Embargo nie zaszkodziło polskim firmom? "Rola Rosji jest przeceniana"

| Aktualizacja:

Rosyjskie embargo na polskie produkty tak bardzo naszej gospodarce nie zaszkodziło - twierdzi szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Cezary Kaźmierczak twierdzi też, że zakaz sprzedaży pomógł naszym przedsiębiorcom, bo znaleźli nowe, większe rynki.

wróć do artykułu
  • ~fujjjj
    (2015-06-16 19:50)
    Kaźmierczak,by cie szlak trafił mendo za te kłamstwa,nawet splunąć na ciebie szkoda śliny.
  • ~Producent żywności.
    (2015-06-16 19:38)
    Re JKa- A ty mendo pejsata zamknij morde jak nie jesteś w temacie krwiopijco.Rosja,to nasz rynek zbytu,my rolnicy chcemy żyć,to jedyne nasze źródło utrzymania. NIE KRAŚĆ JAK WY. W ubiegłym roku wszystkie ziemniaki,cebula,kapusta i nie tylko poszło w dół i z czego mamy żyć ?
  • ~ROLNIK
    (2015-06-16 19:29)
    I o czym z takim idiotą dyskutować??? Takiego ,to złapać tylko za łeb i o glębę.Przecież,to nóż w kieszeni się otwiera czytając takie brednie.Niech on przyjedzie do rolników i sprawa się rozstrzygnie. ZAPRASZAMY !!!
  • ~kacap
    (2015-03-18 10:21)
    Слава богу! Может хоть сейчас от нас отстанете!
  • ~JKa
    (2015-03-18 06:40)
    kacapy zamiast kawioru beda teraz kaszke jedli,
    jest tez zdrowsza,
    moze dojda do rozumu.
    ten dziki narod nie dorosl do normalnego zycia wola wojowac jak w sredniowieczu.
  • ~kubi
    (2015-03-18 06:29)
    Od lat twierdziłem, że opieranie gospodarki głównie o współpracę z Rosją to "fiński" błąd, bo Rosja to partner nierzetelny i niepewny, a przy tym nawyk kierowania na ten rynek wyrobów niekonkurencyjnych na innych rynkach światowych hamuje rozwój techniczny i jakościowy polskich produktów. Ale komuś tu zależało i cały czas zależy, aby Polska była stale mocno uzależniona gospodarczo (jak Finlandia) i politycznie od Rosji
  • ~miko
    (2015-03-17 21:56)
    Trzeba odróżnić wywóz towarów montowanych w Polsce przez obce koncerny od produktów eksportowanych przez polskich producentów. Eksport do Rosji to był prawdziwy eksport i sankcje dotknęły bardzo dotkliwie polskich producentów. Cena mleka na skupie spadła o 25% !!!
  • ~AQQ
    (2015-03-17 21:33)
    OQ fidelku i reszta watahy - przestańcie nam przysyłać komentarze z ROSYJSKICH SERWERÓW... To, że macie admina po swojej stronie, to ani jemu ani WAM nie pomoże...
  • ~fidel castro
    (2015-03-17 20:11)
    Polskim firmom nie zaszkodzilo rosyjkie embargo bo polaska nie ma fabryk ani przemyslu to jak moglo zaszkodzic debile
  • ~Ingo Piotr Nagel
    (2015-03-17 19:51)
    Piszecie BZDURY A dlaczego rolniki strajkuja
  • ~Zygmunt
    (2015-03-17 19:33)
    Do ner.i . Człowieku poczytaj sobie o polskich przedsiębiorcach a nie powtarzaj głupot za PiS-em . Solaris , Pesa , jachty średniej klasy , Ursus , tapicerka samochodowa dla całej Europy , Chociażby produkcja nakrętek na butelki (chyba największy producent na świecie ) i wiele innych . Samochody . Pokaż dzisiaj wielkie firmy światowe , które nie kupują podzespołów w innych krajach świata . Japończycy skrzynie biegów do Hondy gdzie robią ? . W Polsce . Więc zainteresuj się trochę polską gospodarką i jeżeli coś piszesz to konkretnie .
  • ~zbysiunia
    (2015-03-17 19:03)
    obrazic sie nastepnie na niemcy, w.brytanie usa i niech przedsiebiorcy szukaja nowych rynkow w indiach ,indonezji ,brazylii- pozniej obrazimy sie no chiny,indie ,a przedsiebiorcy-frajerzy niech szukaja nowych rynkow
  • ~Przykro mi, ale...
    (2015-03-17 18:24)
    Jakie embargo, taka szkoda.
  • ~Nick
    (2015-03-17 18:09)
    Chiny są sprytne, kilka lat i referenda będą w Rosji... w sumie po co komu jałowa ziemia skoro można zgarnąć dochodowe kontrakty ;)
  • ~januszek
    (2015-03-17 18:08)
    madziu jesteś cuchnąca vaginą mytą w PiSuarze a powinnaś to czynić w bidecie.
  • ~slowianka
    (2015-03-17 17:50)
    Lgacie w dzien i w nocy ...
  • ~3500łagodziSumienie
    (2015-03-17 17:38)
    Wierzy pewnie każdy nie opłacany z Rosyjskiej kiesy
  • ~tfu
    (2015-03-17 17:28)
    Jak zwykle łżą jak bure suki i na siłę każą nam na goowno mówić papu.Nóż w kieszeni się na tych oszustów-złodziei otwiera.TFU !!!
  • ~jemand@@@
    (2015-03-17 17:19)
    Bat koło d..., to już wam embargo nie szkodzi?
  • ~ner.i
    (2015-03-17 17:18)
    Kazimierczak pan, a co tym Niemcom sprzedawaliśmy, Ople w ich fabryce i z ich części złożone. Produkujemy w tym kraju coś?? Za pietruszkę dostawy ropy i gazu mieliśmy, za co kupimy w przyszłości jak kredytów powiększających zadłużenie przestaną udzielać nam.

Może zainteresować Cię też: