Łatwiej założyć zakład pogrzebowy niż budę z hot-dogami. Funeralny biznes od podszewki

| Aktualizacja:

Nikt nie wie, ile dokładnie jest w Polsce cmentarzy. Wiadomo za to, ile rocznie wart jest biznes funeralny. To lekko licząc niemal 1,5 mld zł

wróć do artykułu
  • ~derwisz
    (2014-11-02 12:45)
    Naczelny karawaniaz kręci teraz lody w brukselce
    ,obywatelu!wspieraj partię czynem.Umieraj przed terminem"
    ps.wraca nowe..
  • ~ZION
    (2014-11-02 12:01)
    one sie martwia jak ułatwic zycie trupom autrudnic zycie żywym dajcie sobuie spoko ztrupami wezcie sie zazywych apogrzeby po winny btyyc zadatrmo bez kleru
  • ~koko
    (2014-11-02 10:58)
    W Gdańsku przed świętami coś się paliło związane z tematem.W TVP info mówili,że chodzi o człowieka który pod wynajmuje tereny przy cmentarzach na handel.Tajemnicą Poliszynela jest,że za okres świąt wszystkich świętych pobierają więcej,nieraz sumy te przekraczają zysk z utargów handlujących.
  • ~POlska
    (2014-11-02 13:02)
    Miało być pięknie,a jest strasznie.
  • ~Obserwator patologii
    (2014-11-02 12:07)
    Żeby wybudować dom to pół roku załatwiania a ile zezwoleń oraz rysunków. Wybrukowanie wjazdu na posesje to musi być projekt gdzie wartość projektu jest większa od robocizny i materiałów. Musi być też opinia drogowców jeżeli jest to droga wojewódzka,powiatowa czy gminna. A ile aktualnych rysunków i akt własności. Trzeba mieć zdrowie i stalowe nerwy,cierpliwość,czas oraz kasę na opłaty.Ciekawym czy ksiądz chodząc po mieszkaniach gdy jest kolęda ma zezwolenie z mapą trasy oraz stosowną opłatą?
  • ~sigi
    (2014-11-02 12:44)
    Myślę,że wielu wykorzystuje to ze konkurencja szkodzi a sami kombinują żeby kasę z ubezpieczenia dostać.
  • ~pis ma zwis
    (2014-11-02 17:44)
    Stracony dzień . Nadprezes nic dzisiaj nie powiedział . / Jego przypupasy - też /.
  • ~dziadekzpragi
    (2014-11-03 11:57)
    Ojciec mój umarł w Szpitalu Przmienienia w W-wa .Firma pogrzebowa z okolic W-wa
    powiadomiła mnie lojalnie ,że trzy doby od zgonu są bezpłatne , pozostałe są płatne
    nie pamiętam ile , nie było to drogo.Oni też wynajmowali od szpitala.
    Pn.Z usługi byłem zadowolony.Zapłacić chciałem po pogrzebie.Powiedzieli jak pan dostanie z ZUS to pan zapłaci. Nie wszyscy są nie uczciwi.
  • ~piziory
    (2017-11-05 22:39)
    Najwyższa pora - prawo zmienić, to z 1932 jest bardzo stare, nieprawdaż? Zakładają domy pogrzebowe kilka metrów od sąsiada i mają wszystko w d...e.

Może zainteresować Cię też: