GUS: Płace w lutym mocno w górę

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w lutym 2015 r. wyniosło 3981,75 zł - informuje Główny Urząd Statystyczny. W porównaniu z danymi sprzed roku, to wzrost o 3,2 procent.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2015-03-17 19:42)
    "GUS: Płace w lutym mocno w górę" bzdety , bzdety, bzdety. Propaganda wyborcza .
  • ~zbylu
    (2015-03-17 20:09)
    Place w gore ale dla urzednikow pasorzytow aspolecznych kturzy nie daja zadnego wkladu w rozwuj polski ich praca polega na wypiciu wiadra kawy dziennie i malowanie paznokci
  • ~mer
    (2015-03-17 20:42)
    ''płace w górę'' żenada! nie ma co komentować
  • ~marcelek
    (2015-03-17 20:49)
    to znaczy,że prezesi firm panstwowych wzięli potężne premie i trzynastki, a reszta dostała po 36, 00 złotych.
  • ~lajen
    (2015-03-17 20:52)
    Propaganda przedwyborcza,zobaczcie jak dobrze rządzimy,dalej głosujcie na nas.A ja już od 10 lat nie otrzymałem złotówki podwyżki i mam połowę średniej.
  • ~gos
    (2015-03-17 21:07)
    czy my polacy nie potrafimy zrobic z tym rzadem porzadku i raz na zawsze tych zlodzieji przegonic tylko trza czekac na putina jak z ta banda zrobi porzadek a my nie mozemy kraj zrujnowaly do cna teraz beda szukac wojny aby zakryc to co zrobili a kto ucierpi narod przecierz ta banda wsiadzie w samoloty i ucieknie jak stado tchorzy
  • ~tele-wic
    (2015-03-17 21:24)
    Chyba w GUS-ie i w Radzie Ministrów. No i emerytom, całe 36 złotych.
  • ~g46
    (2015-03-17 21:44)
    **** pewnie u urzedasow darmozjadow!
  • ~pol anka
    (2015-03-17 23:35)
    państwowe spółki wypłacają nagrody, premie, trzynastki, czternastki. Dostali miliardy złotych z budżetu i szaleją
  • ~Komuchy utrzymują się z oszustw
    (2015-03-17 23:53)
    A waloryzacja emerytur mocno w dół.
  • ~Mocna średnia
    (2015-03-18 07:22)
    Jak wsadzisz jedną stopę do wrzątku a drugą do lodu to ŚREDNIA temperatura wynosi 36,6 st.C.
  • ~kajka
    (2015-03-18 08:19)
    no to na pewno nie mi poszły w górę.niestety ale czasem tej kasy brakuje, o tyle dobrze,że można ją pożyczyć i to w moment.awaryjne sytuacje to moja specjalność więc wzięłam pożyczkę online z ferratum banku. sprawdzili mnie w KRD, i w 10 minut wysłali pieniądze. to się nazywa szybkie działanie :)

Może zainteresować Cię też: