Kiepskie dane na temat produkcji przemysłowej

Kiepskie dane na temat produkcji przemysłowej. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że liczona rok do roku spadła o 1,9 procent. Była też niższa niż w lipcu - o 8,5 procent.

wróć do artykułu
  • ~Wierzacy w Boga i siebie
    (2014-09-19 10:34)
    Cholera gdy inni wychodza z kryzysu to zielona wyspa zaczyna tonac!
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-09-18 10:25)
    To my mamy jeszcze produkcję i przemysł ??? Przecież,, cud "Tuska zniszczył polski przemysł zgodnie z dyrektywami unii Europejskiej . Polacy mają być tylko tanią siłą roboczą , taka jest dyrektyw . Za posłuszne jej spełnienie Tusk dostał posadkę !!! cieszcie się naiwni i głupi Polacy , macie Słońce Europy !!!
  • ~panstraszy
    (2014-09-17 23:00)
    BOGDAN - zmień koniecznie leki...
  • ~Bogdan
    (2014-09-17 21:54)
    Najpierw uniewaznic Konkordat. Odstawic zorganizowana umundurowana grupe obcych funkcjonariuszy Panstwa Watykan od zasilania z Budzetu Panstwa w kwocie około 16 mld zł rocznie i to od 1998 roku. Zostalismy my wszyscy Polacy okradzeni na kwote ponad 256 mld. Nastepy ruch wszyscy ktorzy kreca w RP lody jak np Sekta Watykanska winna od dzisiaj placic obowiazujace podatki od wszystkego. Nie ma zmiluj sie. Zadnych zwolnien Nie ma zadnych dobrodziejow. Umowa miedzypanstwowa winna byla byc ratyfikowana przez SEJM glosami w proporcji 2/3 obecnych poslow. Glosowanie za poparło mniej niz wymagane 2/3 głosow KONKORDAT od samego poczatku jest niewazny,. Przestepcza Komisja Majatkowa okradła nas wszystkich Polakow na setki miliardow zł. Teraz wladze czekaja na przedawnienie tych przestepsw przeciko Narodowi Polskiemu
  • ~gugcia
    (2014-09-17 18:27)
    nalezy sie przygotowac na dalsze spadki i zwolnienia- powody sa i zagraniczne, i krajowe.Zagranicznych (recesja w UE,bankruci na poludniu UE,ktorzy nic nie kupuja,wojna na Ukrainie i sankcje)nie zmienimy,krajowe powody mozna troche pozmieniac lae trzeba do tego silnej woli rzadu,NBP,BGK,RPP,sejmu,zwaizkow zawod. i spoleczenstwa.Co mozna zrobic? Po pierwsze obnizyc kurs zlotego,do np.4,50 zl za euro-to rozkreciloby eksport,obnizylo ceny polskich produktow do konkurencyjnych poziomow.Kurs zlotego jest od lat o 10% zawyzony,Po drugie-obnizyc znacznie stopy procentowe ale do tego uruchomic nisko oprocentowane pozyczki dla firm i ludnosci (nie na bzdury ale na inwestycje,maszyny,auta do firm,rozwoj,nowe miejsca pracy)-banki w Polsce nigdy nie chca obnizyc oprocentowania,nawet jak stopy bylyby 0% jak w EBC to banki w Polsce wolalyby od 10 do 17% za kredyt plus mase oplat dodatkowych,tak aby nikt zdrowo myslacy nic nie pozyczal.Dziwna to zaprawde polityka na kryzys.Ale panstwo ma euro z UE-niech uruchomi wlasne pozyczki na minimalny procent w BGK na sensowne cele gospodarcze.Po trzecie-reforma skladek na ZUS,podatkow w pensjach,itp.-ludzie mieliby wiecej legalnej pracy,wiecej podatkow dla panstwa,wyjscie z szarej strefy.
  • ~hi,hi,hi
    (2014-09-17 18:01)
    Może ktoś przekopie tę gospodarkę ,może Ewa .
  • ~obserwer_1
    (2014-09-17 16:47)
    ruda menda uciekła w małą kapustę to gus zbliżył się do prawdy
  • ~Monachijski
    (2014-09-17 15:42)
    Przyjdzie PIS i wszystko będzie rosło. A szczególnie ilość układów, aferzystów i tych co nie są Polskimi patriotami.
  • ~SIENKIEWICZ (nie HENRYK)
    (2014-09-17 15:03)
    CH...DUPA I KAMIENI KUPA...