Nowe dane GUS zaskoczyły ekspertów. Polska gospodarka wcale nie zwalnia

Eksperci byli przekonani, że polska gospodarka zwalnia. Ekonomiści twierdzili, że coraz gorszy stan naszych największych partnerów handlowych, musi odbić się na tempie wzrostu PKB. Dane GUS zaskoczyły jednak ekspertów. Czarne wizje się nie sprawdziły.

wróć do artykułu
  • ~muzyk
    (2014-11-14 14:46)
    bo to tacy eksperci jak jak z kozi du...y traba
  • ~bonzo
    (2014-11-14 11:35)
    Zbyt dużo wyborów w najbliższym czasie, żeby gospodarka zaczęła ot tak sobie, bez POzwolenia zwalniać . Byłoby to niewybaczalne niedopatrzenie. Wszelkie wskaźniki mają się zachowywać POprawnie ,dopóki umiłowani przywódcy do cna nie ugruntują swojej władzy . Nie PO to swego czasu Donald I Wielki wymienił sobie prezesa GUS , żeby mu teraz jakaś tam gospodarka w nieodPOwiednim momencie zwalniała.
  • ~POparzony
    (2014-11-14 18:17)
    POlska gosPOdarka rośnie na kórwach, alfonsach i przemytnikach.
    Od tego roku dolicza się ich do PKB.

    Jak doliczą do PKB łapówki, to będziemy Piersi na Świecie i będzie wreszcie nowy, prawdziwy symbol POlski - cyckonosz na kuli ziemskiej. ;)
  • ~123qwe Julian
    (2014-11-14 21:40)
    No i co znowu ta miernota ekonomiczna dała ciała .. No jak się ludziom nie przeszkadza to POLAK potrafi!!! Ludzie którzy prowadzą swoje biznesy , gospodarka rolna wszelkiej maści na której opiera się przeważnie dochód Narodowy dają całyczas dowody rzetelnej pracy i potrafią stanąć na wysokości zadania-choć znowu nawiedzony minister powie że to my!!! A moje zdanie jest takie czym więcej hołoty w rządzie tym gorzej się będzie działo???
  • ~Sauelios
    (2014-11-14 23:05)
    Nawet kłamać, ch**e j**ane, nie umiecie. Na głównej witrynie jest odnośnik do tego artykułu: "Polska gospodarka wcale nie zwalnia", a dwa piętra niżej odnośnik: "Polska gospodarka rozwija się coraz wolniej".
  • ~aurelia
    (2014-11-15 11:59)
    jaka gospodarka tacy eksperci
  • ~wreszciedobrewyniki
    (2014-11-15 13:01)
    Wygląda na to, że po wliczeniu prostytucji i narkotyków gospodarka już 35 mln kraju (3 mln wyjechało) znowu pędzi na złamanie karku. Aż się boje myśleć, jak zostanie 32 mln starców w Polsce jak wtedy gospodarka będzie pędzić, nic tylko się cieszyć.
  • ~obserwer_1
    (2014-11-15 13:54)
    w czasie kampanii wyborczej nawalona jak stodoła kopara nawet nieboszczykowi postawi słupek
  • ~Oliwa
    (2014-11-15 15:26)
    Towarzysze dziennikarze, widzę że nadal wycinacie teksty,które piętnują Waszą indolencje i stadne wmawianie ludziom,że fałsz to prawda święta i absolutna,Dziennikarstwo na równi pochyłej!!!.
  • ~rade.
    (2014-11-16 03:54)
    maja racje matoly wcale nie zwalnia caly czas idzie w dol ciemniaki
  • ~obserwer_1
    (2014-11-15 21:18)
    wczoraj wróciłem z chin, szok jakiego tam dostałem pewnie długo mnie nie opuści. wiek emerytalny to 55 lat dla kobiet i 60 lat dla mężczyzn przy średniej długości życia wynoszacej prawie 82 lata. najtańsze papierosy w przeliczeniu na złotówki to 2,40 zł, "malboro" 7,50 zł. półlitra wódki 46 % 2,98 zł. można? można tylko tam nigdy nie było złodzieji z peło a u nas zatrzęsienie
  • ~panna mania
    (2014-11-16 00:01)
    Znowu Platformie podbiło i Hofman wyprawia ekscesa.
    Tak pieśń się moja zaczyna, pieśń o zmartwieniach prezesa.

    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj,
    Agentką Tuska Ryanaira stewardesa.
    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj...
    Niełatwe jest życie prezesa.

    Wszystko się miało zawalić pod rządem platformy zbrodniczej,
    a jednak trzyma się kupy i PIS zostaje znów z niczym.
    Żeby tam, tylko się trzyma. Wprost nie najgorzej się dzieje.
    Jeżeli tak dłużej potrwa, to trzeba porzucić nadzieję.

    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj,
    Czy wciąż nabita będzie prezia kiesa?
    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj...
    Niełatwe jest życie prezesa.

    Niby przyjaciel Cameron, przyjaciel, że szukaj przy świecy,
    To poparł Tuska w Brukseli i straszny cios zadał w plecy.
    Straszna, koszmarna to zdrada. Cyganie, ty o niej śpiewaj,
    A Tusk się byczy na Malcie i jeszcze się z prezia naśmiewa.

    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj…
    Na skołataną głowę kładź kompresa.
    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj...
    Niełatwe jest życie prezesa.

    W sejmowych, rządowych ławach to takie, Peowskie gęby,
    Że prezes gwałtownie łysieje i traci ostatnie zęby.
    A taka znów Kopaczowa, z sukcesem wchodzi na scenę.
    Nie cmoknie prezes ją w rękę. Przestanie być Dżentelmenem.

    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj…
    Czy wreszcie zacznie rządzić tu pisuardessa?
    Graj Cyganie, graj, serce swoje daj...
    Niełatwe jest życie prezesa.
  • ~pan na ma nia
    (2014-11-16 00:36)
    Nie wróciłam z Chin, jak ty, wczoraj, niestety i nie wiem po ile tam gorzała i papierosy - co tak cię rajcuje.
    Tylko ze słyszenia wiem, że godzinowe wynagrodzenie montażystki na linii produkcji elementów elektronicznych w specjalnej strefie ekonomicznej, w Szanghaju wynosi w przeliczeniu na złote ok. 1,25. Może to jednak nieprawda i wroga propaganda Peło? Któż to wie?
  • ~AAA
    (2014-11-16 16:25)
    GUS przed wyborami dostosował się do rządowej propagandy wielkiego sukcesu.Nadal jesteśmy niezatapialną wyspą skarbów.

Może zainteresować Cię też: