Kalata nie będzie szefową ZUS. "Nie ma bladego pojęcia, tragedia"

| Aktualizacja:

Zamieszanie wokół wyboru prezesa ZUS kompromituje obecne procedury.

wróć do artykułu
  • ~cezar
    (2015-04-15 09:29)
    Do Jace - 100 proc. prawdy
  • ~🐾🐾🐾🐾🐾🐾
    (2015-04-15 14:26)
    Musi jeszcze zdać test z fałszowania podpisów, kradzieży tożsamości , zapoznać się z gniazdem żmii w urzędach skarbowych ,fałszywych kontach bankowych zakładanych przez UB banki , którzy prokuratorzy i sędziowie biorą i przez jakiego prawnika do nich trafić. Jak z Kanadyjczyka zrobić podatnika i zająć jego majątek itd., itd. Jaki notariusz kręci majątki ... no i 📲 to Tuska on ma przykrywkę na UE i pokryje ewentualne straty kradnąc komuś podatek...
    Praktyka w FBI i CIA to mało...
  • ~Ciekawski
    (2015-04-15 16:35)
    Rozni ludzie wygrywaja i przegrywaja konkursy na rozne stanowiska. Dlaczego, ni z tego ni z owego ten konkurs jest do tego stopnia naglosniony? W jakim celu wytyka sie przed cala Polska niekompetencje albo rzekoma niekompetencje tej osoby. Czy ktos moze mi to wytlumaczyc?
  • ~jonek
    (2015-04-15 16:31)
    No tak, nie słyszała o firmie Prokom. To bardzo źle. Przecież trzeba dalej tą firmę utrzymywać - wiadomo swoim trzeba kasę dawać. Co by było gdyby prezez ZUS nagle stwierdził, że może by tak poszukać innej, lepszej firmy - tragedia. Wszystko musi być pod kontrolą. Jeśli deficyt w funduszu chorobowym sięga miliardów to rzeczywiście jest tragedia, ale dla obecnego zarządu ZUS. Cała ta sprawa śmierdzi. Cały ZUS śmierdzi.
  • ~maturzysta z XX w.
    (2015-04-15 16:21)
    Zaraz, zaraz. Jak to? Kobieta przechodzi przez dwie fazy TESTÓW pisemnych, na których się nie potyka bo musiała wykazać się niebylejaką wiedzą (pisane nie ginei !), a wykłada się na, że tak powiem, CZĘŚCI OPISOWEJ ? No tego na żadne,j mawet maturze, nie grali. Chyba, że mieli przygotowane HAKI i ich się trzymali.Ta komisja (?) to coś mi blado wygląda.
  • ~jan
    (2015-04-15 15:46)
    Tu liczy się partyjniactwo a nie otwarta głowa.Młody wiek p. Kamysza nie przeszkadzał mu zostać ministrem, bo p. Kamysz należy do PSL -u , a pani Kalata jest bezpartyjna.W tych układach zawsze mądrzejszy przegra z głupszym.
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-04-15 15:11)
    PRZECIEŻ TEN KASTING NA PREZESA ZUS TO BYŁA TYLKO ŚCIEMA , PREZESEM ZUS BĘDZIE PRZEKRĘT Z MAFII - PO , POŻYJEMY ZOBACZYMY ...
  • ~ALA
    (2015-04-15 14:28)
    Może zakłady bukmacherskie wytypowałyby np. 10 nazwisk potencjalnych prezesów ZUS ,zaczęli następnie przyjmować zakłady a gracze mieliby szansę na potężną wygraną lub przegraną.Polacy taki wynik przyjmą z pokorą.
  • ~pol anka
    (2015-04-15 14:27)
    nazwiska członków Komisji, nazwiska członków Komisji
  • ~ALA
    (2015-04-15 14:01)
    Ciekawe , kiedy ZUS prześle przyszłym emerytom informację o stanie jego konta ubezpieczonego w ZUS za lata 2013 i 2014 zgodnie z Dz. Ustaw z 2009r. nr.205 poz.1585 z póżn. zm.? Wskażnik waloryzacji ogłaszany jest do końca maja i jest to bardzo ważna wiadomość dla 19 mln. ubezpieczonych .Podobno najniższe emerytury mają być podwyższone o 8 zeta.
  • ~ewa koby
    (2015-04-15 17:05)
    ZUs jak zeus nigdy nie wie dla kogo m na wyplacac jako orbita wyplacal miliardy dla tych ktorym sie nie nalezalo pani kasia kaleta nic nie wiedziala o miliardach przekretu wystawili ja na uczciwosc przekretow jak architekturki miast ala uzywanie systemu immobile przekrety zlodziei nie znaja granic a nikt tego nie sprawdza ale tylko kontroluje ewa koby
  • ~z.j.
    (2015-04-15 13:46)
    wygrala, bo wie ze urzedasow w tak ogromnej niereformowalnej instytucji panstwowej zjadajacej nasze skladki emerytalne trzeba pogonic, wyczysciec szafy, zmienic mentalnosc urzednikow i pociotkow wladzy...zrobic czlowieka lepszym...a te miliony czy miliardy, polkomel czy prokom to bzdury...ma juz miec przygotowana liste firm ktorym ma umorzyc zadluzenie ...nie jest z listy partyjnej i nie ma szans...lepiej szefem powinien zostac prof. BALCEROWICZ, on zrobi porzadek...ale wladza sie boi...musi byc swoj.
  • ~as
    (2015-04-15 13:48)
    najnowsze doniesienie ::::::Owsiak przegrywa walkowerem z blogierem Matk Kurka
  • ~ikka
    (2015-04-15 13:08)
    To dlaczego ta pani zdała egzamin? jak to możliwe, że później okazało się, że nie ma bladego pojęcia? To jest zupełna kompromitacja tej Komisji i mam nadzieję, że następna będzie bardziej kompetentna. Wychodzi na to, że rządzą nami głupki, którzy nie potrafią zrobić egzaminu.
  • ~wacuś
    (2015-04-15 12:51)
    Kiedyś na szefa postawili jakiegoś nauczyciela z prowincji, był ze swojej kliki. Taki jest dobry, a co tam jakaś młoda Pani. Pytam, co wiedział o rządzeniu krajem np. Marcinkiewicz? A co wiedzieli Tusk, Kopaczowa?
  • ~Obserwator
    (2015-04-15 12:40)
    Do ~troszku racji jest
    No takt troszku mózgu to ty masz. Potrafisz pisać i czytać, ale myśleć już nie za bardzo.
  • ~tommy
    (2015-04-15 12:51)
    W czym problem ? Upublicznic stenogram z rozmowy i po krzyku. A tak na marginesie, skoro jest az tak tepa, to jak zaliczyla ( jako jedyna ) egzamin pisemny ??? Dali jej kolorowanki ?
  • ~gosc
    (2015-04-15 12:34)
    blady strach padł na biurwy jakby przeszła hahaha
  • ~vd34
    (2015-04-15 16:36)
    I tak wybiorą swojego. Okaże się, że nie ma żadnych kompetencji, ale za to wykazuje duży potencjał i trzeba mu/jej dać szansę. Tak właśnie to się odbywa. Człowiek niechciany nigdy nie będzie miał właściwych kompetencji, za to człowiek z 'klubu' może być malarzem kominów i zostać nawet premierem. No bo przecież liczy się 'potencjał' a nie kompetencje.
  • ~ustawka
    (2015-04-15 17:10)
    Znaczy, test pisemny przeszła tylko ona - i tam nie stwierdzono jej niekompetencji...
    A jako, że kandydaci którzy mieli przejść - nie przeszli - teraz im się to ułatwi i przejdą raz jeszcze...
    Przecież widać, jak się ustawia...

Może zainteresować Cię też: