Nikt znany i doświadczony nie chce być szefem ZUS. Rząd ma kłopot

| Aktualizacja:

Rząd premier Ewy Kopacz ma kłopot. Nikt znany i z doświadczeniem nie chce szefować Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych.

wróć do artykułu
  • ~pol anka
    (2015-03-27 16:01)
    a ten co wymyślił taki ZUS, autor reformy systemu ubezpieczeń, dajcie latarkę, szukamy geniusza. Może ten artysta udowodni siłę swojego intelektu. No Brachu pokaż, ten stolik, leżak, palmy i drina. Nie wstydź się, panie professsorze proszę do tablicy, czy jak zwykle to dzieci mają bronić Warszawy, ot elita do Szwajcarii, tam się ukryjcie
  • ~pol anka
    (2015-03-26 21:29)
    jest jeszcze inny warunek , przynależność do Opus Dei albo pozytywna opinia biskupa
  • ~gosc
    (2015-03-26 20:50)
    komorowskiego syna niech wsadza,lub Tuska..Oni sobie poradza.Maja dobre znajomosci.
  • ~niekoles
    (2015-03-26 20:34)
    Ale numer. Powszechnie wiadomo, że ZUS to bankrut a w środku jest bałagan. I to nie od wczoraj ale od lat. Tymczasem czytam, że atutem pana który jest faworytem wśród tej piątki jest to był szefem kontrolingu ZUS, i pewnie to tej kondycji finansowej i bałaganu nieźle się przysłużył.
  • ~slowianka
    (2015-03-26 18:45)
    ... przyjdzie znajomy krolika no chyba ludziska nie wierzycie w cuda ...
  • ~gość
    (2015-03-26 18:09)
    Po jesiennej "wygranej" w wyborach,peło POdwyższy wiek emerytalnyd do 77 lat i ZUS przestanie być POtrzebny.
  • ~Robert
    (2015-03-26 16:48)
    Tendencyjny artykuł. 5 osób. 5 pomysłów. Czemu nie docenimy osób, którym zależy na tej instytucji? Przecież ich odwaga musi być ogromna. Nasz kraj, nasze ego, wybujałe, zaraz każe nam innych ośmieszać, obmawiać. czemu?
    Szczególnie pana Adama Niedzielskiego, który już w tym syfie był i pracował. Jemu należy się przyjrzeć. Zapytać ekonomistów, MF? Panie autorze do roboty
  • ~jemand
    (2015-03-26 16:36)
    Z wyborem czekano do 12...
  • ~wigraszek
    (2015-03-26 12:38)
    Za 100 tys.miesięcznie w ostateczności się zgodzę!
  • ~eedek
    (2015-03-26 12:12)
    Chętnie się zgłoszę. Spełniam wymogi a nawet je przewyższam 30 lat pracowałem na stanowiskach kierowniczych w instytucjach i bankach działających na rynku finansowym i kapitałowym. Znam kilka języków. Mam tylko dwa problemy: Nigdy nie pracowałem w ZUS i nie jestem kumplem.
  • ~gość
    (2015-03-26 12:06)
    Kamiński,Kurski o może Hofman..itd
  • ~ABC
    (2015-03-26 11:18)
    Jeśli Pierdziuk uchodzi tu za kompetentnego, to wolałbym, żeby prezesa ZUS wylosowano z danych spisu powszechnego.
  • ~Kielczanin
    (2015-03-26 09:54)
    Znpowu będa zmuszeni zatrudnić kumpla, który z braku hamulców moralnych i przyczyn obiektywnych (wybory) złupi ZUS, zeby zasilić budżet swój, budżet partyjnych kolegów i budżet partii.
  • ~ke9
    (2015-03-26 09:14)
    ja mogę być. bardzo chętnie. jestem praktycznie w ogóle nieznany i nie mam doświadczenia. wystarczy mi kontrakt tylko na rok... zainteresowany podam adres i możemy się spotkać na wstępną rozmowę.
  • ~Obserwatorka
    (2015-03-26 09:08)
    Na prezesa ZUS powinna zostać osoba posiadająca wykształcenie ekonomiczne, niepracująca wcześniej w strukturach ZUS = skażenie złymi praktykami i utrwalenie niewłaściwych postaw. Najlepiej osoba w wieku pomiędzy 45-55 lat, która życie zawodowe spędziła w firmach prowadzących normalną grę rynkową. Od szczegółów są specjaliści zatrudnieni w ZUS, a nie prezes. Prezes ma zreorganizować ten zaścianek komunizmu. A jak czytam - największe szanse ma pan, który pracował już w ZUS, czyli ... czyli nic się nie zmieni.