Zagraj na nosie Putinowi. Jedz nie tylko jabłka, ale i wieprzowinę

| Aktualizacja:

Jedzenie jabłek na złość Putinowi podbija Internet. Producenci żywności apelują jednak, by sięgnąć także po inne produkty, na któe Rosja nałożyła embargo. Zachęcają więc do jedzenia wieprzowiny

wróć do artykułu
  • ~Józek
    (2014-08-05 09:53)
    Sami jedzcie lub wyślijcie wieprzowinę do USA - niech oni od nas teraz kupują skoro
    zaczęli Majdan !
  • ~Irek2014
    (2014-08-05 09:57)
    Tylko musicie uważać żeby jeść te świnie które miały iść do Rosji, a nie te które miały iść na Ukrainę bo zagracie im na nosie.
  • ~gogo
    (2014-08-05 09:58)
    Kupuj i pal w piecu węglem Putina bo Tusk zakupił. W Polsce brak kopalń ,aludziom nie chce się pracować.
  • ~causa10
    (2014-08-05 10:12)
    A cóż takiego zrobił Putin mnie , lub Polsce , by grać mu na nosie ? A świnie niech jedzą świnie - tych nie brakuje
  • ~Jasiek z Zadupia
    (2014-08-05 10:42)
    Tak se myślę...Jeszcze prof.Pieniążek czy już Wytyczne Mao...Może w ambasadzie Korei Ludowej wiedzą więcej...
  • ~monika
    (2014-08-05 10:54)
    puknijcie się pare razy w łeb i zajmijcie się czymś pożyteczniejszym
  • ~Eugeniusz
    (2014-08-05 10:55)
    Autor powinien się leczyć ,coś mi to przypomina pomożecie tak pomożemy ale to nie te czasy ale idiotów jeszcze trochę zostało
  • ~maryna
    (2014-08-05 10:59)
    na Majdanie podskakiwał imć Czarnecki -a jaki był z tego dumny| Potem zabrał rodzinę do Brukseli i wypiął się na nas.Razem z synem "zapracują" na swój dobrobyt .
  • ~autor
    (2014-08-05 11:00)
    Brawo,wieprzowina dla Obamy
  • ~dupamaryna
    (2014-08-05 11:25)
    Wlasnie, co mi zrobil Putin, zeby mu robic na zlosc? Przeciwnie , kupowal rozne towary od Polski i dawal Polakom zarobic, dopoki Polska nie zrobila swinstwa stajac po stronie faszystow, nazistow, banderowcow, zlodziei i klamcow. Dlaczego przecietny Polak mialby sie opowiadac za takimi " idealami? " W zadnym wypadku nie bede robil Putinowi na zlosc, bo uwzam , ze on ma racje. A akcja tego typu to smieszna , propagandowa i nic nie majaca wspolnego ze zdrowym rozsadkiem blazenada . Puknac sie w czolo.
  • ~starzec
    (2014-08-05 11:26)
    Odpowiadam na pytanie zawarte w tytule: Przy założeniu, że tylko co drugi Polak je wieprzowinę raz w tygodniu, to według danych z artykułu powinien on zwiększyć spożycie wieprzowiny o ok. 5 dkg na tydzień oby skompensować skutki ruskiego embargo.
  • ~baba drugiej babie
    (2014-08-05 11:29)
    Mlodzi - leniwi niech wam kupia. Daliscie im duze szanse wywalajac pieniadze na Irak, Afganistan, Libie , szkolenie najemnikow dla roznych wrednych celow, zamiast na rozwoj kraju i gospodarki. I swoja nieudolnosc probujecie zwalic na bogu ducha winnych obywateli.
  • ~twbolek
    (2014-08-05 11:30)
    Dla mnie Putin to taki sam palant jak nasi politycy i kapitaliści, niech wpierniczają jabłka i wieprzowinę ci którzy rozkradli Polskę lub mają emeryturę esbecką i ich na to stać. Patrioci zawsze jako mięso armatnie byli potrzebni politykom i bogaczom - jedzcie sami jabłka, ja jem taniochę z biedronki
  • ~Zygmunt
    (2014-08-05 11:30)
    Durniejszej akcji chyba nikt nie wymyślił. Jeżeli jabłka kosztują na rynku czasem drożej niż owoce cytrusowe - sadowniku jedz je sam. Z drugiej strony gdyby ta akcja miała uratować rodzimych sadowników, to czemu Sawicki prosi UE o rekompensatę strat - chce wyłudzić dodatkowe pieniądze? Ze społeczeństwa robi się idiotów. Najpierw rozpętuje się wojenkę z Rosją, włóczy po Majdanach, karmi banderowców bigosikiem, zapewnia przede wszystkim byt sobie i własnej rodzince, a w rezultacie okazuje się, że tą potęgą gospodarczą jaką niby jesteśmy potrafi wstrząsać brak eksportu jabłek. To są dopiero jaja.
  • ~Adam chlopin
    (2014-08-05 11:35)
    Unja europejska juz nie chce polacic odszkodowania bo polacy wszystko same jedza
  • ~adsenior
    (2014-08-05 12:01)
    Jakbyście nie wiedzieli o co chodzi w "jedz wieprzowinę"? Chodzi o to, iż do bojkotu Rosji wzywa Unia Eskimoska, dlatego Polacy proponują, by jedli wieprzowinę!
  • ~sikora
    (2014-08-05 12:10)
    do autora przecież czarny nie je wieprzowiny tylko wołowinę
  • ~ewa
    (2014-08-05 12:17)
    BLAZENADA PATETYCZNA. Nie zapomnijcie wziac sobie na przeczyszczenie. Moze chociaz wam na glowe pomoze, jezeli Putin sie tym nie przejmie? Logiczne pytanie: dlaczego mialby sie Putin zdenerwowac, zmartwic czy wpasc w insomie, bo Maryla Rodowicz zjadla jablko? Albo ze Komorowski zjadl jablko? Moze sie nawet Putin ucieszy, bo pomysli sobie, ze to Komorowskiemu zaszkodzi , skoro tyle chemii w tych jablkach.?
  • ~jaśko
    (2014-08-05 12:51)
    a gdyby jeden sadownik drugiemu i drugi pierwszemu zjadali jabłka to nie byloby problemu to tak jak baron minchausen sam siebie wyciągną za włosy rety rety co sie dzieje
  • ~Kowalski