 12:05)
    100m mieszkanie w Wa-wie to ile kosztuje ?
    a teraz na koszt banku bedzie ?
    kogo stac na kredyt na 100m mieszkania ?
    biedaka ? bezrobotnego ? studenta?
    sklepowe ? buahahaha, to jest afera jakas
  • ~janinaH
    (2015-08-06 12:03)
    Na Węgrach żaden bank z tego powodu nie upadł .
    Banki oszuści przez 7 lat już nachapali się pieniędzy tylko na zapisie- - kredyt w frankach
    Żaden bank ani kredytobiorca ani deweloper na oczy franków nie widzieli .
    Żaden bank w swoim skarbcu nie miał tychże pieniędzy (franków ) ani ich nie zabezpieczał tylko słowo w frankach lobbyści
    Oszustwo oszustwo zaplanowane .

Może zainteresować Cię też: