Rząd dorzuci po 100 złotych? Potwierdzają się dane "DGP" o podwyżce pensji

| Aktualizacja:

Potwierdzają się informacje "Dziennika Gazety Prawnej". Decyzje co prawda zapadną dopiero jutro, ale jak już dziś zapowiada rzecznika rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, premier chce podnieść płacę minimalną.

wróć do artykułu
  • ~tt
    (2015-06-08 14:41)
    "Gabinet Ewy Kopacz planuje również waloryzację rent i emerytu"

    O tak, planuje... chyba jeszcze mniejszą niż w obecnym roku. Nie liczcie na to, że już PO WYBORACH będą pamietać o swoich obietnicach, dowiedli już tego niejednokrotnie...PO złodziejach nie spodziewajcie się tego że nagle przestaną was okradać, bez złudzeń. Złodziej i oszust jest i zawsze pozostanie złodziejem.
  • ~heliot
    (2015-06-08 14:30)
    Najpierw niech oddadzą to co ukradli czyli 1/3 zasiłku pogrzebowego,a te 100 złotych to pewnie im zostało z ośmiorniczek...ale jaja,ale jaja!!!
  • ~kisiel
    (2015-06-08 15:33)
    poproszę o odmrożenie mi pensji, bo przez 8 lat nie drgnęło nic w moich finansach. może zagłosuję.
  • ~statystyk
    (2015-06-12 12:51)
    Te sto zlotych to jest mniej niz wzrost cen zywnosci, pradu I gazu w POlsce.
  • ~łowczy 54
    (2015-06-08 14:02)
    Teraz Rząd chce sypnąć pieniążkami,a dlaczego nie zrobił tego rok temu???sypnął groszami emerytom i rencistom,że pożal się Boże.Gdyby lepiej sypnął i te wymienione grupy obywateli byłyby zadowolone to Pan Komorowski też by przeszedł na drugą kadencję,a tak ludzie pokazali swoje nie zadowolenie,dziwię się,że rządzący nie wiedzą jaką siłę wyborczą dysponują emeryci i renciści.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-08 23:15)
    GW-no prawda !!!

    Ze swoich dają? Nie, z waszych podatków!

    Wielka mi łaska = 100zł. Teraz dają, a po wyborach podniosą podatki :-D
  • ~PO TO DNO
    (2015-06-08 20:44)
    ZOSTAŁO ZE STOŁU PAŃSKIEGO?OŚMIORNICZKI SIĘ PRZEJADŁY?
  • ~Wikiiiii
    (2015-06-08 14:17)
    Po wyjściu z wojska po paru miesiącach zachorowałem na raka zabrakło mi paru miesięcy do renty z ZUS i pobieram zasiłek z MOPS 530 zł i stoję w kolejce z tymi co pobierają taki sam zasiłek bo są alkoholikami mają te pieniądze za to że chlali , czy to jest sprawiedliwe
  • ~dominixx19
    (2015-06-08 16:58)
    łowczy54 jak chcą sypnąć, to muszą mieć z czego, bo inaczej by tego nie zrobili. Najpierw pozabierali to, co im się należy, a potem żeby to wszystko zatuszować, to dają obywatelom. Prosta logika.

Może zainteresować Cię też: