Kalata nie będzie szefową ZUS. "Nie ma bladego pojęcia, tragedia"

| Aktualizacja:

Zamieszanie wokół wyboru prezesa ZUS kompromituje obecne procedury.

wróć do artykułu
  • ~arki
    (2015-04-15 09:31)
    A to nie panowie z komisji doprowadzili do tych miliardowych deficytów w zus.Jakoś im nie przeszkadzało że są one miliardowe a nie milionowe.
  • ~cezar
    (2015-04-15 09:29)
    Do Jace - 100 proc. prawdy
  • ~robson
    (2015-04-15 09:28)
    Takiego dziadostwa nawet w PRL nie BYŁO. Sami swoji
  • ~StAAbrA
    (2015-04-15 09:27)
    No tak , ale o okradaniu ubezpieczonych przez ZUS - via Prokom , to jednak trzeba wiedzieć.
    Bo każde dziecko w Polsce o tym wie .
  • ~gość
    (2015-04-15 09:27)
    P. Kalata nie z ich klucza partyhnego. Teraz wejdzie zarządca komisaryczny p.o. i będzie w tym całym ZUSie siedział w nieskończoność albo do upadku tego rządu. Obcy dla nich kandydat mógby powiedzieć przed jesiennymi wyborami prawdę o kondycji tej instytucji i co za tym idzie pogrzebać POwsko-PSLowskie szanse wyborcze.
  • ~spn
    (2015-04-15 09:10)
    Z góry było wiadomo że sitwa PO PSL nie dopuści do tego, aby ktoś z zewnątrz objął ZUS. Mogłyby wyjść na światło dzienne różne machlojki. Argumenty, że jest za młoda są śmieszne w kontekście wieku Kamysza. Tzw niezależna Komisja musiała więc doprowadzić do tego aby unieważnić konkurs. Taka jest cała Polska. Dziwi mnie więc to, że tak wielu ludzi tego nie widzi a całą wiedzę czerpie z TV między 19,30 a 20,00
  • ~c2
    (2015-04-15 09:07)
    komorowski mówi ze trzeba dać pracę młodym wykształconym zdolnym a ty Platforma takiej młodej dała kopa., . Oto cała prawda , stanowiska s dla swoich.
  • ~miro
    (2015-04-15 09:04)
    tyPOwa Polactwo-bardzo wąskie wykształcenie zawodowe,zero wiedzy szerokiej,wąskie horyzonty,kariera i trzymanie sie patologicznych przepisów tzw prawa. dlatego sie nie nadaje no ale gdyby nalezała do Patologii Obywatelskiej bylaby super opisywana
  • ~Demaskator
    (2015-04-15 09:04)
    Pewnie wiedza ludzi z klucza partyjnego jest na poziomie -1 tzn stwarzają zagrożenie.
  • ~gg
    (2015-04-15 09:02)
    taaa...a Kopacz to czym zarządzała,zanim dostała się do rządu?No niczym,ale była w PO
  • ~precz z PSLem
    (2015-04-15 08:51)
    no tak znajomość firmy Prokom to podstawa tam są pieniądze na łapówki, no i przynależność do chłopstwa, partii mafijnej, gdzie szef składa na kolanach hołd przed elitą na kolanach, gdzie przywitanie odbywa się przez pocałunek, gdzie rozlicza się nielojalność przez ...
  • ~Emma
    (2015-04-15 08:32)
    Największa porażka kandydatki to bezpartyjność.
  • ~sds
    (2015-04-15 08:30)
    Czym zarządzała Kopacz? Mucha, arłukowicz? ktoś przeprowadzal z nimi konkursy, rozmowy kwalifikacyjne? To panstwo to jedna wielka sitwa, ... i kamieni kupa. Złodziej na złodzieju. Armia 40tys urzędników w takim tworze jak ZUS - na takie info powinna każdemu zapalić sie czerwona lampka. ZUS , KRUS i US to systemy któe oprócz złodziejskiej formuły stanowią też zwykłą przechowalnię partyjnych wybrańców oraz spiżarnię pełną dobra wszelakiego - na przeżarcie przez tych urzędasów. Im prędzej to padnie tym lepiej.
    A jaką wiedzę miał Derdziuk skoro informatyzacja ZUS wyglada jak wyglada? Może lepiej takiej wiedzy po prostu nie mieć bo z nia to najpierw trzeba by się udac do prokuratora a nei na rozmowe kawalifikacyjną
  • ~dziadek
    (2015-04-15 08:29)
    Sprawa jest prosta,wygrała konkurs i powinna zostać szefową.Merytorycznie,wygrała a że pomyliła prokom z polkomtelem,to się nauczy w praktyce.Nie wiem ale wydaje mi się, że obawa przed szwindlami w zusie.Na każdego można znależć haki,np.sięgnąć do dziadka.Młodzi uciekajcie do innych państw,będziecie żyć normalnie bo u nas czy PIS czy PO oni mają komuchostwo w genach.Na pohybel z nimi.
  • ~Jace
    (2015-04-15 08:25)
    Ta pani zrobiła pierwszy błąd po pierwsze zapisać do PSL lub do PO po drugie wręczyć łapówę po trzecie oddać pół wypłaty na PSL.
  • ~Ferepensioner
    (2015-04-15 08:23)
    Dlaczego nie startują doświadczeni fachowcy ? Bo nie są przekonani czy ta komisja jest na serio, a więc czy ma naprawdę wybrać, czy wykazać wady przeprowadzania konkursów i otworzyć pole do powrotu do nadań politycznych. Taka komisja jest wstanie każdego uwalić za niekompetencję, nawet byłego prezesa ZUS.
  • ~stycznik
    (2015-04-15 08:14)
    Nie ma w Polsce takiego kandydata, o takiej wiedzy jak chce Kamysz i komisja. Ośmiu specjalistów o wąskiej specjalizacji zadaje pytania, na które nikt, nawet były prezes ZUS nie jest w stanie w stu procentach odpowiedzieć. Cbdd. Wróćmy do starych politycznych więc sprawdzalnych metod, niech wezmą któregoś z ministrów, tam są fachowcy o szerokiej wiedzy. Raz taki nosi tekę transportu, w następnym rządzie sprawiedliwości, może jednocześnie prezesować w ZUS ten współczesny niemalże Leonardo.
  • ~Garfield
    (2015-04-15 08:06)
    Ciekawa jestem co w takim razie zawierała część pisemna, skoro tylko TA Kandydatka go zaliczyła? Komisja przygotowała chyba możliwość dopasowywania obrazków i kolorowankę, co niekoniecznie świadczy o ICH kompetencji..
  • ~kisiek